Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjoksoaskoa

Mój były był chyba jedynym facetem który faktycznie mnie pociągał.

Polecane posty

Gość kjoksoaskoa

Rozstaklismy sie juz dobry rok temu a ja nie potrafie stworzyc kolejnego zwiazku. Poznaje sporo facetow, czesc z nich jest bardzo fajnych, sympatycznych, z poczuciem humoru, niektorzy tez przystojni. Ale kiedy niewinne ,,zaloty" z ich strony przechodza na cos wiekszego to odrzucam ich. Sprawa jest taka, z nie pociągają mnie w ogole. Mimo ze juz nie kocham mojego bylego wciaz czuje do niego ogromny pociag fizyczny. A najgorsze jest to, ze do zadnego innego nie potrafie tego samego poczuc, a jest to dla mnie bardzo wazna cecha.... :O Jak sobie z tym poradzic, jak wybrnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoksoaskoa
Moze ktos z Was boryka sie z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Przespać się z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoksoaskoa
To jest niemozliwe. Nie jestesmy juz ze soba, nie mamy kontaktu. Mozna powiedziec ze nie jestesmy nawet w dobrych stosunkach. Ale pociąg fizyczny pozostał i jest ciagle ogromny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak gdyby
ciekawe, czy ten pociąg jest obustronny:P czy on ma juz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, po rozstaniu marzyłam wyłącznie o nim. I nikt nie dorastał mu do pięt, aż raz zaryzykowałam. I już nie żałowałam. I też moje myśli powoli zaczął przejmować ktoś inny. I pociąg też był, i to coraz mocniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoksoaskoa
On nie ma nikogo. Czy to jest mozliwe ze tylko mi pozostal ten pociąg, czy on mi jakos ,,przesyla" sygnaly ze mysli o mnie itp. Na prawde poznaje fajnych facetow z ktorymi moglabym byc szczesliwa, ale nie wyobrazam sobie z nimi byc kiedy nie czuje do nich wlasnie tego ,,czegoś", tego pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoksoaskoa
Dodam, ze przezylismy cudowne chwile, wiem ze jemu tez sie to wszystko bardzo podobało. Najbardziej robi mi sie goraco jak przypomne sobie jego pocalunki... nigdy w zyciu czegos takiego nie przezylam, nie boje sie powiedziec ze byly idealne. I wciaz o tym mysle jak cudowne chwile intymnosci z nim przezylam, choc w innych sferach zycia miedzy nami nie bylo idealnie, stad zerwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×