Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k4ska

biała sukienka na 100dniówkę

Polecane posty

Gość k4ska

znalazłam przepiękną sukienkę. taka sama, jaką sobie wymarzyłam, ale jest jeden mankament- jest w większości biała. Góra wygląda jak gorsecik, w pasie jest różowy pas z materiału, który przechodzi z tyłu w kokardę, długość 3/4, rozkloszowana. Materiał- tiul. Co myślicie o tym? http://allegro.pl/item453145567_tiktak_white_pink_r_36_42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Śliczna, taka bajkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ale nie zabardzo na studniowke :/ ja tez mam w styczniu studniowke i nie wiem co zalozyc ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
jak to. na studniowke jak najbardzej!!!! jest sliczna. gdybym byla teraz przy kasie tez bym ja od razu kupila bo jest cudowna. sliczna fryzurka u fryzjera zrobic i bedzie uefekt boski. KUPUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patolina
Kroj sukienki, kolor i w ogole cala jest boska !! ale...nie kupuj z internetu....lepiej uszyj taka sama. Ja kupilam w tamtym tygodniu z allegro sukienke i juz nastepnego dnia znalazla sie spowrotem na poczcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwintesencja smaku
jest śliczna ale z różowym paskiem wygląda mdło. lepiej uszyj sobie taką -jakradzi przedmowczyni z oczywistych przyczyn, ale pasek zrób sobie np grafitowy, srebrny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz się wybijać
z tłumu to kup. Tyle, że będziesz jedyną osobą w białej kiecce, a na tle czerni, fioletów i bordo będziesz najbardziej widoczna. Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiezwyklebardzo
no co ty na studniówke sie nie nadaje wogóle........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksluksja
mi się wydaje, że biała będzie za bardzo się rzucać w oczy. Poza tym ta jest ładna, ale zgadzam się z przedmówczyniami, że ten różowy pas wygląda trochę mdło i jest za szeroki. Bardziej podoba mi się ta: http://allegro.pl/item453145572_tiktak_sexy_silver_r_36_42.html albo coś, co mi się marzy: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez poczekaj
Super kiecka, mnie sie bardzo podoba i na 100dniowke pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiecka jest piękna ale na 100dniówkę się nie nadaje zupełnie. będziesz wyglądała jak panna młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
te dwie co luksluksja pokazala sa ladne ale nie na studniowke. natomiast autorka wynalazla ta kiecke tak zajebista ze cud:) polecam ja kupic albo uszyc taka sama . bo jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4ska
ach niech choć raz poczuję się jak księżniczka;p Nistety nie znalazłam krawcowej która by się podjęła uszycia identycznej, więc allegro pozostaje. Dziękuje za wasze jakże cenne zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja qmpelka
na100-niówce miała własnie tą kiecke tylko że czarna z zielonym pasem i taka samą kokarda z tyło wyglądała po prostu czarująco jak chcesz to przesle zdjęcia na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja qumpelka- mogłabym też dostać zdjęcia na e-maila? Mam w tym roku studniówkę i właśnie myślę nad sukienką :P ilnita@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja qmpelka
ok tylko poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moze podobac wam sie ta
sukienka???????????????????????????? i do tego na studniowke?? bleee nie wdfluga, nie krotka., ten pas taki dyzy;/////// i wogole ohydnaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja qmpelka
ten pas i ta kokarda z tyłu to cały efekt tej sukni! a jest on naprawdę imponujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja qmpelka
wysłałam maila na twój adres invidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghsdughoIQrkiU3R
sliczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4ska
jeśli możesz to mnie też wyślij te zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie dokładnie
Czesc,weszłam na strone i oprócz białej też jest czarna ,czerwona i różowa...pisze to w tabelce gdzie jest napisane kolor:) moim zdaniem sukienka super:)ja już mam ten bal dawno za soba:( ale mówię Ci szczerze że jest idealna a jak nie ta to kup sobie sukienke bombke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×