Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o_olenka

ZDROWE ODCHUDZANKO!!! ZACZYNAMY

Polecane posty

Gość Natasha92
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Zamówiłam właśnie TL II(Olimp). Zobaczymy czy są warte zachodu. Jak nie...to będę zbierać na odsysanie tłuszczu ;) (heh^^żart oczywiście). Więc jakoś od środy rozpoczynam kurację. Trzymajcie kciuki, żeby te tabsy zadziałały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczek16
CześĆ wszystkim jak was tak czytam to dochodze do wniosku że wy praktycznie nie macie co zrzucać,nie to co ja 20 kg nadwagi i nie jem słodyczy porostu po ciąży mi zostało i niewiadomo kiedy jeszcze doszło.Niemoge na siebie patrzeć a najgorszy jest brzuch bo wyglądam jakbym była w ciąży.Jestem załamana wszystkiego mi sie odechciewa i jak czytam że ktoś waży 62kg a chce ważyć 49 to nie czaje tego chcesz być wieszakiem????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
Waga 49 i wieszak?? Przecież to normalna waga dla młodej dziewczyny, która ma ok. 160cm! Ja nie czaje dlaczego grube osoby zawsze mowią o tych szcupłych, że są wieszakami lub anorektyczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam musze przyznac ze jestesm z siebie dumna, bo wczorja zjadlam tylko muesli na sniadanie i potem obiad i tyle!!!!!!!! nareszcie DZIEN BEZ SLODYCZY!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze dzisiaj tez mi sie uda. o_olenka----> ja tez mam duzo mlodsza siostre- 9 lat ;-) ,nie przejmuj sie tymi ciastkami, w koncu zaslugujesz od czasu od czasu na \'chwile rozkoszy\'!!!! szaraczek 16--->skoro tak ci pzreszkadz Twoja nadwaga to moze czas sie wziasc za siebie???? przylacz sie do nas... moja mama po ciazy chodzilam na aerobik raz w tyg. i powiem ci ze po 2 miesiacach bylo widac calkiem spore efekty- zwlaszcza jezeli chodzi o brzuch, wiec i Tobie na pwwno uda sie go \'zrzucic\'.... jagodka876---> i jak tam idzie ci dieta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja w sumie wczoraj tez mało zjadłam na śniadanie szklankę maslanki truskawkowej, na obiadek barszczyk ukraiński jabłko i potem sałatkę:) zobaczymy jak dzisiaj będzie:) Szaraczek16 zapraszamy do nas:)a co do tego brzucha to ja tez tak miałam i w ciązy przytyłam 20 kg:( od roku chodzę na aerobik to super robi na ciałko i brzuch, może zbytnio się nie chudnie ale w połączeniu z dietką jest dobrze:)powiem ci też,że ja dopiero po karmieniu piersią zaczęłam troche spadać na wadzę a wcześniej stałam w miejscu a karmiłam rok mojego misiaczka:) także powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Witajcie:) szeherezada* ja też jestem z siebie dumna. też nie jadłam nic słodkiego:) i dzisiaj też jakoś się trzymam..a na jaką częśc ciała najbardziej narzekacie?ja nie mogę zaakceptować swojego brzucha..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje jagodko!!!!! ja na razie calkiem dobrze sie trzymam ,ale mam ochote coz przegryzc ,chyba bede musiala wyskoczyc do sklepu po jakies owoce. czekam na razie na ukochanego i wtedy zjemy razem PIZZE!!!!!!! wiem,ze nie powinnam ,ale nie bede jadla obiadu (ktorego i tak nie mam ;-) wiec licze ze nie bedzie tak zle ;-) ja chcialabym schudnac z ud - 57cm ,ale jest mi bardzo ciezko. z brzucha chudne super szybko,ale z ud nic nie udaje mi sie stracic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do super udanych:) Jakoś miałam dużo pozytywnej energii i po prostu, aż się chciało żyć jak to się mówi. Zjadłam dzisiaj mało jeden większy posiłek a to dlatego,że cały dzień w biegu. A co tam u was jak wasze zmagania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Hej dziewczyny:) powiem szczerze że ja też nie narzekam.wczoraj zjadłam dużo owoców ale je poprostu uwielbiam i myślę że lepiej że zjadłam owoce niż słodycze...mam nadzieje że wytrwamy razem i nasz topic nie upadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj jadę do rodziców, mam nadzieję,że nie będę podjadać hehee:) a nivejka85 od piątku piję figuerę 3 razy dziennie i powiem ci,że jest super nie chce się tak jeść po niej:) kupiłam ją zamiast spalania # dziś już zjadłam; - 9:00 kawa z mlekiem - 10:00 jogurt z otrębami - 12:00 pół banana potem zjem rosołek tak o 14:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skusiłam sie na kawałek szarlotki:) ale wiecie co nie żałuję bo pyszniutka była, potem soczek marchewkowy i jabuszko o oczywiście woda i herbatki tradycyjnie:) a tak w ogóle to żyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) gdyby nie moj wczorajszy i dzisiejszy obiadek (kluski leniwe) to byloby wprost idealnie. mi sie dzisiaj skonczyla figuera, jutro bede musiala sobie znowu kupic lub cos podobnego;) tak sie zastanawiam czy jutro znowu wybrac sie na basen czy isc na silownie? tylko wlasnie za bardzo niewiem gdzie jest w miare fajna silownia w moim miescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro nie będę miała czasu na siłownie ale postepuje sobie wieczorem a we wtorek aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
