Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

No nie wierzę:) Zajrzałam tu dziś ,bo pomyślałam o Was....a tu proszę,ruszyło się:) Co u mnie? Kubuś rośnie, już ma 2 ząbki na dole, jeden na górze przebił się już ale jeszcze mało go widać, a drug jedynka górna pewnie jutro się przebije:) Poza tym raczkuje, staje przy wszystkim i wciąz w ruchu i wszędzie Go pełno...właśnie usiłuje mi ściągnąć laptopa :) Tyle pokrótce:) Środo, Madziu-moje gratulacje:) Ja jak zaszłam w ciążę nie miałam marzeń co do płci..choć jak dowiedziałam się o ciąży, to przeczucie mówiło mi o dziewczynce;) Pewnie dlatego dziś wciąż Kubę mylą z dziewczynką:) Moja Szefowa była pierwszą osobą powiadomioną o fakcie, że jestem w ciąży- byłam parę dni po spodziewanym okresie:) Więc i Szef od razu wiedział...ja uważam,że trzeba szybko mówić, bo kobieta w ciąży nie może pewnych czynności wykonywać, jak dźwigać czy długotrwale przebywać przy kompie. Od początku ciąży kobieta jest chroniona, więc zwolnić Jej nie można...a gdyby była na umowie na czas określony i zakończenie przypadałoby po 3im miesiącu ciąży to automatycznie do terminu porodu,więc warto chyba wcześniej powiedzieć:) Ciekawe co u pozostałych? Kontakt mam z Kawcią,ale nie będę zdradzała co u Niej, może kiedyś sama tu zajrzy i poopowiada:) Ja zaraz idę przygrzać zupkę Kubusiowi (wczoraj ugotowałam Mu na 2 dni:) ) i na 14 jedziemy do lekarza...niestety dziecko to nie tylko radość,ale i często problemy ze zdrówkiem :( Życzę Wam przyszłe Mamuśki zdrówka i odzywajcie się czasem co tam u Was:) Dodam znów stronkę do ulubionych i będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :classic_cool: Zostałam przywołana do tablicy przez Agę :-) Ale fajnie, ze coś się tutaj dzieje, że piszecie, może wątek odżyje i będziemy pisać co słychać u nas :-) Środo i Magdo - gratuluję ciąży :-) Oby zleciało Wam bezproblemowo, bezwymiotnie i szybko :) Choć z drugiej strony ciąża ma fajne strony :) Ja muszę się pochwalić, że również jestem w ciąży, ale ja już jestem na finiszu :) Rodzę na samym początku kwietnia :) Całą ciążę znoszę super. Może tylko kilka razy było mi mdło, czy coś takiego a poza tym nic. Więc nie mogę narzekać w ogóle. Jedynie od początku 8 miesiąca zaczęły mi puchnąć nogi i mam mega zgagę, która kilka razy zakończyła się wymiotami :-) A poza tym jest super :-) Ciąża można powiedzieć mi służy :) będzie syn :D Wariuje, rusza się jak szalony, choć ma już mało miejsca, ale całe dnie już teraz się wierci, co choć czasem bywa bolesne to i tak jest zajebiste :-) Noi na bezsenność teraz cierpię, ale nie ma co narzekać, byle do przodu :-) Środo - rok niepalenia !!! A pamiętasz jak razem rzucałyśmy ??? To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No Kawcia, gratulacje!!! Super, zajebiście i w ogóle extra! Życzę ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu, a synusiowi całe 10 opunktów zaraz po urodzeniu ;) Ja zaczęłam juz 12 tydzień i na szczęscie mdłości mi przechodza, a męczyły mnie troche, to ok. 7 tygodni, więc troche długo. Schudłam w tym czasie prawie 3 kg, ale od niedwana jakby apetyt troszke wraca i może zaczne powoli rosnąć ;) Czuje się coraz lepiej,widzialam juz biojące serduszko, a w najbliższy poniedziałek jedziemy na kolejne USG, tym razem zrobic przeziernośc karkową ;) W pracy jakos powoli, najgorsze były chwile mddłości i wymiotów, cięzko było pracowac. Na szczęascie jest juz lepiej, ale i tak mam zamiar od końca kwietnia udać sie na zwolnienie, jesli nie wczesniej. Trzeba to jakos wykorzystać. Termin mam na początek października, więc w wakacjke poleniusze trochę i odpocznę, a potem juz będę opiekowac sie bejbiko. Marzyły nam się bliźnięta, ale jest jedno- tez fajnie, bylby by było zdrowe ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rok niepalnie, nie wiem kiedy zleciało, ale jestem z siebie bardzo dumna. A Ty kawcia jak długo juz nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) przez przypadek tu zaglądnęłam, i jak widze od czasu do czasu coś piszecie kawcia_mielona pewnie już urodziła:)gratulacje dla rodziców i tych przyszłych, bo więcej tutaj przyszłych matek:):) my jeszcze nie zdecydowaliśmy sie na dziecko, jakos nam dobrze tak jak jest:) miałam iść na rower a tu patrze przez okno - śnieg pada...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Wszystkim Mamom gratuluję :D Jak tam u was 2 lata po ślubie? Piszcie!!!!!!!!!! My z Mężem mega szczęśliwi, jak przed ślubem a nawet bardziej :D Ja mam już 14 miesięcznego synka Jasia i jestem w 22 tyg ciąży - tym razem czekamy na Tosię :D Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żoneczki,Mamuśki :) Tak właśnie pomyślałam,że zajrzę poczytać co tam u Was...Broneczko,jak miło,że i Ty zajrzałaś...tak często o Tobie myślę,bo dzieciaczki mamy praktycznie w tym samym wieku:) Ależ Ci zazdroszczę drugiej ciązy (i już praktycznie niedługo będziesz rozwiązywała się;) )... Fajnie jakbyśmy reaktywowały forum.....ponad 2 lata po ślubie to chyba u każdej coś się pozmieniało i byłoby o czym pogadać...z FB wiem o kolejnych dzieciaczkach i ciążach....ale napiszcie mamuśki może same:) Pozdrawiam...i do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z okazji mojej 3 ej rocznicy ślubu (i Broneczki) wpadam zajrzeć co u Was...a tu ciiiiiiiiiiiiisza:( Kobitki napiszcie co tam u Was? Ja od siebie powiem,że właśnie po niespełna 3 latach "odpoczynku" wracam do pracy w poniedziałek....z M układa mi się jak i przed ślubem...czasem fatalnie,czasem tylko źle, a czasem nawet nieźle :) Mój Kubuś rośnie i daje mi mnóstwo radości:) Tyle w skrócie u mnie:) Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego dla Broneczki i Jej wspaniałej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×