Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość draccullka
Powiedz mu .Jeszcze nie widziałam ,żeby się facet z takiego czegoś nie ucieszył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nel753
Też straciłam dziewictwo w twoim wieku i później tego żałowałam . Radzę ci zaczekać . Jeżeli chłopakowi na tobie zależy to nie będzie nalegał . Mam nadzieję , że pomyślałaś o zabezpieczeniu . Wiesz , lepiej nie zdawać się w takiej sprawie na chłopaka - nawet dorosłego . W końcu wiadomo ,że w takich momentach facet myśli zawsze optymistycznie - czyli , że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sufletor
Jaaaaaaaka ona jest słodka , ta Evisia. Szkoda tylko , że chce się tak sybciutko puścić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalila17
Nie licz na to ,że jak mu powiesz to nie będzie bolało . Najlepiej zaczekaj na człowieka przy którym nie będziesz się skupiać na bólu tylko na miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytusia
Mam 15 lat i też bym się wstydziła rozmawiać o takich sprawach z całkiem dorosłym facetem . Mój chłopak ma 17 lat i rozmawiamy o wszystkim . Z drugiej strony od kogoś starszego można się czegoś pożytecznego nauczyć , a tak pozostaje metoda prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliczka asa
O takich rzeczach trzeba mówić wprost i nie wyobrażać sobie niepotrzebnie ,co facet sobie o tobie pomyśli . Zresztą to naturalne ,że w twoim wieku jesteś dziewicą ! Nie sądzę więc żeby to było dla niego zaskoczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaczka
Jak to się wstydzisz ? Zawsze to lepiej niż być puszczalską . Wolałabyś , żeby myślał , że jesteś jakaś puszczalska ? Sorry , ale nie rozumiem czego ty się wstydzisz . Ja też mam 16 lat i jeszcze się nie kochałam , ale nie zamierzam ukrywać tego przed moim chłopakiem . To chyba normalne, że jak on jest od ciebie tyle starszy to o niektórych sprawach wie więcej . No i niemożliwe , żeby spodziewał się po tobie nie wiem jakiego doświadczenia . To już naprawdę prędzej oczekuje dziewictwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinek
Czego tu się wstydzić ? Przecież facet cię kocha i nie możesz mieć przed nim tajemnic a już na pewno nie takich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Dziewczynko najpierw porozmawiaj z mamusią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwed
W Szwecji nie ma problemu bo wszyscy rozmawiaja bez skrępowania i facet już na pierwszej randce wie na czym stoi . Zresztą u nas prawie każda randka kończy sie seksem . Natomiast związki dorosłych facetów z młodymi dziewczynami nie są zbyt dobrze oceniane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 16 lat , brawo za tak dlugie dziewictwo w dzisiejszych czasach to naprawde cos nie tak,ale chlopak sie ucieszy , tylko zeby cie nie zranil.... bo sa dranie....mam nadziej ze cie doceni, bo ma za co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serena 33
Lepiej żeby wiedział jaki skarb mu się trafił . Taka młoda i do tego niewinna kochanica to dla faceta zawsze duża atrakcja . Osobiście myślę , że przeleci cię i zostawi nie daj Boże z dzieckiem , więc sie lepiej dobrze zabezpiecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duhm jek
Nie wstydziłabym się na twoim miejscu . Ale dziwi mnie , że on jeszcze nie wie . To o czym wy rozmawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kKostek
To może pokochaj sie najpierw ze mną ? No popatrz , ja i tak już wiem więc nic mnie nie zdziwi . Zrobię ci najpierw dobrze języczkiem a potem delikatnie przebijemy kłopotliwą błonkę . Nie będziesz już musiała nic ukrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masssson
Evisiu ! Jak ty mogłaś do tego dopuścić ! Nie wiesz , że im starsza błona tym bardziej boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurtującyproblem
Evisia - do szkoły , ale już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miałem
jak miałem 16 lat to sie chodziło grać w piłkę a nie seksic, gdzie wam sie tak spieszy? masakra :( pote, to juz tylko dorosłe życie zostaje i tak do konca czemu marnujecie dziecinstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×