Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukukuka

co pomyslec o facecie, ktory ma w galerii na nk fotki swojej kobiety?

Polecane posty

Gość kukukuka
znam go tak troche lubie z nim czasem porozmawiac patrze na jego profil a w galerii wstawil kilka fotek swojej kobiety nie powiem- atrakcyjna eh i co ja mam myslec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
no coo mam u niego chociaz malusia szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Ze skoro wstawia jej zdjecia, to na pewno nie jest mu obojetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelkaaa
że albo się nią chwali, albo ją bardzo kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
no to czemu ze mna kilka razy rozmawial??? po co ze mna gada jak niby kocha swoja babke? nie kumam jenyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
a moze tak tylko wcale mu moze nie zalezy wkoncu niepotrzebne by mu byly kolezanki do rozmow jakby ja kochal to by z nia rozmawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz ja jestem rok
z pewnym facetem.I tez ma fotki swojej kobiety.Która mieszka od Niego jakies 200 może 300 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega wkurzają mnie takie laski- och, ach, porozmawiał ze mną, znaczy się podobam mu się i chce być ze mną :/ Opanuj się trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimanndzaro
"no widzisz..." ty pindo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
tyle tych jej fotek ze niby taka piekna oh ah taki fajny facet ehh a jak miala do niego przyjechac to teksty typu-nie bede mial czasu gadac przez net bo bedzie u mnie kilka dni moja ukochana i chce jej poswiecic caly czas ehh co za du pek! po co ze mna sie kumpluje?zeby mi narobic nadzieji? a jak jego love przyjezdza to juz jestem bee a ostatnio to w ogole sie nie odzywa łee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz ja jestem rok
Pindo? Nie potrafimy z siebie zrezygnowac to tyle! Nie chce nic psuc,ale widza sie raz na 2 miesiące,albo i dłuzej. On juz tak nie może dalej po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrozum, że on z tobą TYLKO ROZMAWIA. I widocznie jesteś TYLKO KOLEŻANKĄ. Daj mu spokój, przez takie jak ty tylko problemy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaaa
to prowokacja,mam nadzieję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z mostuuu
"no widzisz ja.." ale to jej foty wstawia na nk ciebie by sie wstydzil hahaa jej nie ma przy nim wiec bawi sie Toba,zeby spelnic potrzeby seksualne a ona oficjalnie jest jego ukochana Ty dodatkiem, spelnieniem fizycznych potrzeb przedmiocikiem, dodateczkiem, malo waznym ha ha ciesz sie,masz z czego ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka43
Wiezs co to przyjaźn????Czy wogóle nie bierzesz tego pod uwagę.Tylko LOVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
nie ma przyjazni miedzy kobieta a facetem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie odpowiedziałaś. Nie ma przyjaźni, więc odwal się od niego. On już ma swoją "love" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
zobaczymy taki im komentarz napisze,ze go zostawi i bedzie moj haha!!!!!!!! albo jej nagadam za jego plecami tak lepiej haha mysli,ze jak ja ma na nk to bedzie z nia zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko jaka przyjaźń, jesteś co najwyżej jego koleżanką, znajomą z gg , porozmawiaj z nim wyznaj co czujesz może jakieś wyrzuty że robi ci nadzieje? chłopak wtedy szybko się skapnie że jesteś wariatką i kontakt urwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
24 jasne to po co ze mna pisze ?? widocznie ze mna mozna pogadac a z tamta pieknisia nie czyli i tak wygrywam moze wstawil te foty,zebym byla zazdrosna? nigdy nie wiadomo ja mam jeszcze nadzieje i bede walczyc, jak nie on sam to ja to za niego skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×