Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trąbalska

dlaczego zakochalam sie w niewłasciwym facecie???????????????????

Polecane posty

Gość trąbalska
wiem wiem... ale mi rozmowy z nim tez sporo daly .. wkoncu przestalam bac sie i zaczelam spelniac moje marzenia.Poznalam jego zone. Całkowite moje przeciwienstwo. Nie pracuje, nic nie robi i najlepiej by spała całymi dniami. On nigdy na nia zle nie powiedzial ale czytam to miedzy wierszami ...Czasami spotykamy sie razem. Nie byla zachwycona z naszej przyjazni ale nie zabrania nam sie spotykac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtewretw
Ty się zauroczyłaś a on chce cię wydymać i zdradzić żonę (co widać po jego staraniach o ciebie, choć nie jesteś z nim związana i choć powinien być wobec żony lojalny, póki z nią jest). Ja bym się otrząsnęła z dobrego wrażenia na jego temat bo ono wyraźnie jest fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbalska
poki co to mam o nim dobre zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbalska
i to wcale nie jest miłe...on nigdy nie bedzie moj.. a nawet jesli zdazył by sie jakis cud to nie bedzie łatwo... to facet z ktorym umiem rozmawiac o wszystkim...od najnowszych metod przedluzania paznokci i topowych wzorkow po najbardziej imtymne rzeczy.. Jakos z innymi mialam opory.... Mamy podobne zainteresowania, poglady, marzenia...wiem ze przy nim nie musze udawac ani nic udowadniac. Jak mi sie cos nie udaje to marudze a on mnie stawia to pionu, jak mam dola to pociesza... jak jest blisko to chce mi sie zyc...ma tylko jedna wadę...jest nie moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbalska
napisał :-))))...zostawił mi wiadomosc na nk ze mam sie nie bac operacji(jutro juz ide do szpitala) i ze myslami bedzie przy mnie... zwariuje!czemu on ma zone!!!!????bu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we4taer
jakby kochal, bylby przy Tobie mimo nawet zony :/ bardzo przykro mi to mowic, ale ciałem dojrzala, a duchem 12-latka :/ zal mi ciebie ale mimmo to zycze udanej operacji! ech, przykro sluchac takich opowiesci i sie cieszyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×