Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosnę czuć w kościach

to nic że jesień i mgła

Polecane posty

chyba jeden ale troiło mi się w oczach ze zmęczenia ;) ponadto wyglad araba wiec za legion taki starcza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie robie wielką różnice :-)) Trudne pytania z samego rana. Jeśli łóżko zostało prawie połamane podczas milosnych harców to wg 3 punktu teorii \"philozopha\" to TAK a po drugie pisałaś że już przeżyłaś zwierzęcy seks z jakimś starszym gentelmanem wiec sama powinnas wiedzieć czy to był to samo czy coś w podobie :-)) A puszystych dywanów nie polecam bo poobcierane kolana i łokcie to później nic przyjemnego. No ale coś za coś :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział ze sie boimy??? W ramach edukacji uprzedzamy. W końcu i tak o tym zawsze przypomina się po fakcie a z czasem do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić.Czasem warto poświecić i łokcie i kolana.W końcu za lot w kosmos ludzie płaca miliony $ a tu chodzi o pobyt na innych planetach ( nie mylić z palantami) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he straty cielesne wychodzą po jakimś kwadransie:) Ja mam w jednym miejscu ślad po klamerce od bucików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywanu to bym nie wykluczał. Warto zainwestować w takiego "misia". Jest biały, gruby na jakieś 5 cm. :) Do zapasów jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie chyba pójde dac na tace w podziękowaniu że matka natura nie dała mi fallego z wełny :-)) Chociaż musze przyznać ze zmienia on swoja wielkość i jest to nawet czasami bardzo wygodne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×