Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukaczkapracy

Zobaczcie o co chodzi w tej ofercie, kancelaria prawna.

Polecane posty

Gość szukaczkapracy

Znalazłam interesujące mnie ogłoszenie do kancelarii prawnej na stanowisko sekretarki, w wymaganiach jest podane jedynie znajomość języka angielskiego, następnie jest napisane, ze oferty należy przesyłać ze wskazaniem oczekiwanego wynagrodzenia- i tu pojawia się moje pytanie, gdzie mam podać ile chciałabym zarabiać, napisać to w liście motywacyjnym? Poradźcie mi jaką kwotę mogłabym podać na sekretarkę na pełnym etacie ze znajomością ang, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.... Pomóżcie mi ,napiszcie, gdzie mam podać ta kwotę i ile Wy byście podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
wpisz to w tresci maila, a list motywacyjny i cv zalacz oddzielnie co do kwoty ... nie wiem jakie jest Twoje minimum? czy np. zgodzisz sie pracowac za kazda pensje ,bo mieszkasz u mamusi ,czy np. musisz miec min. 2500 miesiecznie, bo takie masz rachunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczkapracy
oferty przyjmuja tylko listownie, wiec w mailu nie moge tego wpisac, wiadomo,ze chcialabym pracowac za godziwe pieniadze, bo mimo,ze mieszkam jeszcze z rodzicami, to nie zamierzam zyc za ich pieniadze i chce dokladac sie do rachunkow i jedzienia, a poza tym, aby dojechac do tej pracy musze miesiecznie przeznaczyc ok 400 zl na paliwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×