Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnesss24

Zdrada - jaki sposob by zobaczyc czy facet faktycznie zdradza?

Polecane posty

Gość Agnesss24

Dodam ze kontrolowanie telefonu nie wchodzi w gre, a z komputera nie korzysta. Martwi mnie to, ze ostatnio ciagle jest taki oziebly dla mnie, nawet nie spimy ze soba. Gdy wychodzi zabiera telefon ze soba i wiem ze z niego korzysta, a gdy wraca telefon jest znowu wylaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
Z tego co piszesz sytuacja przedtsawia sie nieciekawie, nawet bardzo niepokojaco.Nie znam faceta ani nic o nim nie wiem.Jestem po 2 letnim zwiazku, w ktorym ufalam do czasu.Potem rozpetalo sie pieklo.ON-bardzo sie kryl, to dlatego przez rok nie mialam szansy zeby sie zorientowac.Nie dal mi zadnej szansy.Wpadl przypadkowo.Od tego momentu zaczela sprawdzac doslownie wszystko.Okazalo sie, ze gnoj prowadzil podwojne zycie.Wyprawial straszne rzeczy.Potwornosci.W ruch poszly wszystkie programy szpiegowskie do komputera, sprawdzanie komorki, wszystkich papierow w domu, dokumentow, co sie tylko dalo.To co odkrylam nie nadaje sie do napisania na forum.Wiem z doswiadczenia jedno.Ten twoj klient ma cos na sumieniu.Nie sluchaj innych, ktorzy ci beda tu szczekac o prywatnosci i tak dalej.To argumenty i wybiegi tych, co sami zdradzaja i tych ktorzy za malo od zycia po dupie dostali i nigdy nie doswiadczyli piekla w zwiazku. Co moge ci poradzic?Hmmm-w tej sytuacji bardzo trudno, bo twoj facet jest bardzo ostrozny.Gdybym znala wiecej szczegolow moze wtedy.Wiem jedno-im bardziej ostrozny, tym wiecej ma na sumieniu.Trzymaj sie, badz bardzo uwazna, obserwuj kazdy szczegol i pod zadnym pozorem nie daj mu poznac, ze czegos sie domyslasz.To uspi jego czujnosc. Zla wiadomosc-wiele kobiet jest oszukiwanych calymi latami.Czasami tak bywa, ze po 6 latach (albo 15-tu), w jeden dzien okazuje sie ze kobieta zyla pod jednym dachem z kims zupelnie innym, niz tym za ktorego sie caly czas podawal. Podaj jakies szczegoly.Bo na tej podstawie nikt ci nic nie poradzi.Rownie dobrze to co piszesz moze swiadczyc o zupelnie innej, pozamalzenskiej ze sie tak wyraze dzialalnosci.Niekoniecznie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
Gdzie pracuje jakie ma godz. pracy,czy uzywa samochodu, jak tlumaczy nieobecnosc w domu, czy ma kolezkow, jakie ma kolezanki, co cie niepokoi, czy dal jakis powod do niepokoju, czy tel. ma zawsze wykasowane smsy, gdzie korzysta z komputera, czy oprocz tego ze nie sypia z toba jest zimny i obojetny, czy wyczuwasz falsz w zachowaniu, czy myslisz ze udaje ze cie jeszcze kocha, ze sie wysila, itd. itd.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziwne
Bardzo dziwne ze nie korzysta z telefonu w domu ani z kompa.Macie wspolnych znajomych?Kogo on ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss24
co dziwne, nie ma kolezanek. Jest kierowca, czasami nawet 4 tygodnie nie ma go w domu. Zachowuje sie calkiem normalnie, ale ta jego ozieblosc, Boszz... Falsz w zachowaniu, nie, raczej nie.. sama nie wiem. Nie korzysta z komputera, ale moze to ze nie ma kolezanek to tylko gra pozorow, przez pomylkowe strzalki i smsy mozna kogos poznac prawda? Gdy zalacza telefon od razu odbywa sie kasowanie calej zawartosci, w telefonie sluzbowym natknelam sie na pare dziwnych jak dla mnie smsow, mialy byc od kolegi rzekomo, ale nie zdazylam spisac nr zeby chociaz zadzwonic i sprawdzic czy to facet, cholera. Dziwi mnie to ze facet pisze smsy w stylu "przykro mi pa" przeciez tak nie pisze zaden facet, a tymbardziej nie takim