Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o_olenka

ZDROWE ODCHUDZANKO!!! ZACZYNAMY

Polecane posty

Hej dziewczyny! Długo się zastanawiałam nad założeniem tego topiku, od jakiegoś czasu jestem na kafe, ale przeważnie wszystkie topiki padają i dlatego założyłam taki swój. Mam 157 cm i 60 kg, przed ciążą było 49kg Moje postanowienia to zero słodyczy przede wszystkim, ostatni posiłek o 18 i niepodjadanie między posiłkami bo to moja zmora no i oczywiście ćwiczonka, woda i herbatki ziołowe. Moim pierwszym celem jest do 15 listopada schudnąć 5 kg. W kupie raźniej także kto się dopisuje?? ZAPRASZAM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja sie dolacze?:) staram sie odchudzac od ponad tygodnia, raz jest lepiej a raz gorzej, nie mam jakiejs konkretnej diety ale jem mniej i unikam smieciowego zarcia, zaczelam tez chodzic na basen, czasami na rowerku pojezdze. mam 158cm i waze 56-57kg, na razie chcialabym zejsc do 52 i tyle chyba by mi starczylo, zreszta akurat waga zbytnio mnie nie obchodzi a raczej to czy moje cialo w koncu bedzie mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super witam nivejka85 razem będzie raźniej:) Ja mam dwa razy w tyg. aerobik, chodzę także na rolletic i mam zamiar na siłownię, poza tym w domku chodzę na stepperze i skakanka tez czasem.Jak narazie to od wczoraj nie ćwiczę - okres ale za to próbuję trzymać dietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do udanych nie było żadnych grzeszków, żałuję tylko,że nie mogę jeszcze ćwiczyć ale nadrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wczorajszy dzien tak nie do konca byl udany, skusilam sie na wafelka (prince polo) ale przynjamniej teraz nie mam nic slodkiego w domu;) tez mnie dopadla kobieca dolegliwosc takze dzisiaj rezygnuje z cwiczen a jak jutro bede czula sie lepiej to pojde sobie poplywac ale tylko na godzinke. Olenko ile masz lat? a i jakie herbatki ziolowe pijesz? ja sobie kupilam figuere 1 - ale nie myl z figura 1 ktora zawiera senes http://www.herbapol.com.pl/product.xml?id=384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już po kawce i śniadanku, jogurt z musli i bananem:) Rano zazwyczaj pije pokrzywę ze skrzypem to dobre na skórę, włosy i paznokcie, herbatkę oczyszczającą ze sklepu zielarskiego, zieloną i czerwoną a przez dwa tyg. piłam spalanie slim figury. Dużo mam różnych wynalazków:) mam 25 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pilam slim figurę spalanie przez dwa tyg. i schudlam 2 kg, ale nic nie cwiczylam tylko codzienne dlugie spacery z synkiem:) herbatka mi sie skonczyla musze leciec do sklepu po nastepna no i zobaczymy:) 15 listopada mam imprezę i chce jakos wyglądac a potem jeszcze andrzejki :) musimy dać radę Cel I---> 55 kg Cel II--> 53 kg Cel III--> 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha92
Witam! o_olenka i co myślisz o tym moim problemie. heh... 16lat, 152cm, 52kg i niezadowolenie ze swojego wyglądu? Próbowałaś może Therm Line II ? Czekam na ospowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to moze i ja sie przylacze...zalozylam mwlasny topik ,ale niestyety zdechl... ;-( widac nikt nie ma ochoty byc na diecie 20tygodni tak jak ja....wiec sie dolaczam do innych ,ten topik to juz moj trzeci i ostatni .... :-) czasami straaasznie sie nudze,wiec jak sobie troche popisze na kafe to moze chociaz czas mi szybciej zleci ... parwda taka ze zawsze to jednak przyjemniej posiedziec na kafe niz sie uczyc :-) Moja dieta bedzie polegala na zmianie nawykow zywieniowych tzn. jedzenie slodyczy tylko raz w tygodniu (oczywiscie nie ile mi sie chce,ale np. kawalek ciasta,batonik czy cos takiego), zadnego podjadania ,4-5 malych posilkow dziennie, wiecej wody (bo ja to jak prawdziwy wielblad jestem... moge w ogole nie pic nic) no i oczywiscie wiecej ruchu- skaknka 2 razy w tyg. po 25min i raz w tygodniu squash lub ewentualnie basen. Dodam,ze stosuje ta diete od 11 