Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka88

Skad te sny?

Polecane posty

Gość malinka88

jestem z chłopakiem 2 lata nie zdradza mnie spędzamy dużo czasu razem. Więcej może potem. Praktycznie codziennie śni mi się, że coś robi źle. Ze mnie zdradza, ze odkrywam jak pisze na gg z innymi, ze wychodzi na imprezy sam jak ja śpię itp praktycznie każdej nocy. Rano budzę się z takim żalem do niego :| przez 1 rok naszego związku wszystko grało pod niego, robił co chciał. ranił. wychodził beze mnie pisał do jakiś byłych lasek itp podejrzewam, ze mam mnóstwo żau w sercu za to co robił, albo może to ze mną cos nie tak? proszę pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo żalu, pretensji, oczekiwań, podejrzliwości, nieufności, goryczy.... Dobrze Wam życzę, ale widzę to czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że przez pierwszy rok, kiedy zachowywał się względem Ciebie nie fair, nauczyłaś mu się nie ufać. Trudno powiedzieć, czy teraz się rzeczywiście zmienił, czy lepiej się z tym kryje, a może nauczyłaś się samooszukiwać - \"zdradza mnie\". Ja przez sny dowiedziałam się o zdradzie mego ex... ale sytuacje są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka88
Zmienił się zrezygnował z przyjaciela, który miał takie cudowne pomysły... Ale co z tego skoro tamto boli? Gdy patrzę wstecz myślę, ale byłam głupia, że sobie pozwalałam. Chyba go kocham... On nigdy jednoznacznie mnie nie zdradził,ale głupie smsy itp... Tak bardzo bałam się, że mnie zdradzi, że sama to zrobiłam.. ;( Tkwię w tym, widzę jak mnie kocha... Tchórzę, boję się, że już tak nikt mnie nie będzie kochal,albo , że z innym będzie gorzej... Nie ufam mu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgdf
Ja mam to samo. W realu uklada nam się super, a w snach : on jest gejem, albo robi dziecko innej kobiecie, albo mowi że mnie nie kocha, albo dowiaduję się że mnie zdradza itd itd.... Nie wiem dlaczego tak jest. Ale zauwazylam taką prawidłowość że jak się poklocimy i on odchodzi zły i wiem że dopiero nastepnego dnia porozmawiamy, to mi się śni że się godzimy, przytulamy, kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czytasz za dużo durnych postów na kafeterii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka88
właśnie nie siedzę tu w ogóle... :] Nie wiem zrobiłam źle zdradzając go, mam mnóstwo żalu, pamietam każdą krzywdę, słowo... Powinnam go zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×