tonem kolega do kolegi! Nazwa tej osoby pokazywala sie tylko w smsie, w ksiazce jej nie bylo, a co ciekawe jak dostal smsa od tej osoby to od razu usuwal. Sama nie wiem juz co mam myslec, ale widze ze nie jest tak jak kiedys, kiedys rozmawialismy, dzis juz nawet nie rozmawiamy, po prostu.. Nie wiem nawet czy mam sile ratowac ten zwiazek, po prostu staram sie nie ukrywac tego ze cos wiem, albo moge wiedziec ale nie jest to takie proste, czasami mam ochote usiasc i plakac, tak zeby widzial, ale postanowilam sobie ze nigdy nie bede plakac przez faceta, czuje sie taka nieszczesliwa, jak dlugo mozna tak zyc i udawac ze sie nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz odpowiedz
No to sama dalas sobie odpowiedz.Nic dodac nic ujac.Facet po 4 tygodniach poza domem, nawet nie spojrzy na ciebie?Do lozka mu sie nie chce?Jestes zdradzana i oszukiwana.Ciekawe tylko jak dlugo to trwa, ile ma takich panienek i z iloma jest w glebszych relacjach. Najgorsze jest to, ze nie masz nad nim zadnego panowania, bo zawsze moze znalezc jakis wykret ze mu sie trasa przedluzyla albo cos.Zreszta wyprawia w ciagu takiego miesiaca co mus ie zywnie podoba a ciebie bezczelnie oklamuje. I ma nad toba niesamowita przewage-nic mu nigdy nie udowodnisz. Poza tym to ze nie ma kolezanek...rzekomo...sama juz wiesz co to oznacza. Nie wiem co mam ci poradzic.Tu sie nic nie da zrobic.Jakbys byla zdesperowana do granic mozliwosci to bys wziela urlop, samochod od zyczliwej kolezanki (tak zeby go nie rozpoznal) i ruszylabys za nim jak szalona.Ale pewnie tego nie zrobisz.ON i tak niewart tego. Pakuj walizki.Nie wdawaj sie w zadne dyskusje.Bedzie robil ci dzikie awantury i zrobi z ciebie wariatke.Bedziesz cierpiec jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz odpowiedz
I ciesz sie ze to nie twoj maz, dzieki Bogu.Nie jest toba zanteresowany, to widac po tym co piszesz.Jak facet kocha kobiete to nie zachowuje sie w taki sposob.Z czasem, to sie bedzie poglebiac coraz bardziej.Co do ratowania, sorki ale szans nie widze.Trzeba checi dwoch stron do rozwiazania jakiegos problemu.A tutaj jest tak, ze on juz z ciebie zrezygnowal.Tego sie nie da zmienic.Zajmij sie sama soba, poki czas.Jak bedziesz sie starac i mu to pokazesz, to odniesie odwrotny skutek.Bedzie cie coraz bardziej olewal.Ktoregos dnia, bedziesz siedziec zaplakana, a on ci powie na zimno ze sobie idzie do jakiejs lafiryndy i tyle bedziesz miala z takiego zwiazku. Uwazam, ze radze ci dobrze, bo przechodzilam cos bardzo podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz był
podobny temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prosty sposób
jeśli potrzebujesz dowodów DLA SIEBIE po to aby się upewnić że to nie twoje wymyślanie ale ponura rzeczywistość faktycznie wygląda na to że on ma kogoś i jest zaangażowany zdobądź dowody DLA SIEBIE a nie po to aby mu udowodnić, bo po co, on i tak zna prawdę więc podam ci prosty sposób, najprostszy i skuteczny wiedz o jednej prawidłowości, zdradzacze zwykle natychmiast telefonują do swoich dziwek gdy partnerka wychodzi z domu a jeśli nie natychmiast , to wkrótce prosty sposób - zostawiasz ukryty dyktafon (wielogodzinny i czuły) a następnie wychodzisz z domu, jeśli ma dziwę na boku , to prawdopodobnie do niej zadzwoni, sama napisałas że wychodzi z telefonem (czyli wychodzi aby dzwonić) moja rada, bez względu na wynik nagrania, daj sobie czas i dalej nagrywaj przez następne dni, zdobędziesz więcej informacji i dowodów bądź przygotowana że możesz przeżyć szok i zmuszona będziesz do natychmiastowych decyzji to ty musisz wiedzieć czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss24