Witam... dziewczyny jak tam idzie dietowanie nasze wspólne? u mnie nawet ok. od początku nie jadłam nic slodkiego. dzisiaj już jestem po śniadanku czyli musli z mlekiem i pół filiżanki kawy z mlekiem... szeherezado a u Ciebie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dopiero jestem po kawce z mlekiem, zaraz lecę do sklepu po jakieś zakupki, jeszcze się nie ważyłam, dopiero w środę i ciekawa jestem ile mi zleciało, bo myślę że coś mi spadła waga, chociaż troszeczkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Nie zjadlam nic a nic slodkiego pzrez caly weekend!!!! oczywiscie zjadlam pizze w sosobte i do tego w niedziele(chociaz przyznam ze w niedziele to moglam sovbie darowac,bo nawet nie bylam glodna ,ale coz... ), poza tym tylko normalne sniadnonko i tyle. rano weszlam na wage i pokazala 61.2kg, ale teraz zwazylam sie ejszcze raz i pokazuje 62 kg, no wiec niech bedz te 62 kg (chociaz wiadomo wolalbym 61.2 , ale dostalam okres,wiec licze ze to pzrez to ;-). mialam pisac esej ale jakos mi nie idzie, nie mam natchnienia,wiec zrobie notatki na zajecia, umyje wlosy ,zjem obiad (spaghetti) i musze leciec do sklepu odebrac prezent dla mojego ukochanego ,potem na zajecia i z powrotem do domu... wiec mam nadzieje ze duzo nie zjem ,bo nie bede miec czasu ,ale za cwiczenia powinnam sie wziasc,ale jakos tego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że odchudzanie na forum to najlepsza motywacja i żeby nasz topik nie zdechł:) proponuję tabelkę co wy na to? dopisujecie się:):):) KTO ............CM.............START........CEL..........UBYŁO o_olenka ............157.............60kg.........50kg ...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO ..........CM.............START........CEL........UBYŁO o_olenka ....157.............60kg.........50kg .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dopisuje KTO ..........CM.............START........CEL........UBYŁO o_olenka ....157.............60kg.........50kg .........0 nivejka85....160.............56kg........50kg..........0 a dzisiaj jednak niechce mi sie isc ani na silownie ani na basen, zrobilam w domu generalne porzadki (razem z oknami) i sie niezle namachalam;) ja niestety predko sie nie zwaze gdyz nie mam wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka876
no to sie dopisuje KTO ..........CM.............START........CEL........UBYŁO o_olenka ....157.............60kg.........50kg .........0 nivejka85....160.............56kg........50kg..........0 jagódka876..168.............72kg.........55kg.........0 nivejka85 ja też nie mam wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam idzie odchudzanko??? nie zjadłam dzisiaj nic slodkiego nawet nie miałam ochoty, bylam dzisiaj pierwszy raz na stepie i powiem wam,że super sprawa jestem padnięta na maxa, jutro mam aerobik ale nie wiem czy dam rade iść bo moje kochanie musi iść na dwa dni do szpitala i jadę do rodziców z synkiem bo co będę sama siedziała w domku:):):) no a u rodziców same pokusy pewnie będą, ale jak bedzie ładna pogoda to idę z siostrą na rolki a potem może troche pobiegamy no zobaczymy jak się to wszystko potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a myslalam ze w dzisiejszych czasach kazda kobieta ma w domu wage oprocz mnie;) a jednak sie mylilam. chcialabym tez sie dowiedziec jaka mam zawartosc tluszczu w organizmie ale niechce chodzic po jakis specjalistycznych klinikach i placic za to, moze znacie jakis sposob? a odchudzanie jak na razie idzie mi dobrze, dzisiaj prawie caly dzien bede za domem takze bede ratowac sie kanapkami, jablkami i jogurtem a dopiero po 18 zjem obiado-kolacje i basta na dzisiaj bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja też mam wagę gdzieś dopiero od pół roku na allegro sobie zamówiłam ja już po kawce z mleczkiem tradycyjnie i potem jogurt z musli 3majcie się laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wczoraj totalnie niepotrzebnie zjadlam jednego batonika- 178kcal... niepotrzebnie,bo nawet nie mialam ochoty,ale coz bylo minelo... ogolnie i tak malo zjadlam ,wiec nie bylo zle, ale dzisiaj sie zalamalam... bo okazalo sie ze mam w udzie 59 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest straszne!!!!!!!wyobrazacie sobie ze w talii mam 66-67 a w samym udzie 59 ?!?!?!?!? musze sie wziasc za siebie i zaczac cwiczyc....a tak mi sie nie chce....jestem juz zniechecona, chodzilam do silowni przez pol roku,cwiczenia wszystkie cardio tylko na nogi i co?????? schudlam 5 m w talii i kompletnie NIC w udach...wtedy to mialam 57 cm i nie moglam sie na nie patrzec a teraz 59 !!!!!!!!porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wróciłam z siłowni spaliłam trochę kcal przez 1,5 h :) jutro ważenie jestem bardzo ciekawa:) a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) właśnie się ważyłam no i waga pokazała 58,3:):):):):):):) także jestem bardzo happy:) KTO ..........CM.............START........CEL........UBYŁO o_olenka ....157.............60kg.........50kg ....1,7kg(58,3) nivejka85....160.............56kg........50kg..........0 jagódka876..168.............72kg........55kg.........0< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
moge dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
mam 20 lat, 160cm wzrostu i 72 kg, 1,5 miesiaca temu urodzilam dziecko, przed ciaza wazylam w granicach 60 kg wiec teraz jestem zalamana jak na siebie patrze a najgorsze to jest to ze karmie piersia i jak malo sobie zjem to trace pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
ale wam zazdroszcze tego zaparcia.wiekszosc zycia sie odchudzalam i to chudlam to tylam a teraz nie bylam na diecie od roku i nie potrafie sie za to zabrac, codziennie mowie ze od" jutra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×