Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiazosia

Spytać się kobiety o dziewictwo to chamstwo według mnie czy tylko ja mam dziwne

Polecane posty

Kolega z pracy w którym zakochana jest moja koleżanka, na pytanie czy mu odpowiada jako kobieta, spytał się \"a wianek jest\" odpowiedziała że nie wytrzymalaby do 30. Na kolejne pytania następnym razem Odowiedzial że \"tłusta i używana to kompletna porażka dla mężczyzny. Niby wykształcony i kulturalny, czy to nie jest chore zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniej jej nie chciał a jak za dużo naciskałyście to was pogonił... hehe nie widzę nic w tym dziwnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początku i owszem
był delikatny, potem wyszło szydło z worka. Za pytanie "wianek jest" po pysku bym nie dała,za to drugie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
gdzie pracujesz? pytam, bo nie wiedzialam, ze gdzies do pracy przyjmuja analfabetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sie zgodzę z prawiczkiem
to znowu ta jedna i ta sama zakompleksiona osóbka używająca kilku nicków. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz z 11.12
REWELKA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianka nie ma
bo kwiatki już nie rosną i z czego tu zrobić? :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i pojawił sie dziwnym
zbiegiem okolicznosci marcooo vel nano vel faceet i ktos tam jeszcze. nie pomieszaly ci sie jeszcze te wszystkie nicki? :o :o :o :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahe
to niby jak mial się spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahe
niezależnie od tego czy to prowokacja to powiedz -wyszlam z kąpieli- dlaczego miał się nie spytać skoro ona chciała się z nim spotykać Fajnych prowokacji nie należy psuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepskie prowokacjenalezy psuć
:p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na ulicę i się pytaj przypadkowych dziewczyn o to, to się dowiesz dlaczego się nie pyta znawco savoir vivre. Ja się już na temat prawictwa i dziewictwa nie wypowiadam. Każdy ma prawo szukać, czego tam chce. Życie jak zwykle samo zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska prowokacja
:p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p :p :P :P :P :P :P :P :P :P :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×