Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klimatyczna

Dwie natury. Jedna Ja...

Polecane posty

Gość klimatyczna

Zyje jakby w 2 światach...w tym pospolitym, zwykłym, gdzie liczy się praca, studia, gdzie jest chora pogoń, brak wzajemnej pomocy a raczej rywalizacja, w scenerii szarych bloków, samochodów, bałaganu... ... i w czymś zupełnie odmiennym. Jest to świat w kolorach jesieni, w promieniach słonca,MAGICZNY, gdzie słychac tylko szum liści, wiatr który przenika przez korony drzew, śpiew ptaków, starą piękną polską piosenke. Swiat głębokich myśli i przesłań, poezji i wspomnień, leśnych spacerów i zapachu kadzidła... Cieszę się, że umiem patrzeć na świat inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyczna
cudowne :) i pomyśleć że naprawde są ludzie, którzy nie reagują zachwytem na taki widok :) A jeszcze móc tam być.... czuć zapach jesieni, grzybów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyczna
wystarczy zrobić sobie przerwe, odejść od komputera ;) iść na spacer gdzieś, gdzie nic nie rozproszy naszej uwagi. czysty kontakt z naturą. uświadomić sobie, że wszystko stworzyła ta sama ręka. dostrzec magię :) ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrfrewf
proszę, wyjaśnij mojemu szefowi że ja chcę iść pooglądać słońce przez liście więc że powinien mnie puścić i zapłacić mi stawkę godzinową jakbym była w pracy albo zaczaruj moje dzieci żeby się liśćmi nasyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×