Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piąte koło

alkochol to mój wróg

Polecane posty

facetowi potrzebna baba ..a babie facet .. i chocbys chiala to zmienic szlona kobieto..:P nie da rady tak juz bedzie zawsze ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Dlaczego Piątka nie jestem tym zaskoczona?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlona Tobie nawet chlop niepotrzebny bo go w kosmos .. co dopiero facet ..:P..no pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Dlaczego? hehehe a bo tak pamietasz jak Ci pisałam ze nie ma złych kobiet tylko trafiają na nieodpowiednich facetów?zgodziłeś sie z tym;) więc może Ty jesteś tym dla niej? a jak jednak okaże sie ze nie....to masz przejebane:O 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguka
ech, złośliwa, tylko ile razy można trafiac na nieodpowiednich mężczyzn?....Nade mną to już chyba ciazy jakies fatum:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz po prostu faze na pieprzniete debilki i zimne suki... tez kiedys tak mialem... przejdzie Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nieprzewidywalna jak tsunami i tak samo piękna , manipulantka i cholera wie co jeszcze wiem o tym ale zmysłowa i ma to kobiece ciepło jest jak latarnia na skałach o które można się rozj**ać w chwili nieuwagi jest jakaś niestandardowa i jedyna w swoim rodzaju , jest toksyczna w swoim zapachu\" z tego opisu wynika, że jest całkiem interesująca :) kurcze, gdybym była facetemn, to też bym się chyba w takie ładowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×