Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata1985

ponad 3 lata, bicie, ponizanie, zemsta...

Polecane posty

Gość agata1985

witam, byłam z pewnym chłopakiem ponad 3 lata. Niedawno postanowił zakończyć ten związek- ot, tak. Ja go prosiłam aby mi to wytłumaczył, jednak na próżno. Oczywiście muszę wspomnić o tym, iż byłam bita (bardzo często tylko uderzenie np. w twarz, ale od czas u do czasu bice z całej siły całego ciała, co kończyło się ogromnym bólem i siniakami). Wiele razy chciałąm to zakończyć, ale nie umiałam, nie wiem czemu, może przyzwczajenie? Ale ok, zerwał byłam troche podłamana a z drugiej strony szczęśliwa że to koniec... Jednak to sięna tym nie zakończyło. Cały czas mnie kontroluje, nawet raz mnie pobił. Dostaje pogróżki sms-owe mówiące że skończy ze mną i będę żałowała że sie urodziłam. (Dlatego że "przyjęłam" jego zerwanie i postanowiłam żyć nowym życiem z przyjaciółmi) Nie mówię jużże zakazywał mi jakichkolwiek kontaktow z innymi ludźmi... Co robić? musiałam to z siebie wyrzucić... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociadobrarada245
po pierwsze gratulacje że podjełas decyzje o zakończeniu tego toksycznego związku, damski bokser to patologia człowieka , dno totalne , nie reaguj na jego pogróżki , smsy , kiedyś w końcu zrezygnuje , znudzi mu sie, tak czy siak , powiennaś zgłosić to na policje , pokazac im te smsy ponieważ gdyby ( niedaj Boże) coś jednak Ci zrobił , np pobił to wtedy on bedzie głownym podejrzanym , nie mozna milczeć bop tacy dranie stają sie bezkarni, zerwij z nijm wszelksie kontakty , dobrze Ci radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska.....
Nie tylko na policje, powinnas zlozyc doniesienie takze do prokuratury. Ratuj sie dziewczyno! Nie moge uwierzyc, ze moglas dawac sie tak traktowac, to niepojete, ale skoro juz - dzieki zreszta jego decyzji o zerwaniu, nie swojej wlasnej - uwolnilas sie od niego, to wez sie wreszcie za swoje zycie i nie pozwol wiecej soba pomiatac. To co on robi jest karalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×