Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdsh

co mam zrobic?

Polecane posty

Gość kitkaa21
nie rozumiem co chcesz usłyszec wszystkie pisza jedno ale ty i tak uparcie tkawisz przy swoim....juz konsekwencje tego ponosisz a dalej wytrwale tkwisz w tym chorym układzie. Ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
i mam nadzieję że nie dasz się przy tej okazji jego niby niezdecydowania zaciągnąć do łóżka bo będziesz skończona i doczekasz się tak jak ja 4 złudnych lat nadziei że może w końcu wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czym jest 1.5 mc:/ bylam 1.5 roku z gosciem a odszedl oczywiscie do innej owszem boli okropnie boli. ale takich rzeczy sie nie wybacza, trzeba wierzyc w siebie ze stac nas na kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
hdsh nie jestes jedna u niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
no to masz moją odpowiedz, chce ciągnąć dwie sroki za okon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana spójrz prawdzie w oczy
Bo próbuje grać na dwa fronty. Bo chce Tobą manipulować. Wreszcie - niewykluczone, że patrzenie na Twoją męczarnie sprawia mu jakis rodzaj chorej satysfakcji, może fakt, że kobieta za nim płacze dowartościowuje go i milo łaskocze jego męskie ego... Tak naprawde tylko on wie, dlaczego to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
ogon oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
powiedz ile wy macie lat jeśli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
nie poszlam z nim do lozka od kiedy nie jestesmy razem.......ale wyobrazcie sobie ze ona jedzie na week na jakies szkolenie a on mi zaproponowal seans filmowy...zapytalam po co?czy nie bedzie mial czego robic a on ze nie dlatego tylko ze on chce by miedzy nami bylo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no hdsh ja Ci powiem, w prawdzie nie z autopsji ale mam wielu kumpli co tak robili:) Trzyma Cię na rezerwę jakby tamta go wystawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
on ma 24 lata a ja 23 i oboje w tym roku konczymy studia no i mielismy sie pobrac o czym byly poinformowane nasze rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
on jest żałosny, bo tamtą oszukuje jeszcze bardziej bo ona nie wie że Ci składa takie wizyty, a przecież ta "inna" też ma swoje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
tez tak uwazam...niech sama sie przekona, wszyscy jej mowia jedno a ona i tak tkwi przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
co za świnia z niego i taki numer odstawił....dziewczyno daj se z nim spokoj nie jest Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
ale ta jego nowa to jest zupelnie odmienna ode mnie. ja zawsze bylam zapatrzona w niego i zylam dla niego a ona jest sprytna i przebiegl wiec nie sadze ze jej na nim zalezy----moze bardziej na jego pieniadzach.....ona na pewno nie jest taka cierpietnica jaka ja bylam i jestem ciagle.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpusc. Jezeli faktycznie byly takie plany juz i on odszedl do innej to szkoda twojego czasu i zdrowia. Wiem doskonale jak to ciezkie ale nie daj sie tak manipulowac, widzisz tamta wyjezdza a on juz do ciebie, pokaz mu klase, powiedz ze umowilas sie z kim juz, lub ze wychodzisz gdzies nie badz na kazde jego zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
mam tylko nadzieje ze nikt mnie nie rozpozna:) ale powiem wam o najlepszym---on mieszka teraz u niej ale sie wyprowadza i wprowadza sie do akademika gdzie i ja mieszkam tylko pietro wyzej.....wiec pytam po co mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z doswiadczenia ze mezczyzni lubia takie sprytne kobiety gdyz wyzwaniem jest dla nim staranie o ich wzgledy, widzisz ciebei zdobyl wie jak go kochasz ze zawsze bedziesz gdy on ciebie bedzie potrzebowal krotko mowiac owinal ciebie wogol palca i teraz to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
dziewczyno!!!!!!chciałaś odpowiedzi to ją od nas dostałaś dlaczego tego nie rozumiesz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
nie rozumiem jego zachowania- tego co robi- po co to robi- tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co a niech sobie mieszka;) stroj sie i spotykaj z innymi niech widzi ze masz przyjaciol ze doskonale sie czujesz. Choc bys miala plakac usmiechaj sie i pokaz mu co starcil, jezeli naprawde cie kocha bedzie walczyl o ciebie jezeli nie chyba sama wysuneisz wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
jak tak bardzo wierzysz że on Cię kocha to po co pytałaś? Wiem myślałaś że wszyscy cię utwierdzą w przekonaniu że to co robi świadczy o tym że chce wrócić, przykro mi ale nie chce:( a ty bądz dzielna, wieeeeeem to boli bardzo, już pisałam ale warto pocierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erectus
onanizm leczy ergo masturbacja.proponuje terapie ruchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
tylko jak ja mam zyc jak od czasu jak mnie zostawil ani razu sie nie umalowalam chodze w pizamie non stop a kiedy sie usmiechalam to nie pamietam. a teraz nagle jak mam to zmienic. wiem ze myslicie ze jakas stuknieta jestem--sama coraz bardziej w to wierze...zpytalam go ostatnio czy chce byc ze mna a on na to ze poki co nie....ja zapytalam czy gdy bede miala 60 lat i w zakladzie zamknietym z kotem na kolanach bede siedziec to wtedy tez mam czekac az w koncu sie zlituje i zapuka i powie ze wszystko ok?a on jak zwykle to przemilczal i powiedzial ze to wszytsko nie jest tak jak myslisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saminela
pytasz po co to robi? Powiem Ci - bo nie chce palic za soba mostow, bo wie że jak mu nie wyjdzie z tamta dziewczyna to bedzie mogl wrocic do Ciebie a Ty go przyjmiesz z otwartymi ramionami. I jeszcze jedno. Napisalas że tamta jest calkiem inna niż Ty. Ze jest przebiegla, zapewne nie głaszcze go po glowce i nie jest na każde jego skinienie a to facetow intryguje w babkach. Zastanow się nad tym, dlaczego wlasnie wybral taka, z takimi cechami charakteru, ktorych w Tobie nie mogl znalezc. Może wlasnie mu tego brakowało? Może zaglaskalas kotka? Zastanow sie nad tym.. Chcesz go odzyskac? To bądz troche bardziej intrygujaca, nieprzewidywalna, odmow seansu filmowego bo niestety ale wychodzisz z kolezankami:) niech wie, ze nie jestes na kazde jego zawolanie. I usmiechaj się jak najwiecej, faceci nie lubia cierpietnic:) A jak chce do Ciebie wrocic to tylko na Twoich warunkach bejbe;) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
dzieki za wszystkie podpowiedzi ale widzicie ja sama nie umiem sobie pomoc a zauwazam ze ktos inny moze to zrobic za mnie.......baj baboki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×