Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kajuśka

indykator plodności Donna, stosował ktos?

Polecane posty

witam, słyszałam, że to "urządzenie" ułatwia określenie dni płodnych, działa na zasadzie testów owulacyjnych, tyle że jest wielokrotnego użytku.. czy któraś z was to stosowała? czy jest to skuteczna metoda? z góry dziękuję za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam bardzo podobne urządzenie. Działające na tej samej zasadzie, tylko dużo tańsze, bo kosztowało około 20 zł +/-. Nie wiem czy dzięki niemu, ale zaszłam w pierwszym cyklu, moje znajome też używały i zachodziły w ciąże w miarę szybko. Bardzo łatwo rozpoznać dni płodne, jest wielokrotnego użytku. To są plusy. Minusem jest, że trzeba go dokładnie wyczyścić przed użyciem i jeśli robisz pomiar ze śliny, to nie powinno się tam jakiś czas przed jeść. Chhyba pół godziny. Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a :) dzięki! ja pytałam ostatnio w aptece o odpowiedniki i panie patrzyły na mnie dziwnie, w 3 aptekach powiedziano mi, że te urządzenia zostały wycofane, nikt nie wiedział dlaczego... samej wydaje mi się to dziwne... testy owulacyjne są, idnykatorów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co ja też nie mogłam znaleść tego w mieście. Też na mnie tez patrzyli dziwnie. A odnalazłam je przez przypadek w aptece na jakiejś wsi. Pani wyciagnęła w takim żółtawym pudełeczku i kupiłam :). Prawda taka, ze jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Były wielokrotnego użytku, tanie około 20 zł. A te nowe, kupa kasy, jednorazowe, więc trzeba kupować dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... pewnie jest tak jak mówiesz... wychodzi na to, że trzeba kupić przez allegro, a nie chciałam tam, nic, jeszcze poszukam, ale podejrzewam, że jak w 3 aptekach powiedzieli, że już w ogóle został wycofany z produkcji, to może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×