dni i: a)i tak codziennie jem cos slodkiego (np. jedno ciastko,ale dziisaj juz zjadlam 5 herbatnikow,ktore na yle dobrze nie maja w cobie cukru i dwa czekoladowe cukeirki) b)nie cwicze bo mi sie nie chce,ajos nie moge si zmotywowac,bo pzrez pol roku chodzilam 3 razy w tyg. na silownie i nic nie udao mi sie schudnac...i teraz juz nie mam sily znowu tyle cwiczyc i pocic sie i marnowac czas,ale pewnie bede w koncu musiala ruszyc tylek c) co najwazniejsze to widze ze jednak troche udalo mi sie schudnac wiec nie jest zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!! pierwszy raz od bardzo dawna przed okresem i w trakcie okresu nie rzuc8lam sie na slodycze, wogole jakos ostatnio nie mam zbytnio ochoty na nie. co do therm line II ja juz nie wierze w takie cuda, owszem mozna sie jakos wspomagac ale bez cwiczen i jakiejs diety nie schudnie sie. szeherezada* a ile Ty masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:) Natasha92 co do therm line2 to niedawno zaczelam o nim czytać szczerze mówiąc to nie jestem zwolenniczką tabletek,pewnie pomogly wielu osobom u mnie to musialabybyc naprawde ostateczność i musiałabym być bardzo zdesperowana i zdołowana,żeby je wziąć także i tak decyzja należy do ciebie. A co do twoich kilogramów to jeśli naprawdę żle się czujesz w swoim ciele to zapraszam do nas.Spróbujemy powoli a skutecznie bez jojo:) nivejka85 wiesz co muszę ci powiedzieć,że także jestem w szoku bo przed okresem musiałam zjeść coś słodkiego mąż zawsze leciał mi po 3bita i w czasie okresu także jakieś słodycze były a teraz już prawie koniec i dzis dopiero 2 herbatniki zjadlam i to bez czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na celulit dobry jest peeling z kawy mi bynajmniej pomaga skóra staje się gładsza i jędrniejsza tyle że łazienka cała brudna a i ładnie pachnie kawą po takim peelingu balsamy antycelulit a niedawno odkrylam oliwkę do masażu z ziaji rewelacja wmasowuję rano i wieczorem fajnie napina ciałko:) A jeśli komus nie chce się robic tej kawy to peeling antycelulitowy z lirene też jest dobry już od jakiegoś czasu go stosuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
ja też bym chciała dołączyć do Was. mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha92
Czy wie ktoś coś na temat tabletek Therm Line II? Ile czasu potrzebuję na zrzucenie 5kg(z 52 na 47kg) jeżeli do tabletek dodam 3lekcje w-fu (po 45min) tygodniowo i 1,5h treningu siatkówki-raz w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja sie zajadam muesli... po niepzrespanej nocy :-( najadlam sie wczoraj slodyczy i chyba dlatego nue moglam zasnac do 2 w nocy !!!!!!!!i sie obudzilam o 7.... za pol godziny musze sie ruszyc i isc na zajecia :-( i walnac sobie redbulla (ozywiscie sugarfree).... o_lenka i nivejka85 ---> nie narzekajcie ze przed okresem musicie zjesc cos slodkiego ,bo JA MAM TAK CODZIENNIE!!!!!!!!!! :-D :-( ale dzisiaj, w sob i niedz. MUSZE sie powstrzymac... tak wiec zycze Wam i sobie silnej woli!!! ps. mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) co raz wiecej nas tutaj co do slodyczy, tez mialam taki okres ze codziennie musialam cos zjesc, i nie zeby z rana albo po poludniu tylko zawsze wieczorem i chodzilam spac z pelnym brzuchem. od kad zaczelam swoja diete tylko raz mi sie tak zdarzylo, ale zaliczam to do wypadku przy pracy;) mimo ze mam okres wybieram sie dzisiaj na basen, zreszta taka ladna pogoda ze az szkoda siedziec w domu:) Natasha92 wydaje mi sie ze taka mala ilosc kg z tak niskiej wagi bardzo trudno stracic, ale poki nie sprobujesz tych tabletek (one sa z olimpu prawda?) to sie nie przekonasz o ich dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Witam. Aż wstyd się przyznać ale waże aż 72 kg i walcze już z tym długo tylko co z tego jak nic sie nie zmienia... dzisiaj zaczynam odchudzanie już tak na poważnie i mam nadzieje że wytrwam... Więc o_olenka ja marze o takiej wadze jak Ty teraz