Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość RAAMBO
Bzzzzzzzzz - ale sie dajesz podpuszczać tej Lady F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto JA
Moja dziewczyna też jest dużo młodsza ode mnie ( 7 lat ) . Przed pierwszym razem sam się jej zapytałem czy jest dziewicą .Wydaje mi się , że jak facetowi na tobie zależy , to zrozumie ,że może ci być niezręcznie o tym mówić i sam cię o to zapyta .To wcale nieprawda że facetowi nie będzie już na tobie zależało ! Jak cię kocha to po seksie pokocha jeszcze bardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko rób co chcesz. Szkoda że nie mnie będzie by potem powiedzieć \"a nie mówiłam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomsanKa
Ktoś musi w końcu powiedzieć tej dziewczynie co powinna zrobić . A więc przytul się do tego swojego chłopaka i szczerze z nim porozmawiaj .To jest zawsze najlepszy sposób .Jak cię kocha to zrozumie . Zresztą on na pewno myśli , że jesteś dziewicą i zdziwi się , że ty o tym nie wiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan i sta
Wstydź się !!!! Masz 16 lat a nie 26 . Twój facet z pewnością tylko czeka na odgłos pękającej błonki ! Już się oblizuje na myśl o ciepłej krwi dziewiczej. A ty tutaj wczytujesz sie w kazania starych panien. A fe!!! nieładnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Again... Straci dziewictwo wcześnie => szmata. Ma 25 lat i jest dziewicą => wstydzi się powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanne 857
Dziewczyno ! Po co ty się zadajesz z jakimś starszawym uwodzicielem ? W twoim wieku 8 lat to ogromna różnica wieku . Przecież on myśli na pewno jedynie o tym jak cię zaciągnąć do łóżka ! A jak już cię zaliczy to cię zostawi i tyle . Dla niego twoje dziewictwo to coś czym będzie się mógł pochwalić przed kolegami . Bądź więc spokojna - on napewno uważa że jesteś dziewicą . Inaczej nie byłabyś dla niego atrakcyjna . Radzę ci się zastanowić czy napewno to z nim chcesz przeżyć twój pierwszy raz , bo potem już będzie za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bzzz
I ty się masz za dorosłą? No tym stwierdzeniem, że nie chcesz czekać żeby cię facet nie zostawił dla innej to rzeczywiście udowodniłaś swoje dojrzałe myślenie :D Normalnie zwaliło mnie z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
dlaczego wszyscy krytykuja taki zwiazek?! ja mam 15 lat i faceta 23 letniego ktory w dodatku ma dziecko i zone. co prawda nie wiele go z nimi laczy ale nic tego faktu nie zmiania nawet nie mieszka z nimi. na moje 15 urodziny pierwszy raz sie kochalismy. nie uwazam ze zrobilam zle bo naprawde go kocham. jestem szczesliwa i jest wspaniale. i nie uwazam sie za dziecko mimo mojego wieku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no świat schodzi na psy
nie dość że smarakata puszczalska to jeszcze za żonatych się bierze. Masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
no wlasnie takich reakcjii sie spodziewalam. gratuluje waszeego zroznicowanego myslenia i tolerancjii.!!! myslicie,ze jesli ktos ma 15 lat to od razu oznacza ze jest jakims glupim bahorem?! TO SIE MYLICIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
bo waszych wypowiedziach trudno stwierdzic zebyscie byli madrzejsi i dorosli!! a wrecz przeciwnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemusie
Kłucicie między sobą , a nie odpowiadacie na temat ? Dwudziestocteroletni facet nie będzie chyba dla żartów spotykał się z nastolatką . Po co ? Może on ją traktuje poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSatanek
Nic tak nie kręci doświadczonego mężczyzny jak dziewica w łóżku ! Nie wstydż się więc i porozmawiaj z nim o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIIIIIAAUUUUU
