Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gihija..

Blond wlosy+czarne spody?

Polecane posty

Gość niemodne juz od conajmniej 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakies
znajoma z klasy no stop sie tak farbuje, wygldac to okropnie no j.w juz nie modne od dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne
najwieksze pustaki i idiotki jakie znam mają takie wiesniackie pasemka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakies
beznadziejne to się akurat zgadza, bo ta lala z mojej klasy nie dość, że na taką wygląda w tych kłakach to jeszcze nim jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co DZIEWCZYNO
zafarbuj się tak abyś się dobrze czuła w tych włoskach a opinie ze modne lub nie to olej!!! dla mnie są puste te panienki które ślepo podążają za modą nie patrząc, że mimo wagi 80kg wkładają obcisłe leginsy , rurki, fioletowe rajstopki a nogi mają jak balerony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ale przecież to co modne to najważniejsze!!!!!!!!!!! a jak w tym wyglądam to przecież już nieważne bo to co powie pseudo stylista jest najważniejsze!!!!!!!!!! PŁASKIE MYŚLENIE !!!!!!!!!!! DZIEWCZYNO MIEJ SWÓJ WŁASNY STYL NIEPOWTARZALNY A NIE JAK WIĘKSZOŚĆ TAKICH SAMYCH \" MODNYCH\" PANIENECZEK CO DRUGA IDENTYCZNIE UBRANA SUKIENECZKA \" BOMBKA \" RAJSTOPKI W PASKI I HEJA BANANA!!!!!!!!!!!! :) ;) ;p :p HAHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowtarzalny ot co
napisalas.... a to znaczy ze blond wlosy +czarne spody sa niepowtarzalne??? no fakt bo juz prawie nikt ich nie nosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co DZIEWCZYNO
może mieć rude włosy a spody wielokolorowe grunt żeby sie w tym dobrze czuła a nie ślepo patrzyła jak pustak w najnowsze trendy!!!!!!!!!!!!!!!!!! a można i słuchać się jak tresowana małpa tego ze to wolno nosić a tamtego nie hahahahahah sztuką jest nosić co się chcę i co się podoba i w czym wygląda się przede wszystkim jak człowiek!!! Basta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty nie powiesz
haha.. wlasny styl to niech ona sobie sama wymysli a nie kopiuje cos co zreszta niedawno bylo.. moze miec i zielone w niebiesko pomaranczowe pasemka . to przynajmniej oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa \"fryzura na borsuka\", najbardziej nietwarzowa fryzura, do tego dodająca lat, nie rozumiem, jak laski mogą się tak szpecić...osobiście odradzam Ci taką fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest koszmar
i wiocha na maxa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
Masz racje wiesz co DZIEWCZYNO! Zgadzam sie z Toba!!:) Bo w Polsce to kazda tylko platyna i rozwoe ciuszki i taka wyglada jak pusta lalka! I fakt ze pelno grubasek, a brzuch wychodzi z bluzki, albo obcise spodnie, grubaski chyba lustra nie maja w domu haha. Polki to tylko by za moda podazaly i masz racje 90% tak samo ubrana, wiesniary nie maja wlasnego stylu. A ja zrobie sobie takie wlosy nawet jutro :) HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bój sie boga
:D Pzrecież to wlasnie lale w rózu wylansowaly tę fryzurę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
Polki wstyd przynosza za granica wiecie. Od razu widac ze polka bo na rozowo ubrana hahahah, co za glupiutki kolor pasuje do takich kretynek jak tu sa , ktore sie wypowiadaja hahaha ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bój sie boga
nie wiem, ale powinna chyba coś zazyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EAFGHU*
prosze cie zrob cokolwiek innego tylko nie to ... kicz kicz i jeszcze raz kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
wy dwie idiotki aaaaa i boj sie boga zgloscie sie do psychiatry!!!hahahah co za puste idiotki chyba w rozowo ubrane hahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
Jeżeli puste lale robią sobie borsuka to wam się przyda też zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
nie podszywac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
Sorki za tych wieśniaków co się podszywają.. Kocham kolor różowy.. poprostu kocham.. jak zrobie sobie borsuka to juz wogóle będe wyglądała jak lala.. ale mi to wisi dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
kretynko do psychiatry szybo a nie podszywac sie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihija..
Kur.wa mać tak podszywam się pod siebie masz racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×