Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzaca czego chce

Mój eks

Polecane posty

Gość niewiedzaca czego chce

od blisko 2 lat jestem w stałym zwiazku, o ktorym od dawna wiem, ze nic z niego nie bedzie weszlam w niego z powodu - tak mysle - mrzonki licealnych wspomnien i "przeznaczenia" - przypadkowego spotkania po 10 latach............... kilka miesiecy przed tym spotkaniem zostawilam faceta w ktorym bylam zakochana od 1 spotkania bylam z nim przez rok decyzje podjelam pod wplywem chwili i zdroworozsadkowo - wiedzialam ze nic z tego nie bedzie z racji mojego strachu i niedopasowania w kilku kwestiach po 2 latach spotkalam go w mojej obecnej pracy, w ktorej sie zatrudnil. nie skontaktowal sie ze mna co jest dla mnie zrozumiale. kilka razy przypadkowo rozmawialismy. dzis tez wszytsko mi wrocilo tzn pamietam to co bylo zle ale cholerni ekusi mnie zeby znow cos zaczac. powstrzymuje mnie jednak moja duma - nie chce sie za nim uganiac - i strach ze mnie odrzuci. on nie zrobi nic. wiem ze jutro bede juz na to inaczej patrzec. musialam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to prawdziwe uczucie, warto walczyć o to uczucie, tylko wcześniej poukładaj sobie sprawy z obecnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca czego chce
3 opcje nie wiem chyba nie skoro on tez nie walczy nawet nie wiem czy kogos ma wstydze sie zapytac i jego tez to nie interesuje po prostu wkurza mnie to ze eks ma cechy nie do zaakceptowania dla mnie a tak mnie pociaga a obecny nie wywoluje 1/10 takich emocji i do tego tez mi nie "lezy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to co "świeższe" jest bardziej atrakcyjne niż stare i "znane". Myslę, ze ta fasynacja Ci przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca czego chce
pewnie tak cholera tyle ze strasznie boje sie skonczyc ten moj obecny zwiazek nawet nie ze wzgledu na mojego eks bo jak widze nic tu sie juz nie wydarzy chodzi raczje o to ze ciagle mi cos nie odpowiada w kazdym z ktorym sie spotykam boje sie ze nigdy nie trafie na to cos a eks przynajmniej sa jakies emocje i czulam ze zyje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie znajdziesz takiego zaiązku, w którym wszystko Ci się będzie podobalo. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i czego oczekujesz od życia. Musisz sie określić, żebyś nie zrobiła czegoś, czego bedziesz póżniej żałować. Może po prostu masz taki charakter, że nie lubisz rutyny i fascynuje Cię zawsze to, co nowe, inne, co wywiera w Tobie wiele emocji. Tylko pamietaj, że emocje są często zgubne, a działanie pod ich wpływem nierzadko okazuje się bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×