Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja mam o takim czyms myslec

Czy on wróci do byłej?

Polecane posty

Gość co ja mam o takim czyms myslec

Jestem z facetem, który dla mnie zostawił swoją byłą dziewczynę. Niedawno się dowiedziałam, że był z nią... 7 lat :( Poznali się jeszcze jako nastolatkowie. Kilka razy mi mówił, że to już definitywnie skończone ale ona mieszka gdzie indziej i on tam niedługo wróci :( Boję się, że wykorzystał mnie, albo po to, żeby tu mu było łatwiej, albo po to, żeby mieć powód do zerwania z tamtą. Układa nam się dobrze ale sam mi powiedział, że nie może mi dać 100% siebie bo nie może tu zostać. Pytałam się go kilka razy czy chce dalej ze mną być. Odpowiadał, że chciałby mi powiedzieć, że nie bo łatwiej byłoby mu być teraz samemu ale nie potrafi i nie chce tego kończyć. Oczywiście ja na niego nie naciskałam, zostawił ją z własnej woli. Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunista z Laosu
to ty umiesz myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztyrda
Skoro nie może dać 100% siebie, to odpowiedź nasuwa się sama. Przynajmniej na tę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam o takim czyms myslec
Dodam, ze ona caly czas do niego pisze, ze chce popelnic samobojstwo. Czy po takim czyms on moglby byc z nia znowu szczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ
do byłej, to raczej nie wróci, ale o Tobie też poważnie nie myśli, taka przystań... przykre to... ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam o takim czyms myslec
On z nia zerwal, widzialam przez przypadek smsy, ktore ona do niego wysylala. Raczej nie pisalaby tego osoba, ktora sama zakonczyla zwiazek. Poza tym zrobil to jak juz byl ze mna (wiem, zaraz mnie tu zjedziecie, ze z zajetym bylam ale to nie o tym temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj nie daj sie i
zawalcz o niego, pomoz mu. mego chlopaka tez dziewczyna szantazowala. on sie pewnie boi ze tamta wariatka sobie cos zrobi. ja polecam rozmowe z psychologiem bo wiem jak taka terrorystka moze namieszac w zyciu. my sie rozstalismy przez byla bo on sie bal ze ona cos sobie zrobi a ja myslalam ze to dla niego wymowka. wiec go zostawilam. wtedy on stwierdzil ze go nie kochalam a tamta skoro nie umie zyc bez niego to musi jej pomoc. spotykal sie z nia i probowal tlumaczyc ale nic nie docieralo. w koncu poszedl po pomoc do pyschologa. po 3 latach spotkalismy sie na ulicy i on sie na moj widok zwyczajnie rozplakal. powiem ci ze my jestesmy juz 2 lata po slubie i tamta wariatka co jakis czas wydzwaniala do nas, potem do mnie i zaczela nas nachodzic. wiec zmienilismy miejsce zamieszkania i mamy spokoj. ale to byl koszmar nie wiem jak mozna byc takim czlowiekeim. gybym sama tego nie widziala na wlasne oczy to bym nie uwierzyla ze takie rzeczy sie zdarzaja. wiec zaufaj mu. jesli jest dobrym czlowiekiem a laska widac jest podla to moze nim manipulowac grac na jego uczuciach. 7 lat to kawal czasu i dlatego on moze nie oceniac realnie tego co ona wyprawia i pewnie czuje sie zobowiazany. jesli usuniesz sie w cien to jesli go kochasz a on ciebie to bedziecie oboje zalowac. poszukaj w necie inforamcji o takich manipulatorkach, toksycznych ludziach i jak sie przed nimi bronic. moze wtedy on zrozumie ze jest ofiara manipulacji. jak chcesz to odezwij sie do mnie na maila karla1977@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam o takim czyms myslec
Karla dzieki wielkie. Najpierw musze sie dowiedziec czy on traktuje mnie powaznie a jesli nie to po co chce byc ze mna bo tego bym tez nie rozumiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ
karla dobrze zauważyła... tyle lat, a dwie obce osoby, nic o sobie nie wiedzą, nic ich nie łączy tylko chcenie... ale gdy facet kocha to kocha, nie kręci jak piskorz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj nie daj sie i
dowiedz sie, a raczej upewnij mi moj nie chcial mowic o co chodzi bo sie bal ze pomysle ze klamie. ale tego dowiedzialam sie dopiero po dlugim czasie. i wiesz co jesli by mi wtedy powiedzial ze boi sie o tamta to uznalabym to za wykret. ale jak zobaczylam jej metody to mi rece opadly. powodzenia. jak cos to napisz jesli bede mogla cos doradzic to chetnie podziele sie tymi smutnymi doswiadczeniami. w kazdym razie u mnie wszytsko sie szczesliwie ulozylo. porozmawiaj z nim. badz szczera jesli go kochasz to powiedz mu o tym. zapewnij ze pomozesz mu przez to przejsc, ale musisz wiedziec ze on naprawde chce sie z tamta rozstac. ale skoro zerwal z nia to chce. tylko ona nie chce tego przyjac do wiadomosci. ale jesli on bedzie nieugiety i nie bedzie odpowiadal na jej smsy telefonu zaczepki to ona da sobie spokoj. poszukaj informacji o samobojcach - wiedz ze osoba ktora naprawde chce sie targnac na swoje zycie nikomu o tym nie mowi. a manipulator chce taka informacja wymusisc na ofierze posluszenstwo. a czemu on nie moze zostac w tym miescie i musi jechac tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj nie daj sie i
najlepiej zmienic nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam o takim czyms myslec
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj nie daj sie i
moim zdaniem on nie wroci do tamtej, a juz na pewno tego nie chce. jedyne co go powstrzymuje to szantaz tamtej. mowie to na bazie moich wlasnych doswiadczen. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×