Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milllenkaa

Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Milllenkaa

Powiedzcie mi czy to normalne, ze pieniadze na studia daje tylko jeden rodzic?! moja mama pracuje, moj tata rowniez, ale moj tata nie chce nic dokladac sie na studia.mam starsza siostre, ktora studiuje w innym miescie(na uniwerku i dziennie)wiec placi tylko za zycie.w nastepnym roku ja wybieram sie na studia(ale chyba mam obawy, ze nikt mi ich nie zasponsoruje) bo moge liczyc tylko na mame.moj tata jest strasznym egoista, wszytsko co zarobi, wydaje na rzeczy ktore on chce miec, w ogole, nic nie chce dokladac sie do studiow,to chore.jesli dostene sie na dobra uczelnie i dobry kierunek, to bede musiala zrezygnowac, bo nikt mi studiow nie oplaci.jak przmowic mu do rozumu.on przyznaje sie do nas, ale ma jakies chore podejscie.co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdssa
moglas isc na darmowe studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milllenkaa
Jakie darmowe? Piszę, że jestem jeszcze w klasie maturalnej i dopiero wybieram się na studia, ale mieszkam w małym mieście i tu żadnych szkół wyższych, nie wspominając o uniwerkach nie ma.A nastawiam sie właśnie tylko na studia dzienne i tylko na państwowe uczelnie, ale z takim tatusiem, to ja sobie dużo mogę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×