Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja CHCEEEEE

Mieć duże PIERSI!

Polecane posty

Gość gość
jestem koneserem i zupelnie nie rozumiem obsesji niektorych malo inteligentnych kobiet co do duzych piersi. dla faceta u kobiety liczy sie pelna kragla pupa, szerokie biodra, konkretne uda i wyrazne wciecie w talii - typ kim kardaschian. piersi moga byc male (byle byly jedrne). natomiast kazdego faceta odrzuca typ kobiety z duzymi cycami, szerokimi plecami i waskimi biodrami, a czesto z plaski tykiem, ktory jest raczej przedluzeniem plecow...:o taka kobieta, o zfrozo, przypomina faceta, fuuuj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie mam co plakac nad moim pokaznym, okraglym i odstajacym tylkiem, ale chlubnie go prezentowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia N
Znalazłam taki filmik w sieci https://www.youtube.com/watch?v=_bqjoj74bOM w sposób naturalny uwydatnia biust no i jeszcze odpowiednie ćwiczenia, ja wykonuję z Chdakowską no i puszup - przyznaję się noszę z e-feliny bo bym wyglądała jak chłopczyca, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a daj spokoj, najwazniejsze zeby piersi byly jedrne, co ci po duzych jesli skora zwisa? mam raczej male piersi, ale nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zgrubienia w piersiach przed miesiączka są norma? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam jakis opinii o doktorze łątkowskim z polanicy. Dobrze robi operacje? warto sie do niego zapisac an konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka sposobów by powiększyć piersi. Najpewniej i najszybciej to operacja ale też jest to rozwiązanie najdroższe a do tego związane z jakimś tam ryzykiem. Można też spróbować ćwiczeń które w połączeniu z takimi tabletkami http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ ewentualnie odpowiednią dietą też mogą coś pomóc. Osobiście polecam pogodzić się z posiadanym rozmiarem bo i małe piersi są ładne i wielu osobom to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autrka, ale jakie C chcesz mieć? bo jest różnica między powiedzmy 60C a 75C, kobieta z 60C jest praktycznie płaska, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi lekarze, to ci, którzy mają duże doświadczenie, robią dużo zabiegów a co za tym idzie mają zniżki na preparaty, którymi się wypełnia biust. Dlatego to u nich będzie najtaniej a nie można powiedzieć, że robią źle. Robią najlepiej. Szczerze mówiąc sama powaznie rozważam taki zabieg, teraz kiedy już urodziłam dzieci, i kiedy mój biust nie jest tak sprężysty jak kiedys postanowiłam coś z tym zrobić. Długo szukałam odpowiedniego miejsca i z racji tego że maja najlepszych specjalistów wybieram aestheticmed.com.pl I to jest odpowiednie moim zdaniem miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
Wiesz, każdy biust znajdzie swojego amatora, moim zdaniem wielkie, ,nadmuchane cycki to szczyt bezguścia, podobnie jak białe kozaczki ale zawsze będą laski, które będą to nosić. moim zdaniem dobry lekarz powinien odradzac robienie z siebie takiej karykatury. I dobrze ze trafiłas na Aestheticmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 85D i jestem szczupła, kazdemu sie podobały, nie zdarzylo sie zeby ktorys powiedzial ze woli mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałam mieć i mam, bo się poddałam zabiegowi powiększaniu biustu w klinice dr Jędrys. Implanty anatomiczne były dla mnie najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.04 85D i szczupła? Z kogo ty chcesz idi0tę zrobić??? :D Obwód 85 oznacza co najmniej 90 cm pod biustem, zmierzone ciasno, czyli osobę noszącą ciuchy rozmiar ok. 46 :D Jesteś gruba z malutkim biustem... albo kompletnie nie potrafisz dobrać sobie stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła i mam mały biust, ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. Z natura się nie walczy, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×