Ale czego tu sie wstydzić ? Masz 16 lat to chyba normalne że sie jeszcze nie kochałaś . Facet sam sie powinien domyśleć . Ja przez dwa lata mieszkałam w skandynawi , tam to jest dopiero swoboda seksualna , normalnie wszyscy z wszystkimi .Jednak 16 - letnia dziewica nawet tam nikogo nie dziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat ham
Jak sie tak wstydzisz to o tym nie mów i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxCENZORxx
dalyscie sie zlapac wszystkie na prowokacje :classic_cool: :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiinkaa
Jaką znowu prowokacje !!!! Dziewczyna ma problem , jak każdy inny człowiek. Niektórzy nawet mądre rzeczy tu piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonaaaaaaaa
powinnas byc dumna z tego ze jestes dziewica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessikk
skoro wstydzisz sie przyznac ze jestes dziewica a masz 16 lat to znaczy ze jestes niedijrzała psychicznie 16 lat to za wczesnie na seks, poczekaj do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNO
DUMNA BADZ Z TEGO ZE JESTES DZIEWICA NIE PATRZ NA INNE KTORE JUZ SIE POSCIŁY WIEDZ ZE JEST JESZCZE DUZO DZIEWIC W TWOIM WIEKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombrerrro
Ja też mam 24 lata a moja obecna dziewczyna 16 tak jak ty . Do tej pory wydawało mi się oczywiste , że ona jest dziewicą . Jednak teraz chyba z nią o tym pogadam , bo jak widzę dziewczynki teraz szybko dojrzewają . Być może , ze niepotrzebnie jestem dla niej aż tak delikatny i do tej pory nawet nie pomyślałem o czymś więcej niż pieszczoty piersi . Głupio bym się czuł zaciągając takie jeszcze dziecko do łóżka . Uważam ,że 16-latka jest za mało dojrzała na sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaaaa- to nie jest kwestia tolerancji tylko podstawowych zasad moralnych panujących w społeczeństwie. Po pierwsze- żonaty? Nie rusz. a inną rzeczą jest to że jesteś niepełnoletnia ^^ Ten facet może trafić do paki za seks z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mefisstofallus
Sombrerrro ! Ty jeleniu , na co ty czekasz ! Aż mięsko srtaci na świeżości ! Takie młode są najlepsze . Dupcie mają słodkie jak miód . Jak taką dobrze wypieścisz to dojrzeje do wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalinda
Dziecko , gdzie tobie do sexu ! Zostaw tego pedofila i za naukę się zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam 16 lat i jestem dziewicą i się wstydzę" ..boshe..dziecko co Ty w ogóle piszesz?! Ja nie kumam dzisiejszych nastolatek - dziewictwo to wstyd według Was ?? Moim zdaniem Ty to nie jesteś gotowa na sex - skoro masz takie problemy. Jak ten facet jest normalny to na pewno podejrzewa, że w tym wieku raczej nie miałaś 100 kochanków - bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith30
Kochane dzieci to czysta prowokacja, a jeśli nie, to co za różnica czy mu powie czy nie - i tak ją przeleci!!! A Tobie Evisiu pozostanie zryta psychika - ZA WCZESNIE!!! Droga Lady_F - jeśli chodzi o prawo, to sex z 16 latką nie jest karalny, jeśli dzieje się to za jej zgodą i nie wystepuje zjawisko przemocy. W Polsce każdy 15 latek jest \"dojrzały seksualnie\" i może to robić bez zakazów (to nie jest przestępstwo), gorzej z konsekwencjami, bo dzieci już mu mieć nie wolno - taka nasza polska paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evisia
nie wiedziałam że tu tyle moherów siedzi. Loda już mu robiłam dawno, ale innych sexów nie było, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka18
Dlaczego tylu ludzi pisze , że Evisia i inne nastolatki nie dorosły do sexu . Ja tam już od prawie trzech lat nią nie jestem ( a mam 18 ) .Dziewictwo straciłam właśnie z doświadczonym partnerem i nigdy tego nie żałowałam. Taki dorosły mężczyzna jest na pewno delikatniejszy i można się przy nim poczuć bezpiecznie . Nie wyobrażam sobie rozdziewiczania przez nastolatka ! Potem to krążą niestworzone historie o bólu , krwi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×