Niestety to juz jest moj maz, a z tym dyktafonem to niezly pomysl, tylko jak umiejscowic go w domu skoro on chodzi po calym domu? Myslalam tez o wzieciu billingow rozmow i smsow, tymbardziej ze telefon jest na mnie, ale nie wiem czy to nie bez sensu dzwonic pod wszystkie nr.. Tesciowie za mna przepadaja, na pewno by mi powiedzieli, gdyby cos zauwazyli albo wiedzieli.. Macie racje, po prostu czas zajac sie soba, tymbardziej ze miesiac temu urodzilam dziecko. Gdy przyjezdza nawet nie ma czasu sie nim zajac, tak jest zaapsorbowany telewizja i odpoczynkiem. Moze stalam sie malo atrakcyjna a nawet odpychajaca, moze gdzies popelnilam blad, skoro zachowuje sie tak jak teraz. On tlumaczy ze nie ma go tyle bo zarabia dla nas, dla malego zebysmy mieli dobrze i zeby niczego nie brakowalo.. Nie wiem jak dlugo mam sie oszukiwac ze wszystko jest w porzadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że mąż jest oziębły ktoś napisał "przykro mi pa" może niekoniecznie chodzi tu o zdradę. Może jakiś wasz wspólny znajomy/a "życzliwy" chce wam w związku naplątać i np. naopowiadał/a mu różnych rzeczy na twój temat, że to ty go zdradzasz lub tp. Myślę, że najlepiej spytać go wprost o co chodzi zamiast dociekać, śledzić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss24
Wie ktos jak dostac sie do billingow w MIXPLUS? czy jest to wogole mozliwe? Chcialabym miec kontrole nad telefonem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w czesławie
jest to mozliwe musisz isc do plusa i zamowic :) sama brałam bo moj syneczek naciagna tyle netu na minusie ze az musiałam sprawdzic czy to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssoooo
ukrycie dyktafonu---------przykleić taśmą pod szafą, pod sofą, za kaloryferem----------troszkę pomysłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honora
ale co z bilingu wynikne ? ze dzwonił tam gdzies na co znajdzie zawsze wytłumaczenie .Najlepij własnie jest podsłuchac o czym i z kim gada.Ale jest trudne w naszym kraju .Bo podsluchy sa wilkosci banana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
Dyktafon mozesz takze wlozyc mu do auta, moja mama tak zrobila i ponagrywalo sie jak moj ojciec ja zdradza, obecnie tasma zalozona jest z pozwem rozwodowym. Bilingi- zobaczysz pod jakie numery najczesciej dzwoni i w jakich porach i jak dlugo rozmawia (co do tresci smsa zakonczonego pozdrowieniem "pa" to w przypadku mojego ojca dalo to mojej mamie i mi do myslenia dlatego zaczelysmy go kontrolowac, no i wyszlo ....druga rodzina,dzieci......byl szok bo przeciez moj ojciec codziennie byl w domu, nocowal itp, a jednak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honora
czy sa takie dyktafony co sie same wączaja ? np na głos czy trzeba je nastawiac recznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem są
są dyktafony włączające się na głos, są takie z czasem nagrywania powyżej 10 godz., są bardzo czułe nagrywające nawet ciche dźwięki, elektronika na miarę XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
a ja zastanawiam sie po jaka cholere takie podchody robic? czy nie prosciej po prostu z nim porozmawiac-mowiac mu o swoich przypuszczeniach i o tym jak sie z tym czujesz?? co ci da ze potwierdzisz to co podejrzewasz... moze tak jest albo zwyczajnie facet moze byc ostro wkurzony na ciebie i tez nie potrafi ci o tym powiedziec -bo albo jest dupkiem albo nie potrafi i wali glupie fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzyliwe...
