Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allala

ponawiam temat biegunka u 5 miesiecznego szybko przeczytajcie

Polecane posty

Gość allala

kiedys pisalam juz o tym moj synek ma biegunke juz 5 dzien jutro ide na kontrole bral smecte i diete mial nie pomoglo dawalam sama merchewke gotowana nie pomoglo jutro musze pani doktor powiedziala jak do kontroli nie minie to do szpitala idziemy bo moze sie odwodnic kurcze jak tu zrobic aby nie pojsc czy wy mamy mialyscie cos takiego on ma prawdopodobnie biegunke ta wirusowa chyba nie mam wyjscia a tak mi go szkoda ze benda go tam kuc ciekawe czy w domu mozna zamowic sobie pielegniarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto natychmiast do lekarza
!!!! 5 dni u malego dzieck amoz ebyc bardzio nie bezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danity
ja po 1 dniu ostrej biegunki u 2 latka byłam zaniepokojona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj majac 1,5 roku odwodnil sie i dostalismy kwitek do szpitala :-/ ja podawalam mu kisiel, odgazowana cole- no ale moj byl starszy a takiemu maluchowi to jedynie kisiel, chrupki kukurydziane - chociaz tez nie wiem czy tak szybko mozna, kleiki, duzo picia, chocby lyzeczka przez caly dzien podawac podawalam tez smecte i orsalit czy cos takiego lekarka mowila ze cos ala kroplowka - dostarcza mineraly itp zycze zdrowka dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta121
podstawą diety na oddziale w szpitalu jest oprócz kroplówki w przypadku odwodnienia kleik ryżowy, często z jabłkiem. Można przyrządzić gotowy ale lepiej ugotować tak: 1 szkl wody zagotować, wsypać 2 łyżki ryżu,gotować 10-15 min( ma tylko pyrkać!) Zmiksować,zetrzeć pół jabłka i gotować 5 minut. Podawać jak najwięcej i często, nawet po łyżeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×