Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zkafe

czy wy tez macie takie wrazenie?

Polecane posty

Gość taka jedna zkafe

ze cos sie dzieje złego z ludzmi? Juz nie mowa o pogoni za pieniedzmi ale kiedys ludzie byli dla siebie milsi, zyczliwiejsi? Z doswiadczenia mojej rodziny - kiedys wszyscy przyjezdzali do siebie, odwiedzali siebie wzajemnie a teraz obrazaja sie gdy tylko sie sprzeciwisz lub powiesz cos co nie jest po ich mysli. czy tylko mi sie wydaje ze tak jest ? czy u was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się tak wydaje
tylko co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zkafe
hmm, ze jak cie potrzebują ( pozyczka itp) to jeszcze zadzwonia by zapytac co slychac, jak sie czujesz itd. a jak juz osiagna to co potrzebuja to maja w dupie tych, ktorzy pomagali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
wszystko sie zgadza:O ale nie zamierzam plakac z tego powodu:) zyje swoim zyciem, a te rywalzacje - kto lepszy, kto ma wiecej itd. mam gleboko w 4literach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zkafe
ale mi tez zwiasa to, kto ma wicej i ile. dlatczego tak jest ze jak ludzie cie potrzebuja to wiedza gdzie mieszkasz, czesciej dzwonia itp a pozniej maja cie w dupie? dlaczego tak sie ludzie zmieniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że ludzie są teraz bardziej zawistni chca być lepsi od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna zkafe....jasne ze takkie cos mozna odczuc Zyjemy w dobie wszechmocnego internetu,muzyki mp 3 i wirtualnych listow.... dawne kontakty miedzyldzkie zamienilismy na kontakty przez skypa...rozmowe fejs tu fejs na dialog przez gg...listy w kopertach na meile...odwiedziny u znajomych na czat....płyty winylowe i tasmy szpulowe na mp3... taki ten nasz postep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
takie czasy, znieczulica powszechna. kazdy patrzy tylko wlasnego dupska:O jak jestes potrzebna - beda calowac po rekach, jak nie - nie znaja cie:( doswiadczylam tego ostatnio i szczerze mowiac do dzis nie wierze, ze to sie stalo, ze mozna byc tak wredna, nieszczera osoba:O sa ludzie i klamki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
NIE!!! i nie wiem skad inni maja takie spostrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×