Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietoper

jak rozpoznac rase kota?

Polecane posty

Gość nietoper

Mam kota który został znaleziony, jest bardzo podobny do perskiego, mógł by mi ktoś podać cechy charakterystycne małego kotka perskiego, podkreślam małego kotka, u dużego rozpoznała bym rase. Proszę odpowiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
ale tu nie mozna wkleic foty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
dam ci linka na pupile.com, okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
właśnie zakładam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in myself i trust
a ja mam rosyjskiego niebieskiego :) wiem, ze nie na temat, ale ciesze sie jak glupia i strasznie chcialam sie pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
niebieskie są prześliczne, ale słyszałam ze maja charakterek, tzn są agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
nietoper zajzyj pod ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
do Papierowe_Nozyczki: jeszcze czekam, długo sie zakłada na tej str konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in myself i trust
eeeee, nieeee... charakterek owszem, ale agresywne? w sumie to moj pierwszy kot, ale sadze, ze kazdy kot, niezaleznie od rasy, ma swoje okresy aktywnosci (moj rano i przed snem dostaje syndromu wscieklego nietoperza [nomen omen hihi], lata po calym mieszkaniu przedziwnie miauczac, cos jak "uuaaaaauuuu!!!", z uszkami polozonymi po sobie, wyglada jak by mial maske :D moze sie bawi w batmana, kto wie :D), kiedy dzikuja. rano moja kota budzi mnie dotykajac nosem nosa, a jak to nie pomaga to sie robi bezczelna, dzis zlapala mnie zebami za nos :D wstretny kot! ale ogolnie jest kochana i slodziutka. najbardziej, kiedy spi, tak jak teraz, przy moim kompie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
jak byś mówiła o moim kocie, on identycnie sie zachowóje- złośnik miałczy jak np. jedzenia długo nie dostanie, a raz grzeczny i słodziódki np jak spi mi na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
tylko troche nie wyrazne bo z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in myself i trust
moj miauczy gdy: a. chce jesc (ZAWSZE ma cos w misce, ale czasem zyczy sobie swiezszego mokrego) b. chce zeby sie z nim bawic, c. chce zeby go tulic i miziac, d. chce wejsc gdzies wyzej, gdzie sam nie moze i zyczy sobie zeby go podsadzic, e. zyczy sobie ogladac co ja robie, a w tym celu musi siedziec na moim ramieniu, f. xxx??? czasem kompletnie nie wiem, o co jej chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
ładnie to określiłaś:) racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
nietoper podnies ogonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
widze ze też macie takie problemy ze swoimi kociakami, a mnie niepokoiło to ciągłe miałczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to śliczny dachowiec
:) czyli rasa europejska ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
Papierowe_Nozyczki- dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in myself i trust
Nozyczki, ale mi nie przeszkadza, ze moj biega :) akceptuje i kocham w nim wszystko. jedyne, co mnie rozwala, to poranne pobudki. pobudki w celu wybudzenia biednego czlowieka BO TAK. nie po to, zeby dal jesc (daje, nie pomaga :D), nie po to, zeby mizial (jw.), nie po to, zeby wpuscil pod kolderke (wpuszczam. poluje na nogi wtedy :D). jak wy sobie radzicie z tym? (moj kociak mlody jest, ma troszke ponad 3 mies.) co ciekawe, w weekend, gdy bylismy u tesciow na wsi, kot dal pospac do prawie 10! :) i zadowolony przychodzil do lozka dopiero na "no chodz tu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
ja niestety nie wiem ile mój kochany ,,znajdek" ma miesięcy/lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz ...
moj maluch tez potwornie rano podgyza :o do tego jeszcze wlazi mi po ubraniu na plecy w skutek czego mam cale nogi podrapane :o ogolnie fajny jest gdyby tylko nie te pobudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in myself i trust
no tak, pobudki to drastik :-) ale pozostale cechy kota to wynagradzaja, nawet takim spiacym ksiezniczkom jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
ha ha, fajnego kociaka masz, nie narzekaj, najlepszy budzik jak można mieć! nie taki jak mój wyjeeeee! zmarłego by obudził! nie chodzi mi o kota oczywiście:D Mój kot nie śpi ze mną w pokoju, tylko w przedpokoju( na wejściu) nie przejmujcie sie ciepło ma, posłanko połozyłam przy grzejniczku:) a do nożyczek: spostrzegawcza jesteś ja szczerze mówiąc nie rozszyfrowałam bym nic z tego zdiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
a do KREM DO TWARZY- nie chodziło mi o płeć tylko o rase zboczeńcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
i ma identyczne oczka- brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoper
więc może to jednak nie dachowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×