Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukukuka

co pomyslec o facecie, ktory ma w galerii na nk fotki swojej kobiety?

Polecane posty

Gość ghhfhgfhbgh
"no widzisz ja.." ale to jej foty wstawia na nk ciebie by sie wstydzil hahaa jej nie ma przy nim wiec bawi sie Toba,zeby spelnic potrzeby seksualne a ona oficjalnie jest jego ukochana Ty dodatkiem, spelnieniem fizycznych potrzeb przedmiocikiem, dodateczkiem, malo waznym ha ha ciesz sie,masz z czego ha ha takie komentarze sa zalosne, pelne egzaltacji No co autorka ma sobie pomyslec? Moze pomyslec ,ze on jest z kims zwiazany i zajety. Moze poszukac sobie innego faceta. I po co takie egzaltacje od odpowiadajacych na ten temat? Jestescie tak samo smieszni jak autorka topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
własnie panienki są takie smieszne....chłopak zamieni z nią 2 słowa a ta juz mdleje i marzy ze zostawi dla niejs woją ukochaną...kochane, opanujcie sie...wiem wiem za duzo hormonów w tym wieku..ale poco sie osmieszacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
oby przytyła i dostała pryszczy jędza:(:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
ale my rozmawialismy wiele razy a raz nawet bylismy w knajpie moze do niczego nie doszlo ale po co by sie ze mna spotkal? chyba nie dla rozmowy ie? wkoncu to facet.. mysle,ze po kilku spotkaniach bedzie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaaa
w sumie to może nie byc prowokacja,sama znałam laske (25 lat) która zawsze jak jakikolwiek facet na nią spojrzał(nawet przypadkiem) to się podniecała ze mu się na pewno podoba i ze on ja kocha:o ale ona chyba była jakas chora psychicznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol, kukukuka myslisz, ze jak naopowiadasz jej jakichs bajeczek, albo Bog wie czego i w najgorszym wypadku oni sie rozejda to on bedzie z Toba? haha no zaaaal uwierz, ze ludzie ktorzy sa ze soba w zwiazku, rozmawiaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
no to po co te rozmowy i wielce kolezenstwo? juz nic nie kumam facet mi pisze,ze fajnie mu sie ze mna gada przy czym ma 6 fot swojej laski w galerii na nk i sie chwali,ze niby taka piekna jeny o co mu biega ja nie dam za wygrana nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuka
ale jestescie wreedni ide spac wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuww
a zapodaj jakieś zdjęcie może wcale nie jest taka ładna jak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jeśli to nie wkręt, to gratuluje rozumowania :) może Cie zaskoczę tym co napisze, ale ten chłopak pisze Ci ze mu się fajnie z Tobą rozmawia, bo najprawdopodobniej tak jest i TYLKO TYLE! ma pannę, którą najwyraźniej kocha i nie zostawi jej dla Ciebie, tylko ze względu na to, że fajnie mu się z Tobą rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
no wlasnie....tylko rozmawia;) Zapewne jego dziewczyna wie o twoim istnieniu, nie przeszkadza jej to wcale, nieraz zapewne widziała wasze rozmowy....i napewno nie jest zazdrosna! ;) Dziewczyny które są ładne i pewne swoich facetów nie są zazdrosne, nie przeszkadza im ze kolegują sie z innymi dziewczynami..a facetom nie przychodzi do głowy ze moze to byc cos wiecej nic kolezenstwo;) Miałam taki przypadek..panienka zakochała sie w moim...tez "kolezanka"....smialismy sie z niej razem..okrutne ale jesli dziewczyna puszcza wodze fantazji i mówi zajetemu faetowi takie smieszne rzeczy to niech liczy sie z tym ze sie osmiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
no to jestes zapelniazem czasu, czyms gorszym niz jego "love" jhak ti piszesz. Rozmaweia z toba z nudy, ajk ma ukochana, to woli ja. jak ci sie taki uklad podoba, to sie pchaj na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że to prowokacja
sama mam kolegow w zwiazkach, ktorzy ze mna lubia pogadac i czasem sie spotkac na kawce czy piwku, i moj facet ma takie kolezanki.... dla ciebie wszystkie relacje miedzyludzkie koncza sie w wyrku? nie mowie o jakichś zażyłych przyjazniach i "pokrewienstwie dusz", bo od tego moim zdaniem juz krok do romansu... ale o zwyklym koleżenstwie, ze studiow czy pracy... z samymi babami sie tylko spotykasz, czy w ogole nie wychodzisz z domu? a już rozmowa na gg jest w ogole nie zobowiazujaca, skad wiesz ze w tym czasie nie rozmawial tez ze swoja kobieta, kuzynem ktory wyjechał do UK i jeszcze paroma kolezankami? :D Jak znajdzie sie dobry temat to moge czasem pol nocy na gadu przesiedziec z osobą, do ktorej nic nie czuje i z ktora nie wiaze zadnych planow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balhahahaha
wariatka , 24 letnia wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zycie to nie jest jeden wielki sex uwierz mi gadam z mnóstwem facetów i zawsze miałam z nimi dobry kontakt- co nie znaczy, że każdy chciał być ze mną - bo ze mną rozmawia( nawet jeśli to są zwierzenia) i że ja chciałam być z każdym facet z tobą po prostu- rozmawia- nie o wszystkim da się powiedzieć komuś kto jest tej samej płci- zaufał ci, polubił cię- i nawet nie widzi jak idzie w paszczę lwa a ty zachowujesz się jak ostatnia idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×