Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Gość london girl

Jak wam ida przygotowania i co jeszcze macie do zalatwienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec kapela juz jest - podpisalismy umowe, sala jest, teraz bedziemy dzwonili za samochem i chyba za suknia slubna juz podzwonie po salonach... jejku wiem ze jeszcze tyle pierdol zostalo... ale to wszystko troche meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
ja mam zalatwiona sale,orkiestre,kamerzyste,fotografa i samochod o taka Lanciehttp://www.autoslub.pl/ reszte bede zalatwiac w grudniu jak bede w polsce na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środa
My mamy tylko salę i księdza. Na oku mamy Dj, fotografa, kwiaciarkę. Musimy rozejrzeć się za kamerzystą, no i oczywiście suknia z dodatkami i garnitur z dodatkami. Jestem spod Warszawy, może macie kogoś godnego polecenia, mówię tu o kamerzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryska
My juz mamy kosciół ,sale, kucharke z obsługą, orkiestre, dekoratorke na sale i kosciół, fotografa, wiesc nas bedzie znajomy bo ma fajnego merca a kamery nie bedzie bo ludzie sie inaczej bawia przy komerze, kto bedzie to zapamieta ten dzien my bedziemy mieli zdjecia pozowane i z wesela nic wiecej nie jest nam potrzebne. Twrmin mamy na 27 czerwca o 17 :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
My jeszcze nie mamy zalatwionego ksiedza ale mysle ze to nie bedzie problem,jesli chodzi o dekoratorke wnetrz to myslimy nad tym,nasza sala jest bardzo ladna wiec chyba nie ma co dekorowac a jesli chodzi o kosciół to chyba jakas dekoracja przechodzi z wesela na wesele.Nasza data to 20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OT
My mamy zespol, sale i ksiedza:) Teraz pora na kamerzyste i fotografa... A jesli chodzi o suknie to juz pewien projekt mam ale kto wie czy sie jeszcze nie zmieni:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu dzwonię do DJ, a w przyszłym będziemy rozglądać się za kamerzystą. Czas najwyższy rozejrzeć się za suknią. Już oglądam w internecie, ale są strasznie drogie, moż będą tańsze pod koniec roku. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu dzwonię do DJ, a w przyszłym będziemy rozglądać się za kamerzystą. Czas najwyższy rozejrzeć się za suknią. Już oglądam w internecie, ale są strasznie drogie, moż będą tańsze pod koniec roku. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
czy tak malo dziewczyny slubuje własnie w ta date?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza data to 06.06.2009 :) i mamy już załatwioną salę, orkiestrę, kamerzystę, fotografa i kościół :) Pozdrawiam wszystkie ślubujące w czerwcu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik190
a ja mam slub 20 czerwca 2009 i mamy juz wszystko zalatwione kamerzyste zespol fotografa sale nawet kobitke ktore upiecze nam placki do paczek dla gosci na odchodne a slub odbedzie sie o godz 15 to tez juz jest uslatone brrr denerwuje sie coraz bardziej dzis jade rozgladnac sie za sukienka slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będę ślubową w czerwcu :) 6.06.2009 o godz. 16.00 :) mamy już załatwione: -salę -orkiestrę -fotografa -kamerzystę -panią florystkę -firmę dekoratorską (mamy tylko zaklepany tel termin, musimy jechać omówić szczegóły) -zaklepany termin i godzinę w kościele -firmę cateringową W przyszłym tyg jedziemy kupić obrączki, może nam się uda w listopadzie zrobić nauki w kościele, a początkiem roku zaczniemy się rozglądać za suknią i garniturem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
ja mam slub 20.06.2009 jak wybieralismy sale był jeszcze termin na 13 .06 ale jakos sie nie zdecydowalismy ale na poczatku myslelismy nawet o maju ale jak co do czego przyszlo wybralismy 20.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo, gdyby ten temat wytrwał aż do czerwca 2009, dobrze by było gdybyśmy sobie nawzajem służyły radą, bo zawsze mi się marzyło mieć swój udział w takim temacie, a ciężko się "wepchać" tam, gdzie jest po kilka tysięcy wpisów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
Hej dziewczyny... a macie juz moze jakies upatrzone suknie slubne,bo ja nie mam jeszcze zadnej upatrzonej tym bardzie jest mi trudniej bo mieszkam w londynie i wie wiem zabardzo co sie nosi,jakie suknie sa na topie jakie skuknie sa za skromne a jakie za bardzo wygurowane jak na taka uroczystosc.Myslałyscie tez moze o takiej mozliwosci zeby przebrac sie po oczepinach bo i o takim czyms myslalam a co z poprawinami(jesli oczywiscie je macie)pogadajmy o czym takim a moze macie inny temat do poruszenia....zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za suknią ślubną się jeszcze tak \"porządnie\" nie rozglądałam,ale ta kwestia mnie bardzo martwi-jak oglądam jakieś zdjęcia w internecie to mi się nic nie podoba jakoś specjalnie :( chciałabym mieć w miarę prostą suknię a większy nacisk położyć na dodatki. Poprawin nie robimy, więc przynajmniej tym się nie muszę zamartwiać :) jutro jedziemy kupić obrączki i omówić szczegóły dekoracji sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
