Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinkaLinka

Dwie KOBIETY i dziecko

Polecane posty

Gość KarolinkaLinka

Hej:)Ja z moja partnerką mamy pewien problem, nasza córeczka(Ja jestem jej mamą) w tym roku poszła do pierwszej klasy, nie minął miesiac a juz zaczeły sie wscipskie pytania nauczycielek dlaczego mama mieszka z ciocią. Jak sądzicie powinnam isc do szkoły i szybko zakonczyc te spekulacje z nauczycielkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_tygrysek
mysle ze przed pojsciem do szkoly trzeba bylo pomyslec o tym:Pi wytlumaczyc jaka jest wasza sytuacja!!! Przedewszystkim dobro dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Najgorsze to jest to wscipstwo tych nauczycieli. Po rozwodzie z mezem wziełam moje dziecko i sie wyprowadzilysmy, a pozniej poznałam moja partnerke, wiec ja nie wiem jak te baby mogą gadac,ze robie krzywde dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
zmieniłam nick.A juz wkurzaja mnie maxymalnie te wielkie patomamuski, co podpite po dzieci przychodza a wtrącają sie w nasze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie mów ze jesteś lesbijką. Powiedz, ze to twoja kuzynka, ż tak wam łatwiej bo obie jesteście samotne a teraz możecie przynajmniej rachunki na pół dzielic i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
wiem, wiem, tym ludziom nie nalezy sie prawda dla dobra naszej Córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_tygrysek
Prawda jest taka ze to wylacznie wasza sprawa co robicie w swoim zyciu i tym bardziej jaka jest wasza orientacja seksualna ,mimi to panuje jeszcze ciemnogrod w tych sprawach a nasze spoleczenstwo nie jest niestety tak tolerancyjne wiec trzeba wziasc sprawy w swoje rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_tygrysek
Zgadzam sie w 100% z kant dupy:) taka jest wlasnie szara rzeczywistosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Wiem wiem.Jestesmy dobrą rodziną dla naszej córeczki. Cały czas jej tłumaczymy(tzn tak dostosowane tłumaczenie do jej wieku), uczymy ją radzic sobie z nietolerancją, staramy sie jej bronic jak tylko mozemy. Pare osob w zyciu mi powiedziało,ze powinien ją wychowywac ojciec to by miała normalną rodzinę, problem w tym,ze on powiedzial,ze jej nie chce, to kiedys usłyszałam,ze dom dziecka lepszy niz rodzinka les, co to za zacofany kraj!!! P.S. Dobrze,ze jest jednak troszke ludzie tolerancyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu
a ja nie jestem zacofana ale 2 mamuski to nie jest NORMA ootaaak i zaraz na mnie wjada ze jestem nietoleranycjna.. mam swoja opinie i moge ja wyrazac. nikogo nie zamierzam obrzucac kamieniami itd wiec tolerancyjna jestem :P ale mnie wkurza jak zdecydowana mniejszosc domaga sie jakis praw do adopcji itd (tak wiem nie w temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_tygrysek
Szlag mnie trafia jak czytam :dom dziecka lepszy..: Trzymajcie sie dziewczyny i mam nadzieje ze poradzicie sobie doskonale z wychowaniem coreczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Ostatnio był Marsz Rodzin Homo, czytałam okropne opinie na forum pozniej, to nasza sprawa,ze wychowujemy dzieci. Własnego dziecka nie mam zamiaru w zyciu oddac bo komus sie cos nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_tygrysek
masz racje tfu tfu ze moze Ci sie to nie podobac i zgadzam sie calkowicie z tym co napisalas :mam prawo to glosno powiedziec:Wazne jest jednak samo podejscie innych ludzi z otoczenia dziecka do calej tej sytuacji,czyli bycie normalnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Kant dziękuje za ciepłe słowa.Nie zamierzamy wpajac corce ,ze najlepsze są związki homo.chcemy jej przekazac,ze liczy sie miłosci i szacunek do drugiej osoby.Niestety moj były mąż i jej ojciec nie miał do nas szacunku kiedy nas zostawil, a gdy było mi bardzo ciezko finansowow proponował abym oddała malutką do domu dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Cartoon sam oddaj swoje dzieci obcym ludziom!!!!Mnie nikt dziecka nie zabierze. A poza tym Dziecko to nie zabawka zeby zabrac jednym a dac nastepnym bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety rety rety
ja to widze tak: 2 kobiety i dziecko to nie jest klasyczna wzorcowa rodzina i nie wiem czy tak do konca nie bedzie to jakis wypaczony wzorzec spoleczny dla dziecka które wychowujecie... ale z drugiej strony na pewno jest to znacznie lepsza rodzina dla dziecka niz dom dziecka, samotna matka, rodzice alkoholicy, ojciec pedofil, przemoc w rodzinie i inne toksyczne patologie na które nasze spoleczenstwo przymyka oczy bo miesci sie to w ramach katolickiego przepisu mama+tata+dziecko. Tylko niestety wiele was bedzie kosztowac zeby ochronic dziecki przed nietolerancją spoleczenstwa... ale mysle ze warto i trzymam kciuki za was!!! z drugiej strony 2 gejom wychowującym dziecko juz tak bym nie kibicowala. moze to niesprawiedliwe, ale wydaje mi sie to chore. jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLes
Dalej jakies refleksje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×