Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość Lizuś dup
Evisia jak nie będziesz chciała żeby wiedział to mu nic nie mów i już .Facet nic raczej nie poczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondziaLka
Mam 16 lat i moge mieć faceta jakiego chce .Nie bedzie mi tu jakaś Lady F mówić ze jest za stary albo coś .Zresztą 8 lat to wcale nie taka znowu duza różnica . Uważam ze starszy facet jest na pewno lepszy w łóżku niż małoletni smarkacz. Nie moge sobie nawet wyobrazić siebie w łóżku z kolegą z klasy .To by dopiero była pedofilia ! Taki starszy może chociaż czymś zaimponować ,albo coś . No i koleżanki też bardziej zazdroszczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
nie wiem czy kogos bawi podszywanie sie pod moj nick ale sobie darujcie.!!!!!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyscie chcieli wiedziec
15-latka uprawiająca seks! dziecko uprawia seks! dotego z zonatym! dziewczyno myslisz ze on sie dla ciebie rozwiedzie?! on cie tylko wykorzystuje a potem cie zostawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore nastolatki sa łatwe
naiwne i puszczalskie! tak wam spieszno do seksu?!! za nauke sie wescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORANDOO
Nie wstydż się ! Przecież on się na pewno nie zdziwi . Jakby mi dziewczyna nie powiedziała , to chyba bym się obraził .No chyba ,że mu nie ufasz , a odnoszę wrażenie , że boisz się że on cię wyśmieje .Jak tak jest to z nim nie śpij .Bo nie warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalipsa pewna
Koniec świata jest bliski ! Mówię wam . Po tym co tu przeczytałam jestem tego pewna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziaLka - a rób to z kim chcesz, ale potem nie płacz jak jakiegoś syfa złapiesz albo zajdziesz w ciążę. Jesteście po prostu głupimi smarkulami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMaja
Ja tam rozumiem Evisię . Też miałam starszego chłopaka i naprawdę głupio się czułam , kiedy pierwszy raz szłam z nim do łóżka .Normalnie nie wiedziałam co zrobić z rękami i gdzie oczy podziać . Dodam ,że zwykle nie jestem nieśmiała. Nie muszę chyba mówić ,że on się od razu domyślił w czym rzecz. Radzę ci porozmawiać , bo i tak tego nie ukryjesz ,a potem będzie ci tylko jeszcze bardziej głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś Evisi
Gdzie 16 lat i do sexu ! Do szkoły ,do kościoła i na plotki do koleżanek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanałłista
Nie rozumiem tylko gdzie są rodzice tego dziecka i czy wiedzą jakie decyzje ona podejmuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiksik
Mała Maja - gdybyś była nieco starsza i dojrzalsza to wiedziałabyś co zrobić z rękami i oczętami! To przeciez jest natura i nikt się tego nie uczy. Na wszystko przychodzi odpowiedni czas. A może evisia się odezwie i opowie jak się sprawy mają - bo czuć mi tu prowokacją na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Evisia
Powiedziałam mojemu chłopakowi , że jeszcze się z nikim nie kochałam i teraz on też jeszcze nie chce. A ja bym już chciała . Mój facet mówi ,że mamy dużo czasu i nie musimy się spieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Evisia
myśle, że poprzestaniemy na razie na robeniu laski i minety. A wiesz Madzia mój facet to mi też daje prezenty, ostatnio dostalam taki pierscionek na wzór obrączki, co świadczy o jego intencjach do mnie. Moj to nie ma dzieci jak Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik14
ja uwarzam ze to normalne że jak kochasz to się cała oddajesz. To okazanie bezgranicznej miłości. Ja miałam też mężatek chłopaka ale teraz mam innego bo tamten był porywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znowu ja Evisia
Ta druga wypowiedź , to wcale nie ja .Jak znowu ktoś się podszyje to to też nie ja ! A za wszystkie odpowiedzi dziękuję .Zwłaszcza za te ,które były na poważnie ( Lady F i inne ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosławSki
Do Evisi : Jak twój facet nie chce to ja bym mógł ! A swoją drogą nie wiem jak można laseczce sexu odmówić ? Przecież elementarne zasady dobrego zachowania tego zabraniają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci do szkoły, a nie do sexu. Gdzie wasze mózgi. Najpierw nauczcie się czegoś w życiu, a potem będzie jeszcze na to czas. Na sex trzeba być gotowym i nie ma znaczenia tutaj liczba prezentów od partnera czy dokonania koleżanek, to świadczy tylko o braku dojrzałości, a potem co? Sex z każdym, za jakieś prezenty + choroby weneryczne i jeszcze zapewne nie wiesz nic o zabezpieczaniu się, a facetom nie warto ufać bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadkaloo
Jak się zadajesz z takim starym ramolem to teraz masz ! Jakby mi chłopak powiedział ,że mam czekać pewnie aż dorosnę to bym się obraziła i dowidzenia ! To do evisi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azorekniepies
Jakie tu się dzieci wypowiadają !!! A jakie niektóre wygadane . Czytam wszystkie wypowiedzi i aż ciarki mnie przechodzą . Co te dziewczyneczki będą miały z życia jak już teraz chcą wszystko dostać . A jak im się ciąża przytrafi , to będą narzekać ,że to niesprawiedliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
a jesteś pewna, że jesteś gotowa to dziewictwo stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia 123
kurde dziewczyno opamietaj sie ja jak mielam 16 lat to nie myslalam o takich rzeczach !!!! nie sadzisz ze facet ktory ma 24 lata potrzebuje dojrzales kobiety zeby dala mu to co on potrzebuje a ja nie wiem czy Ty mu dasz taka przyjemnosc !!!! i nie sadzisz ze on chce Cie wykorzystac??? ile Wy jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebasssstian
Lalunia123 No teraz to się na ciebie wkurzyłem ! Nawet nie masz pojęcia ile przyjemności może dać facetowi taka młoda dziewczyna .Mam 23 lata a moja dziewczyna 17 .Jest nam ze sobą po prostu nieziemsko ! Z doświadczonym partnerem dziewczyna czuje się bezpiecznie i może mu zaufać . Uważasz ,że lepiej ,żeby sypiała ze swoim rówieśnikiem ? Taki to jest dopiero odpowiedzialny !I na pewno jej nie wykorzysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia 123
to jeszcze zalezy od chlopaka :) wiesz mi sie wydaje ze dziewczyna ktora ma 16 lat to jeszcze nie dorosla do sexsu!! takie jest moje zdanie :) a ciesze sie ze Tobie jest dobrze ze swoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahania
Masz odwagę żeby iść z facetem do łóżka a wstydzisz się powiedzieć że to twój pierwszy raz ? Nie rozumiem tego ! Łatwiej było by mi z kims pogadać niż się przespać . Wydaje mi się że rozmowa powinna być czymś naturalnym jeśli mu ufasz a chyba tak jest jeśli on ma być twoim pierwszym partnerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjusz
W twoim wieku się wstydzisz ! A może już w przedszkolu się wstydziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innnnnnnnnna
Uważam , że doświadczony facet nie będzie się zadawał z nastkami , więc być może on wcale nie jest taki doświadczony jak myślisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×