nelllllla czy na obraczki jeszcze nie za wczesnie?ja mysle ze zamowie jakies 3,4 miesiace przed wesele.Mysle ze nie ma problemow z obraczkami a boje sie ze rozmiar palca moze sie zmienic tak jak bylo wlasnie z moim pierscionkiem zareczynowym.Masz juz jakis wzor na obraczki?jak masz linka to wklej a jaki masz pierscionek zareczynowy?ja mam z białego złota i nie mam pojeci jaki wzor i rodzaj obraczki bedzie mi pasowal do pierscionka a musze dodac ze mam zamiar nosci je na jednym palcu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryska
Powiem wam ze nie mozna sobie planowac sukni slubnej tylko trzeba poprzymierzac bo ta co sie podoba nie zawsze pasuje do figury nawet jak jest sie szczupłym . Chodziłam z moja przyjaciółka i szukałam sukni ona figure ma idealna a powiem wam ze nie wszystko jej pasowało pomimo fajnej figury mozna wygladac jak beza przez róznorodnosc trenów drapowania nawet welon moze oszpecic. lepiej pochodzcie i poprzymierzajcie najpierw fasony a potem szukajcie po necie. Inaczej mozecie sie zawiesc ze wasza wymazona suknia sie nie nadaje dla Was a to straszny zawód bo potem to juz nic sie tak nie podoba. Pozdrowionka jeszcze Panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lon
ja nie mam jeszcze upatrzonej sukni slubnej,nie przeglaladam w zasadzie za wiele sukni slubnych na necie,własciwie jak pujde do salonu to bedzie moj pierwszy kontak z sukniami,poprzymierzam i zobaczymy co i jak lezy,choc mysle ze pewnie nie pojdzie ze mna łatwo buu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam pierścionek zaręczynowy z białego złota, kupowany był w Anglii u jubilera \"Ernest Jones\" i jest bardzo podobny do tego tylko, że diamencik jest w kształce kwiatuszka : http://www.ernestjones.co.uk/webstore/detail/R/4204840/ Nie wiem ile kosztowal, ale mam nadzieję, że nie był tak drogi jak ten na zdjęciu :) Co do obrączek może nie jasno się wyraziłam :) Obrączki będziemy zamawiać u producenta, bo stwierdziliśmy, że będzie taniej i w razie czego możemy troszke je zmodyfikować :) jutro wybieramy się właśnie do jednego z takich producentów, a na realizację zamówienia też się troszkę czeka... Z racji tego, że mam pierścionek z białego złota cały czas myśleliśmy o obrączkach z biało-żółtego złota, no coś takiego : http://www.fajngold.pl/index.php?products=product&prod_id=361 ale szczerze to jakoś średnio mi się te dwukolorowe podobają, dlatego CHYBA zdecydujemy się na obrączki w mniej więcej takim stylu: http://www.fajngold.pl/index.php?products=product&prod_id=364 http://www.fajngold.pl/index.php?products=product&prod_id=160 A wy chcecie kupować obrączki tutaj czy w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 wyżej był poruszony temat sukni... może więc się wypowiem jako że pewnie jako pierwsza w tym temacie posiadam już swoją wymarzoną :) sprawa wyglądała tak - była to suknia którą wcześniej widziałam jak moja kumpela szukała sukni dla siebie, spodobała mi się i tak zostało, poszłam ją przymierzyć i okazało się że strzał w 10 - na szczęście :) mierzyłam dla spokoju ducha jeszcze kilka innych modeli ale ta była nieporównywalnie lepsza, więc nie zastanawiałam się długo i zakupiłam ją od dziewczyny która sprzedawała na allegro. Laska miała nie tylko wzrost ale i wymiary dokładnie jak moje więc się nie zastanawiałam. Poza tym suknia ta w salonie Madonny kosztowała 3 690zł a ja za nią z welonem 2,5m dałam 1600zł więc same widzicie różnica kolosalna. oto suknia http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=13.sala a co do obrączek - mamy już swój typ wybrany ale czekamy gdzieś do marca z zamawianiem, teraz pomału rozglądamy się za garniturem dla Narzeczonego - mamy już jeden upatrzony - trochę drogi ale za to idealnie leży, na razie mamy jeszcze troszkę czasu :) z innych spraw mamy : - salę - zespół - fotografa - kamerzystę - zaklepane autko - suknia + buciki - kościółek - na 90% będziemy w nim brać ślub - fryzjer - wizażystka - moja przyjaciółka :) - mamy wybrane obrączki - mam też upatrzone dwa bukiety - tulipany lub lilie - zaczynam robić zaproszenia i winietki - mamy na oku garnitur chyba wszystko na razie :D:D:D któraś jest może z okolic Trójmiasta lub Wałbrzycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×