Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

white tea

dlaczego faceci kochają za coś np za ładne oczy itp a dziewczyny tak poprostu?

Polecane posty

Gość Nie idź. zostań
za piękne oczy na pewno nie kochają :D kobiety też nie są bezinteresowne za bardzo generalizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prostu to sie rodzicow kocha. a by pokochac osobe plci przeciwnej to zawsze jest to "za cos". To dlatego wiazemy sie z wybranymi osobami a nie pierwszymi lepszymi spotkanymi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kocha się
"za coś" ale i kocha się "pomimo tego, że" bo przecież nie ma człowieka bez wad.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata....
taaa...za piekne oczy oni kochaja.... Ale tylko wtedy gdy sa to DUZE NIEBIESKIE oczy :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonana
w temacie jest na przyklad za peikne oczy itd faceci zawsze tak maja, ja tak uwazam, bo sa wzrokowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonana
i nie ma innej opcji, zreszta oni mozgu ni emaja tylko fiutami mysla, tam znajduje sie ich mozg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mozna podziwiac..ale jak koles mowi ze kocha za oczy to oznacza tylko jedno.... stara sie byc miły wobec twojej osoby:) osobiscie oczy mojej obecnej wprawiaja mnie w stan eufori i wibracji emocjonalnych ale nie musze jej tego mowic bo ona to czuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie uslyszalam nigdy nic takiego tylko tak poprostu to zauwazylam, wg mnie kobiety sa bardziej emockjonalne od facetow z tego to wynika. po rozstaniu facet wspomina lub teskni za jej np dlugimi wlosami zapachem lub ustami, albo jakimis przyzwyczajeniami a kobieta teskni tak poprostu za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Pitolisz farmazony. Ja tęsknie za jakimiś konkretnymi momentami, za czymś co ten czy inny potrafił, za zachowaniami, za jakimiś cechami wyglądu [dolna warga pana Igrek]... Faceci z reguły nie tęsknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te oczy to tak przykladowo wiem ze nie wszystkie kobiety sa bezinteresowne, mowie w tym topiku o normalnych babkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata....
no czasami to sie nie teskni, tylko odczuwa ulge, ze juz nie musisz tej geby tego patalacha ogladac :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Po co się wiązać z patałachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie idź. zostań
a czasami to sie dziwi "jak moglam na takiego debila zwrocic uwage?" a co z feromonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata....
nikt sie swiadomie nie wiaze z patalachem to raczej przez milosc ktora bywa slepa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
No ale to chyba zanim zaczyna się związek to są randki, spotkania... Można wyczuć czy to patałach, debil, kretyn czy też nie. No chyba że Pan Iks jest aktorem pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie idź. zostań
dziewczyno dupka----- przyganial kociol garnkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozne rzeczy czy momenty sie wspomina po rozstaniu: - te oczy czy te usta i z reguly tu nie chodzi o same oczy czy usta tylko to jak sie patrzyly czy calowaly - ten dotylk - ta chwila gdy wyznal milosc czy powiuedzial cos milego Rzeczywiscie kobiety sa bardziej emocjonalne i wspominaja te chwile w ktorych czuly sie wyjatkowe, kochane, uwielbiane. Dlatego tak czesto czasem zapomniec o draniu co zdradzil. Przez to, ze ma sie w pamieci zakodowane te momenty, te usta, ten dotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Nie idź. zostań ---> ale o co Ci teraz chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×