Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tessa/

mieć jedynaka czy więcej dzieci ? - za i przeciw

Polecane posty

popieram kurde no jak stać was na drugie dziecko to je sobie róbcie. Ja narazie zostanę przy jednym. Oczywiście chciałabym mieć drugie w najbliższym czasie ale najzwyczajniej na to nas nie stać. A żeby mieć drugie i żyć z miesiąca na miesiąc to ja dziękuję i nie pisze się na to. Na szczęście mam chrześniaka w tym roku będzie mieć 4 lata i często do mnie przychodzi i dzięki niemu mój synek towarzystwo ma i razem się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jedynaczka i nie czuje sie z tego powodu pokrzywdzona. Oczywiscie kiedy bylam dzieckiem, to zawsze marzylam o siostrze lub bracie i meczylam rodzicow. Na szczescie nasz dom, byl domem otwartym i zawsze przychodzilo sporo znajomych rodzicow z dziecmi. Moja mama miala przyjaciolki z dziecmi w podobnym do mnie wieku, wiec dorastalam w kregu innych dzieci, nie bylam dziwaczka, spedzajaca czas jedynie z doroslymi. Na pewno fajnie jest miec rodzentwo, ale tez fajnie jest byc samemu. Moje kolezanki dzielily swoje pokoje z rodzenstwem, ja mialam swoj wlasny azyl, bylam oczkiem w glowie Rodzice poswiecali mi max czasu, nie musialam opiekowac sie mlodszym rodzentwem, bylam tylko ja Mysle ze moje dziecko rowniez rostanie jedynakiem. Zawsze chcialam miec 2 dzieci, ale teraz kiedy mam juz jedno, to chyba tak juz zostanie, tym bardziej, ze nie chce siedziec tylko w domu i opiekowac sie dziecmi. Teraz moja cala uwaga skupiona jest na poim 1,5rocznym synku i nie potrafie sobie wyobrazic, ze mam kolejne dziecko, a on musi sie mna dzielic. Dla wiecej niz 1 dziecka trzeba bardzo duzo poswiecic. Bycie jedynakiem ma plusy i min., tak samo jak posiadanie rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No child
Najlepiej nie mieć dzieci w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno i nie planuję więcej,kasy mamy na tyle że spokojnie byśmy mogli mieć 2 a nawet i 3,ale chcemy jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawda jest taka ze to spra
a ja znam kupę dzieci z rodzin wielodzietnych i by ich wuj zastrzelił, jaka to wredota wychowana w biedzie, w pracy mam te wielodzietne, które taranują wszystko, są kapusiami po to aby dostać parę groszy premii. Precz z biedą wielodzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierammmmm
popierammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×