Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blueslawenda

po raz kolejny nie potrafię pchnąć znajomości do przodu

Polecane posty

Gość blueslawenda

znowu to samo, mam już tego dość! po raz kolejny mnie to spotyka - nie potrafię pchnąć do przodu znajomości z facetem. stały scenariusz: facet mi się podoba, ja najwyraźniej też mu się podobam, gadamy, jest fajnie, on wysyła w moim kierunku delikatne sygnały...i tak się to cięgnie i ciągnie i ja jakoś nie umiem tej znajomości rozwinąć, w końcu facet rezygnuje, a czasem zamienia się to nawet w niechęć w stosunku do mnie... mam teraz fajnego kolegę, który mi się podoba i wydaje mi się, że ja mu też...trwa to już ok 4 miesiące i nic nie idzie do przodu... przechodzę załamanie bo wydaje mi się, że skończy się to jak zawsze :( co ja robię źle lub czego nie robię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po raz kolejny nie potrafię pchnąć znajomości do przodu"- facet jest od pchania do przodu, ty korzystaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdsdff
bo może to nie są sygnały tylko jesteś dla nich tylko fajna kumpelą?? znam z autopsji - choć mi to nei przeszkadza - bo nei szuakm faceta, a lubę mieć kumpli... Możesz zrobić pierwszy krok ale licz się z tym że możesz zrobić z siebie idiotkę... No chyyba ze są to bardzo neiśmaili faceci, to wtedy może warto spróbować?! Trafisz jeszcze na swego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueslawenda
nie chcę zrobić z siebie idiotki bo to kumpel z pracy... też się zastanawiam z tymi sygnałami, jak to poznać, czy to są tylko przyjacielskie??? wydaje mi się, że ja jakoś nie ułatwiam facetom sprawy, nie umiem odpowiednio zareagować...w sumie w sprawach damsko-męskich należę do osób nieśmiałych i niewyrobionych towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueslawenda
ja chyba nie potrafię okazywać uczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×