Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DFDSSSSSSSSSS

NIE CHCE JUZ ZYC !!! NIE MAM PO CO ! POMOZCIE

Polecane posty

Gość DFDSSSSSSSSSS

Mam dosc ;( Nie chce juz zyc ;( Dzis rozstalam sie z chlopakiem ;( Po 2 latach ;( Nie chce juz zyc ;(( Wczoraj mial ogladac mecz z kolegami .. i ogladal .. ale po meczu mial isc spac .. i o 24 napisal ze idzie spac .. dzis mi kolezanka napisala ze byl na tej imprezie co ona ;(( pijany ;( nienawidze go za te klamstwo ;( nie pierwszy raz ;( ale juz byla poprawa .. obiecywal ze juz nigdy tego nie zrobi ;( wie ze nienawidze klamstwa ;( jak mogl ;( w zywe oczy oklamac ;( pisal ze idzie spac a tak naprawde na imprezie byl ;( podobno mial jechac z sasiadem po jego siostre na impreze .. pojechali ...ale ona chciaala jeszcze zostac to zostali ;( ale nienawidze go za to ;( nie ufam mu juz ;( nie wierze ;( dlaczego mi to zrobil ;(??? jak mogl to skreslic,zniszczyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisałaś
;( to;( naprawdę;( straszne;( no;( jak;( on;( mógł;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan pokaz mu jaki z niego dupek nie daj po sobie poznac ze ci tak zle!!!! bedzie nastepny, widocznie ten nie zasluguje na ciebie!!!!! dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFDSSSSSSSSSS
to co napisałaś - no zebys wiedzial/a ,ze straszne ;( bo chyba nikt nie chc byc w taki sposob oszukiwany :(( Dziewczyna__ - wiem ze dupek straszny i mu to napisalam ze go nienawidze ale .. ja go kocham ;( juz mi jest zle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka radości
t ;( o ;( ;( b ;( a ;( r ;( d ;( z ;( o ;( ;( s ;( m ;( u ;( t ;( n ;( e w ;( s ;( p ;( ó ;( ł ;( c ;( z ;( u ;( j ;( e ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w czym mamy ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hageta
tak jakbym siebie czytała te 6-7 lat temu. dziewczyno ja wybaczałam....zawsze..kłamstwa.....zostałam bo kochałam..obecnie jestesmy 4 lata po slubie i wiesz co ..... to jest najgorsze co zrobiłam..bo jestem znim nadal..mamy dziecko ale poczekam jeszcze 3 4 lata kiedy syn bedzie starszy i zrozumie.... niedogadujemy sie...jest ok kiedy est w pracy ...wychodzi jak ja jeszcze spie, wraca to praktycznie tez prysznic i wyrko...ale jak przychodzi niedziela tak jak dziś- nieodzywamy sie do siebie bo po 5 minutowej rozmowie wybucha kłótnia i nie odzywamy sie z 4 -6 godzin.....dlatego nienawidzę niedziel! - kiedy on jest w domu.... NIE BADZ WAFEL I MIEJ HONOR.... ja nie miałm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×