Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadka

rekrutacja blekitna linia telekomunikacja

Polecane posty

Gość BL LUBLIN
Nas niestety w Lublinie zamykają a wielka to strata. każdemy kto piszę, ze praca w TP to porażka powiem tylko tyle - jeśli spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej w dowolnym miejscu to kogo wybiorą kogoś kto musiał w krótkim czasie opanować kilka programów z których każdy to kolos czy kolesia który nauczył się w biedronce jak przeczucać towar. Odopowiedź jest znana. Zarobki w tp - 8 - 8,63 zł brutto na godzine plus premie wychodzi mi robiąc na pół etatu nigy mniej niż 750 zł więc chyba nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was.Tak czytam Wasze wypowiedzi i powiem Wam,że choć praca na infolinii to nie raz spory stres,to jednak mile wspominam ten okres.Bardzo żałuję,że moja firma się przeniosła;bo i kadra była super,zarobki też.Szukam podobnej pracy,gdzie rozmowy będą przychodzące,a tu gdzie nie spojrzeć sam telemarketing.A w czymś takim nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jeśli spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej w dowolnym miejscu to kogo wybiorą kogoś kto musiał w krótkim czasie opanować kilka programów z których każdy to kolos czy kolesia który nauczył się w biedronce jak przeczucać towar. " Pełna zgoda . praca na BL daje duży atut wiem to z autopsji :-) poza tym mozna tam nauczyć się "wygadania " i radzenia sobie ze stresem . jednak polecam tą pracę na rok góra 2 lata . potem może nastąpić "wypalenie " się . to na dłuższą metę cięzka praca. jesteś przykuty do kompa i telefonu , masz na sobie słuchawki , w dodatku przerwy są ściśle naliczane w komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Klienta Biznesowego
Dlaczego piszesz, że góra 2 lata??? no wiesz?:) Mi w październiku stuknęło 2 lata i wcale nie czuję się wypalona. Uwielbiam swoją pracę, kontakt z Klientem to dla mnie czysta przyjemność, spełniam się jako doradca Klienta. Nigdy nie zamieniłabym tej pracy na bezpośredni kontakt np w sklepie czy na poczcie, gdzie Klienci patrzą Ci na ręce i sapią ze złości jak coś za wolno robisz. W pracy na infolinii kolejkę oczekujących Klientów widzisz tylko na telwizorku :) Dla mnie praca jest fantastyczna, mam ciepło w pracy siedzę sobie przed kompueterm - czasem w internecie, choć rzadko się to zdarza ze względu na duży ruch. Jedyny mankament to rzeczywiście te słuchawki na uszach jak na smyczy hi hi. Przer mamy 1h więc to wcale nie mało jak na 8h pracy, poza tym siedzieć też można na innych statusach konsoli. Obijać się nie obijam, bo lubię swoją pracę i obsługa Klienta jest dla mnie przyjemnością. pozdrawiam wszystkich pracowników Błękitnej Linii tp Biznes jak i naszych wspaniału=ych, czasem marudnyh Klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenki_kłopotek
Jak można się dopstać na błękitną linie tp w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradca Klienta Biznesowego -------------> " potem może nastąpić "wypalenie " się " znasz znaczenie słowa " może " ? :-) ps. a przerwy masz sciśle naliczane w komputerze a tak poza tym jesteś uwiązana słuchawkami do kompa :-O super praca " Jak można się dopstać na błękitną linie tp w Poznaniu? " Kiedyś agencje pośrednictwa rekrutowały studentów na pracę tymczasową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek123456
witam orientuje sie ktos o zarobkach na błekitnej lini tzn ile za co plany neo itp oczywiscie bruto bo mam propozycje i w srode rozmowe i sie zastanawiam bo nie wiem czy jest podobnie do ckt prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Klienta Biznesowego
wojtek i jak było na rozmowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseania3r
Mam jutro zacząć szkolenie na błękitną linie które jest bezpłatne ale po przepracowaniu 700h wypłacają ekwiwalent, czy ktoś się orientuję czy każdego po takim szkoleniu zatrudniają czy połowie grupie mówią po prostu Dziękujemy ?? I jaką mam gwarancje że zanim uzbieram 700 h pracy to mi nie podziękują ??? Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może mi coś na ten temat powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseania3r
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem płatne szkolenie w 2004 roku takich jaj nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik tp bl
rewqu z jakiego miasta jestes jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekkkk
ja juz pracuje jakiś czas na BL wcześniej w netii, normalnie szok ale jakoś ciągne dalej. w tp mogli by usprawnić cały ten system (głównie system billingowy coś na podobe netii) to by wszystko przebiegało sprawnie naprawde. jednego co sie dowiedziałem w mojej pracy to ze ludzie mogą być bardziej popier... niż sie wydaje każdemu:) normalnie jak im w życiu sie nie udało to kur.. mogliby sie na kim innym wyżywać, albo nie rżnąć wielkiego prof. i poprawiać konsultanta "bo on lepiej wie" to po jako cholere dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewqu z jakiego miasta jestes jesli mozna wiedziec?" Posen :-) " ja juz pracuje jakiś czas na BL wcześniej w netii, normalnie szok ale jakoś ciągne dalej. w tp mogli by usprawnić cały ten system (głównie system billingowy coś na podobe netii) to by wszystko przebiegało sprawnie naprawde." pracowałem w 2004 roku , widze że niewiele się tam zmienilo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik tp bl
a ja kocham prace na BL. Powaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david565
Czy ktoś z was obecnie pracuje na numerze wsparcia technicznego TP ? Jakie sa tam obecnie warunki, zarobki, jak wygladaja przerwy itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davik
a ala k pracuje jeszcze pani kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×