sprawdzać męża, partnera, kochanka???? Czy to jest miłość?????????????????? Nie sądzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13latka mama
no przeciez sie rozmawia i z tych rozmow własnie wyłaza jakies obawy na ktore partner zawsze znajdzie wytlumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss24
Ja po prostu nie chce z nim rozmawiac bo zawsze znajdzie jakies wytlumaczenie, ale co mnie zszokowalo ostatnio jak byl w domu, po prostu inny czlowiek, az wierzyc sie nie chce, ciekawe na jak dlugo, pewnie dlatego ze znowu wyjechal na 3 tygodnie i nie bede go miec pod kontrola, co do billingu to chetnie zobacze z kim tak rozmawia, nie sadze ze ze specjalista od problemow malzenskich ;-/ i ciekawa jestem kim jest osoba, z ktora prowadzi az tak dlugie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didu
racja że ten któremu taki układzik na rękę zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie , nie jestem za kontrolowaniem partnera ale czasami inaczej po prostu się nie da , lepiej znać najgorszą prawdę niż nic nie wiedzieć ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumwenus
www.wenusjanki.pl - forum o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopeńka
Po co ci to zobaczyć ,lepiej ufaj i nie zawracaj sobie głowy -zdradami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatsby
z perspektywy faceta który sam ma na sumieniu - autorko, on cię zdradza. bankowo. mi żona trzepie telefon służbowy, telefon prywatny, e-maile... no wszystko generalnie. zawsze kasowałem ewentualne esy od mojej kochanki (numer do niej znam na pamięć więc go nawet nie zapisywałem w tel), a nawet jak już żona na jakiś trafiła to potrafiłem się wyłgać tak żeby uwierzyła. do czasu - pewnego razu moja k. napisała esa w momencie kiedy żona bawiła się moim telem, żona nie wytrzymała i do niej zadzwoniła. potem oczywiście miałem jazdy, oddzwanianie do mojej k i zrywanie tej znajomości. bo ja żonę bardzo kocham. k zresztą też na swój sposób. teraz życie rodzinne płynie nam normalnym rytmem... po pół roku wróciłem też do kochanki. teraz jestem ostrożniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gatsby
coz... kochanka chyba zaslepiona, ze o zonie nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss24
w poniedzialek ide zalatwic billingi, zobaczymy. Bo skoro nie bede sie mylic to bedzie jazda i heya za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka samaaaa
taka sama jak twoja żona Gatsby przyjdzie czas, może już wkrótce , że znowu się wyda, to nieuniknione, zawsze się wydaje drugiego przebaczenia nie uzyskasz (ja nie wybaczyłam, lata płyną, chłodno przypatruję się jak walec sprawiedliwości wyrównuje zycie zdradzacza, sam wybrał, nie żałujmy go, ma to co wybrał) Ale być może uzyskasz drugie wybaczenie na swoje nieszczęście, bo wtedy poznasz co znaczy wyrównanie, nie ma prawdziwego drugiego wybaczenia, ale w pełni zasłużyłeś na to co otrzymasz( w porcjach przez lata całe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troliczek
Bo ty Gatzby już jesteś trupem, choć o tym nie wiesz..........więc zdradzaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×