Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 oszczedzajaca chce byc

Tanie gotowanie!!!Przepisy z produktow z biedronki

Polecane posty

Go艣膰 oszczedzajaca chce byc

Co Wy na taki temat? Wszystko wciaz drozsze 馃槧 Moze macie jakies ciekawe ,tanie i smaczne przepisy na potrawki. ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
temat spoko tylko ze zaraz cie napdn膮: a) pseudo bogaczki kt贸re to niby brzydz膮 si臋 biedronk膮 i zakupy robi膮 podobno tylko w almie b) panie kt贸re przypomn膮 ci 偶e napewno ju偶 taki temat by艂 i wyszukiwarka nie gryzie c) kole偶anki kt贸re to tylko zdrowo si臋 od偶ywiaj膮 zajadaj膮c warzywa zagryzane owocami to wszytsko skropione dobrej jako艣ci oliw膮 z oliwek ewentualnie z odrobin膮 dzikiego ry偶u prosto od hodowcy d) a mnie zaraz wytkn膮 nieznajomo艣膰 ortografii i pisowni bo oczywi艣cie same polonistki poprwanie pisz膮ce zasiadaj膮 na forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podpunkt e
dlaczego nie odpowiedzia艂a艣 na pytanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja cz臋sto kupuje w biedronce ciasto francuskie ,robie z niego mini hot-dogi dzieciakom .Ciasto kroje w prostok膮ty ,nakladam plaster 偶贸艂tego sera,plaster szynki te偶 biedronkowej (chyba nazywa sie szynka konserwowa)p贸艂 par贸wki culineoo i polewam ketchupem madero (cholera uwielbiam go ten pikantny).Zwijam w rulon i smaruje rozbe艂tanym 偶贸艂tkiem ,czasem sypne troche serem z wierzchu .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 procentowkaaaaaaaa
ja kupuje warzywa na pateknie mrozone - najpierw smaze na patelni miesko mielone a pozniej dodaje warzywa, i podaje z ryzem... dobre danie :) dobre sa rowniez krewetki mrozone

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a nie prosciej zrobic test
teraz w biedronce sa nowe przepisy. Wczoraj wzielam przepis na salatke wlosk膮 z kurczakiem - pyszna i tania :D:D:D duzo tez pysznych i tanich dan mam z tego tematu, wiele wyprobowalam i naprawde super http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1924519

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podajcie przepsiy biedronkowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aniamm
Zrumieni膰 cebulk臋, doda膰 serek mascarpone, doda膰 ugotowany szpinak (li艣cie, nie rozdrobniony), doprawi膰 sol膮 i pieprzem. Podawa膰 z makaronem. Moje ostatnie proste i smaczne odkrycie kulinarne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja te偶 zbieram te przepisy niekt贸re naprawde fajne ,bu艂eczki zapiekane z mi臋sem mielonym i pomidorami ,makaron z w臋dzonym 艂ososiem.Lubie te偶 leczo z pieczarkami pikantne ,.czesto daje je do sosu na spagetti.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podajcie przepsiy biedronkowe
gdzie lez膮 te przepisy w biedronce?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podajcie przepsiy biedronkowe
gdzie w warszawie oprocz baru Powisle s膮 jeszcze inne podobne miejsca ? :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madooonna - co to znaczy wg ciebie \"pseudo bogaczki\"?? Czy kto艣 kto kupuje w Almie a nie w biedronce to w艂a艣nie ta \"pseudo bogaczka\"?????? Czy wszyscy kupuj膮cy w Almie to pseudo bogacze?? Ka偶dy robi zakupy gdzie chce i gdzie go sta膰, jak kogo艣 sta膰 na Alm臋 to w Almie a jak w Biedronce to w biedronce. Nie mam nic przeciwko tanim sklepom. Lubi臋 Alm臋 i nie jestem \"pseudo bogaczk膮\". Wi臋c zastan贸w si臋 co m贸wisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzeczywisto艣膰,nie doczyta艂a艣.Pseudo bogaczki NIGDY nie kupuj膮 w biedronce i gardz膮 Tob膮,bo nie gardzisz tanimi sklepami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem co to jest ta Alma czy jak to sie tam zwie ,w biedronce kupuj臋 produkty te co mi pochodz膮 i te偶 nie jest tego tak wiele .Mi臋so kupuje u ulubionego rze藕nika, warzywa tylko na targu u swoje znanego gospodarza .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To niech bogaczki za艂o偶膮 sobie topik i tam pisz膮 te swoje 膮 臋. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam. Ja sobie chwal臋 dostepnego w Biedronce tu艅czyka w kawa艂kach w sosie w艂asnym. Jest pyszny! Zawsze dost臋pny w mojej lod贸wce, doskona艂y do sa艂atki z groszkiem, czerwon膮 fasol膮, jajkiem, og贸rkiem kiszonym i majonezem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bunia ta
Szukam co艣 s艂otkiego i fajnego np pulchne rogale z dzemem lub placuszek fajny. Chyba ze ktos zna przepis na ciastka kruche wyciskane z worka cukierniczego lub jakie b膮dz poratujcie Bunie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krokiety z biedronki s膮
bardzo dobre

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciasto francuskie
z biedronki pokroic na kwadrary, na kazdy kwadracik po艂o偶y膰 kawa艂ek brzoskwini z puszki (te偶 z biedronki) i upiec:) szybki deser

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Madooonna, czysta prawda
to co napisa艂a艣 :-) Ja od czasu do czasu te偶 robi臋 zakupy w biedronce. Kiedy艣 trafi艂am na pyszn膮 gotow膮 pizz臋. Takiej pizzy (gotowej,kupnej) nigdy nigdzie nie dosta艂am. A og贸lnie w biedronce jest mas臋 dobrych rzeczy. Tylko do jednego nie mog臋 si臋 przem贸c, do mi臋sa z biedronki,te tacki mnie zniech臋caj膮. W臋dliny owszem kupuj臋,ale mi臋so wol臋 z masarni. Kupuje kto艣 艣wie偶e mi臋so z biedronki? Jeste艣cie zadowolone z jako艣ci?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×