Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość magdaaaaa
ewisia ty się nie przejmuj:-) sex to nic złego to tylko pokazanie jak się kocha druga osobom:-) jak ja się kochałam to mój facet dał mi prezent i powiedział że mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkax
Evisia może czujesz się dorosła, ale aż ociekasz niedojrzałoscią emocjonalną, skoro go kochasz to dlaczego mu nie ufasz? Ludzie sobie bliscy rozmawiają ze sobą i powinni być dla siebie wsparciem. Może to zbyt wyidealizowane jest - kurcze po twoim tekście to już sama nie wiem - w końcu facet jest dorosły. Dla mnie jesteś jednak za młoda na dojrzały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
poza tm zycie zbyt krutkie by z niego nie korzystać. Ja poprostu uwielbiam sex i moge to robić godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk16666666666
a my z dziewczyną tesz juz uprawiamy sex i jest zajebiście i wam jest szkoda bo sami nie wiecie co to sex stare ropuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
majka nie zartuj sama jesteś niedojrzała :-( a pewnie masz ze 30 lat i niedługo menopałzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evisia może i jest gotowa fizycznie na sex ale samo jej stwierdzenie, że się wstydzi, że jest dziewica w wieku lat 16 jest dla mnie dziecinne sorry ale tak to odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith30
Moherek - super komplement, jak dla mnie. A Wy dziewczynki lepiej zacznijcie się uczyć ortografi i do szkoły chodzić - bo nie będziecie umiały poprawnie "dupa" napisać! A do super sexu to Ci jeszcze daleko drogi patryku16666666666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka gucio
Jak się chce kochać to znaczy , że jest gotowa . I tyle .Tylko facet jakiś ciemny , że dziewicy nie poznał .No ale po pierwszej nocy oczy mu się otworzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebij wibratorem błoneł
ja też tak zrobiłam rok temu i normalnie z facetem to miałam taki sex że jak sobie tereaz pomysle to az mi cieknie z cipeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk16666666666
edith stara prukfo nie odzywaj sie jak nie wiesz co to sex pewnie nikt ci nie dogodzil i teraz glendzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkax
Mam 23 lata i rzeczywiście do szkoły dzieciaki, do szkoły!!! A do MENOPAUZY mi jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith30
Bez komentarza!!! Nie zniżę się do Twojego poziomu, skoro nikt Cię nie nauczył szacunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiksik
oj dziecinne to, dziecinne evisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siejka
"patryk" jesteś palant a sex uprawiasz ale waląc kon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siejka
LUCYNKA 18 masz rację ale tylko z jednym, że starsi ale nie wszystcy wiedzą jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith30- nie ma po co tłumaczyć dzieciom bo i tak wiedzą swoje. Róbcie co chcecie. Żal mi was że rodzice nie poświęcają wam wystarczająco dużo czasu by przekazać wam podstawowe zasady i normy.. nie mówiąc o przypilnowaniu żebyście nauczyły się zasad ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiksik
A uczcie się na własnych błędach droga młodzieży! A Tobie patryku to mózg się musiał zsunąć do moszny co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szkoły smarkacze
"krutkie", "tesz" itd, itp - czy te strasznie dorosłe osoby skończyły choć podstawówkę, czy zamiast do szkoły to na ciupcianie chodziły? "jak ja się kochałam to mój facet dał mi prezent i powiedział że mnie kocha..." - 15 lat i już prostytutka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie trzydziestolatek
Evisia , zanim się zdecydujesz na współżycie , zastanów się , czy to twoja decyzja . Być może to twój partner chce tego bardziej niż ty . Często zdarza się , że młode dziewczyny nie myślą jeszcze o prawdziwym seksie. Natomiast twój chłopak jest dorosłym mężczyzną i ma inne potrzeby niż nastolatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka z ozz
Jak czytam wasze opinie to zastanawiam się gdzie jest miejsce na tolerancję ( niektóre opinie ) .Przecież 16 - latka nie jest już taka dziecinna , żeby nie mogła sama o sobie decydować ! Evisia wcale nie pyta czy jest gotowa na sex , tylko czy powiedzieć chłopakowi , że to będzie jej pierwszy raz . Ja bym powiedziała . Pomyśl Evisiu jaki on się poczuje ważny dla ciebie . Na pewno będzie mu miło usłyszeć , że jest dla ciebie tym pierwszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeberka
Jaaaaaaaaaaaaakie głupoty ! Dziwka i tak się puści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk16666666666
huj wam do tego co ja robie i czy robie blendy czy nie, sex jest najlepszy w moim wieku bo wam to jusz sie nie chce ruszyc starego dupska, zreszta kto by chcial te rozjechane dupska kiedy pipki i pupki nie sa rozjechane u mlodych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
widocznie zale ci dupe sciska ze twoj ci nie daje prezentów, ja nie jestem prostytutka a robie to z glebokiej milosci i niedlugo moj facet sie rozwiedzie i sie pobiezemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilja wodniczka
Dorotko z ozz - Czy ty uważasz , że kobiety są po to żeby jakimś podtatusiałym chamom było przyjemnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosna małpa
Zupełnie nie rozumiem czego ty się wstydzisz ? To przecież dobrze , że jesteś dziewicą . Jeśli twój facet myśli co innego , to jest chyba nienormalny . Ja bym na twoim miejscu poszukała sobie takiego faceta , z którym nie wstydziła bym się o niczym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naiwnej piętnastolatki
No teraz to się p[opisałaś dojrzałością :D Tak, rozwiedzie i się pobierzecie. A świstak siedzi i zawija... Ale po co właściwie ma się rozwodzić? Przecież może cię zaadoptować. jakoś żonie wciśnie kit (dobry jest w tych bajerach), że jesteś sierotka z dalekiej rodziny. Będziesz pod ręką wtedy ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciątko20
Zamiast sexu polecam 69 . Jak nie wiesz , Evisiu , co to jest , to spytaj chłopaka . On z pewnością wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszku
Piszesz , że boisz się , że będzie bolało . Jeśli twój facet myśli , że już z kimś byłaś , to potraktuje cię mniej delikatnie . To znaczy niektórzy faceci z natury są bardziej czuli , ale co jeśli on akurat jest bardziej taki maczo ? A myślę , że jest bo właśnie tacy wolą młodziutkie dziewczyny . Powiedz mu jak najprędzej , to będzie chociaż uważał . A tak w ogóle to powinien się sam domyślić . No chyba , że on nie wie , że masz 16 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllenka 24
Co to za dojrzały mężczyzna jak się z dzieckiem spotyka !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×