Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skompromitowany

Kolega mnie nakrył...

Polecane posty

Gość Skompromitowany

Mieszkamy w akademiku. Kolega wychodził na zajęcia, więc pod jego nieobecność postanowiłem się zabawić. Myślałem, że będzie później, ale okazał się inaczej... Kiedy słyszałem zbliżające się kroki przy drzwiach szybko wciągnąłem spodnie byle jak, ale i tak to głupio wyglądało, bo ja bez koszulki, rozłożony na łóżku, pasek rozpięty i spodnie też. Nie wiem czy zobaczył, że miałem na kompie czata włączonego... Strasznie mi głupio z tego powodu. Niby nic nie zobaczył, ale skapnął się na pewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skompromitowany
Może niektórzy nie, ale ja tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jego miejscu
i pomyslec, ze ja też czasem z facetami na czacie glupoty o seksie pisze...oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skompromitowany
No właśnie, ale musiałem się dopieścić, a czat do tego dobry :P Jest jakaś interakcja :) Na szczęście stojącej pały nie widział, ale miałem spodnie nie do końca naciągnięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jego miejscu
ja naprawde nie wiem jak mozecie sie w ten sposob zaspokoic... ale w koncu jestescie tylko FACETAMI... czego mozna od was wymagac:P przez gadanie na czacie moze byc fajnie... nawet podniecajaco... ale zeby sie tak dopowadzac do orgazmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adcdc
a to akademik jakiegoś seminarium duchownego że się tak przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skompromitowany
Ja miałem kamerkę, więc się pokazywałem na czacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomysł taki
opowiedz mu jak się spotkacie następnym razem, tylko tak wiesz, w tajemnicy, że była u ciebie najfajniejsza laska z uczelni i troszkę się zagalopowaliście a Ty normalnie nie mogłeś się otrząsnąć, taaaaaaaaaaaaaaaka była zajebista;) i nie wiedziałeś jak mu to powiedzieć dlatego dopiero teraz mu to mówisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adcdc
bzdura! takie klamstwa stawiaja klamiacego w o wiele gorszym swietle niz naturalne samozaspokojenie sie przy gadce z czatu. chcesz zeby autor tematu zrobil z siebie idiote, zakompleksionego fantaste na poziomie przedszkolaka?! poki co autor tematu ani nie musi sie tlumaczyc (i np zmyslac), ani nie musi sie wstydzic ale krecenie pograzyloby go i z niewinnej wpadki wyszlaby afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×