masz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Natasha92 ja brałam te tabletki ale powiem szczerze że źle na mnie działały... producent za wiele objecywał...teraz mam wtręt to tabletek.. ale to zależy też od organizmu dla jednego będzie działał a na drugiego nie.. wiec decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Nivejka85 mam 20 lat i 167 cm wzrostu...mam zamiar jeść zdrowo i mało... tylko nie zawsze to wychodzi..dużo jogurtów naturalnych ciemny chleb chude mięsko ryby itp..moją najgorszą zmorą są słodycze..a TY jak masz zamiar się odżywiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
oczywiście jeszcze warzywa i owoce bo to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysl:) a uprawiasz jakis sport? ja mam podobne zalozenia, chociaz wlasciwie od bardzo dawna staram sie jesc takie rzeczy tylko prawie codziennie obzeralam sie slodyczami i za czesto zdarzalo mi sie jesc fast foody. takze teraz jem w miare zdrowo, na slodycze pozwalam sobie bardzo rzadko no i koniec z fast foodami. do tego wszystkiego dolozylam sport i chyba juz widze jakies efekty, ale nie jestem pewna, musze sie poddac ocenie osobie ktora ostatni raz mnie widzialam przed dieta:P a co wy dziewczyny na to aby pisac swoje menu tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) widzę że nasze grono się powiększa to super:):):) Ja po kawce i właśnie zaparzyłam herbatkę ziołową, jakoś nie chce mi się jeść sniadania , wiem,ze to nie najlepiej może potem zjem jakiś jogurt Ja też jestem za tym żeby pisać swoje menu i proponuję ważenie raz w tyg. także jak zaczęłyśmy w środę niech tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ucieklam z polowy zajec bo i tak nic nie rozumiem.... tak szcerze tonawet nie wiem po co tam chodze ;-) jagodka---> nie martw sie ,jestem pewna ze uda ci sie zrzucic te kilka kilo, poza tym nie jest wcale z Toba tak zle. Glowa do gory!!!! ale wiem co czujesz jezeli chodzi o slodycze. naparwde trudno z nich zrezygnowac. ja osobiscie stwierdzilam ,ze nie wyrzuce ich kompletnie z mojego jadlospisu ,bo wiem ze nie damrady -to po pierwsze, po drugie myske,ze wtedy rzyjedzie dzien w ktorym jak prawdziwa rasowa swinia rzuce sie na slodycze - co juz sie zdarzalo, dlatego chce je po prostu ograniczyc. jak juz pisalam ,raz na tydzien batonik ,czy kawalek ciasta ,co oczywiscie mi na razie nie wychodzi ;-) ale przynajmniej mam plan ,a jak wiadomo plan to juz polowa sukcesu ;-) hmmmm.... z tego co zauwazylam to jestesmy wszystkie mniej wiecej w tym samym wieku... nivejka85---> masz 23 lata czy te 85 to dla zmylki ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przyjechała do mnie moja siostra ma 10 lat i wiecie co ta mała złośnica siedzi przed telewizorem i wcina moje ulubione ciasteczka czekoladowe :( zawsze jak u mnie jest to przynosi coś słodkiego bo zazwyczaj u mnie w domu nie ma słodyczy bo mój mały też rzadko je jada przeważnie jak jest u dziadków to wcina:) ale wiecie co nie złamię się i jakoś przeżyję :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
szeherezado dziękuje za słowa otuchy ale niestety i tak źle sie czuję we własnym ciele. załamuje mnie fakt że muszę szukać ubrania w rozmiarze XL a te zazwyczaj nie są zbyt piękne..:/a co do słodyczy to mam to samo. czasami wytrzymuję bez nich tydzień ale co z tego jak przyjdzie taki dzień że jem ich mnóstwo nawet wtedy jak jestem najedzona a ciągle za mną chodzą..widze że nie jestem sama ale mam nadzieje że ten topik będzie nas motywował. fajnie jest popisać z Wami i pomyśleć że nie jestem sama w tych naszych wagowych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam 23 lata. co do napadow na slodycze moze warto jesc produkty ktore maja niski indeks glikemiczny, po nich tak cukier nie skacze w organizmie. dziewczyny co jadacie na obiad? ja ostatnio nie mam kompletnie zadnego pomyslu a gotuje sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×