Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosnę czuć w kościach

to nic że jesień i mgła

Polecane posty

Gdzie tam do wiosny :( Ja chcę znowu kwiecień i maj... Albo chociaż końcówkę lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ale później jest marzec... a od marca to już jakoś lepiej :) I wiosna się zbliżać będzie małymi kroczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę to z klasyka jak i z innymi rzeczami nie należy przesadzać. Nawet kobiecie z klasą raz na jakiś czas trochę zwierzecego sexu dobrze zrobi i dostarczy nie zapomnianych wrażeń i przeżyć. I to o każdej porze roku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doraduś A tak naprawdę to z klasyka jak i z innymi rzeczami nie należy przesadzać. Nawet kobiecie z klasą raz na jakiś czas trochę zwierzecego sexu dobrze zrobi i dostarczy nie zapomnianych wrażeń i przeżyć. I to o każdej porze roku Daruś to sie absolutnie nie wyklucza ;) Kiedys pewien Pan z klasą powiedział mi ze najlepszy seks jest z inteligentnymi kobietami przez duze \"K\" bo są one swietnymi obserwatorkami ;) Uprawialismy wtedy naprawde zwierzecy seks ;) wiosnna nie lubisz odmiany?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc \"zwierzęcy sex\" nie wszyscy czytający to forum wiedzą co to. Używając tego określenia narażacie domowe zwierzątka na cierpienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex zwierzęcy można rozpoznać po tym że: 1. odwiedziłaś inną planetę 2. nie do końca pamiętasz co się działo 3. nastąpiły straty w sprzętach domowych. 4. nie możesz uwierzyć że to był jeden facet a nie rzymski legion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak jasno i prosto wytłumaczone to juz powinnas wiedziec czy Ci sie to przytrafiło i moze choćby dla celów statystycznych pochwalisz sie ta wiadomością :-)) A seks z osłem to słaby pomysł bo moga wyjść z tego jakie muły i bedzie problem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpuppę
instalacja gasząca wodna z silnie pieniącym się środkiem gaszącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, ja umykam delektować się przepięknym jesiennym wieczorem. Kto wie co mnie czeka. Może są jakieś planety do odkrycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×