Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buhahahaha

Mój były się żeni...

Polecane posty

...a ja kulam się po podłodze ze śmiechu :) ponad rok razem, wielka miłość, myślałam, że tylko on i nikt więcej... pojawiły się problemy, miałam dość tej chorej sytuacji, rozeszliśmy się w pokojowych stosunkach. Utrzymywaliśmy kontakt bardzo sporadyczny. Kiedy dowiedział się, że kogoś mam nagle powrócił. Były słodkie smsy, jak to mu zależy, jakby chciał ze mną być... wspomnienia wróciły, miałam mętlik w głowie, nie wiedziałam co jest dla mnie lepsze... Postawiłam na nowego faceta (już rok jesteśmy razem:)) A co wtedy zrobił mój były? oświadczył się jakiejś małolacie po kilku miesiącach znajomości. Czy bolało? nic a nic... i nikt mi teraz nie wmówi, że nie można zapomnieć o tym którego się kocha. Wystarczy chcieć a nie użalać się nad sobą... Ja chciałam zapomnieć. Udało się. Pozdrawiam wszystkie te co dały radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567890
boli cie to ile ona ma lat a ile ona? mam to samo teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567890
oj,ile ma lat on a ile ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, że nie boli :) myślałam, że tak będzie, że nigdy nikt nie będzie znaczył dla mnie tyle co on. Ale się udało. Od roku jestem szczęśliwa z innym facetem, nie żałuję, że nie wróciłam do tamtego. Zawsze wszyscy mówili, że nie da się zapomnieć... ale to gówno prawda, jak ktoś chce to potrafi. Kilka razy widziałam się z byłym, chciałam sprawdzić, czy nadal jest między nami chemia i nic... zero :) a jak widzę mojego faceta to mam ochotę go zgwałcić :) Mój były ma teraz 31 lat, jego panna 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssaaaaaaaaaa
A ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kiumpela miala chlopaka przez 5 lat,zaczeli sie klocic,roztsali...potem poznala milosc swego zycia,mieli wziac slub,a jej ex byl pewien,ze powinna go na niego zparosic,to sa przeciez przyjaciolmi...niepowazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats a woman without a man
wiesz co, nie umiem uwierzyć, że Cię nie bolało rozstanie z kimś, kogo kochałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolało i to bardzo. Pół roku cierpiałam przez niego. Nie chciałam się z nikim spotykać. W końcu dałam się namówić na randkę z pewnym facetem. Byłam bardzo nieufna i podchodziłam do niego z rezerwą... wtedy znów odezwał się były. Miałam mętlik w głowie, bo nie wiedziałam którego wybrać. Postawiłam na nowego faceta, bo były wystarczająco mnie zranił. A teraz jestem najszczęśliwsza na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×