Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxxxxiii

żYCIE POLKI Z NIEMCEM

Polecane posty

Gość roxxxxiii

HEJ MACIE JAKIES DOSWIADCZENIA??KAL SIĘ ŻYJE W NIEMCZECH NIECH KTOS NAOISZE BO MI BARDZO CIEZKO.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxxxiii
MOJ NAMIOT PRZECIEKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxxxiii
MADE IN BANGLADESH :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_cherrry
hej ja nie mieszkalam w niemczech tylko w uk ale musze przyznac niemiec i polka to dwa totalnie rozne charaktery, poglady na zycie, inna mentalnosc..etc. nie chce generalizowac, slyszalam wiele opini na ten temat wczesniej i vmialam to gdzies..a prawda wyszla w praniu..powoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_cherrry
na wznak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_cherrry
a czasem wspak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam chlopaka Niemca. Znamy sie od prawie 2 lat a od jakiegos czasu mieszkamy ze soba. Ze wzgledu na to, ze w Niemczech studiuje, miala okazje poznac wielu Niemcow i prawde powiedziawszy on jest pierwszym, z ktorym zwiazek jest mozliwy. Ogolnie trudno jest znalezc ludzi, ktorzy nie maja w glowie utartego wizerunku Polakow i dlatego wiekszosc znajomosci pozostaje powierzchowna... Natomiast moj facet jest tak wspanialy, ze nie wyobrazam sobie bycia z kims innym. Majac ten sam jezyk, nie umialam sie tak doskonale porozumiec z zadnym Polakiem. A roznice kulturowe sa po prostu przyprawa naszego zwiazku i nigdy nie jest nudno :-) Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj malzonek to niemiec :P od kilku bardzo dobrych lat , dziwnym trafem - on chce wyemigrowac do - Polski , to tyle na temat roznicy mentalnosci , bo mnie sie tu podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
a Wanda dla niej rzucial sie do Wisly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci bedzie - najechac :P jak za starych, niedobrych czasow :P a powaznie - kto dzieli ludzi pod wzgledem miejsca zamieszkania - sam sobie winny .... roznice sa w nas wyryte od pokolen , kazdy kreuje wlasna rzeczywistosc sam - jezeli chce dostrzegac roznice - to je dostrzeze , wszedzie, w kazdym ja sie tego pozbylam , dzieki Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×