Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myślenie boli

Co robić, żeby nie chciał innej?

Polecane posty

Niby mówi, że na inne nawet patrzeć nie chce, że zdrada nie wchodzi i nigdy nie będzie wchodzić w grę, ale wiadomo, jak to jest. Okazja czyni złodzieja, a okazji sporo... Można się jakoś przed tym zabezpieczyć? Lepsza prewencja niż zapobieganie skutkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle chodzi o to, by NIE CHIAŁ innej (bo \"chcenia\" to ty u faceta nie wyplenisz, bo to takie zachciewne bestie są ;) ), ile o to, by NIE SIĘGAŁ po inną - a to dwie różne sprawy ale to tylko tak na marginesie uściślenie kwestii nazewnictwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
najlepiej o tym nie myslec i cieszyc sie milymi chwilami spedzonymi z ukochanym. Im mniej bedziesz sie starac go utrzymac przy sobie, tym bardziej on bedzie ku Tobie sie zblizal :) Musisz sobie zdac sprawe z tego, ze nie ma zadnego w 100% skutecznego sposobu zatrzymania przy sobie drugiej osoby, wiec trzeba sie pogodzic z tym, ze moze byc kiedys tak, iz druga osoba sie ulotni i slad po niej nie zostanie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
o klaudka znowu sie nie zgadzamy :) gra trwa dokad ktos nie chce innego bo jelsi chce to fakt czy siegnie czy nie nie ma wiekszego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie chciał, to nie sięgnie, Klaudko. A i inna nie sięgnie bez jego chęci... Ale trzymając się Twojego nazewnictwa - co zrobić, żeby nie sięgnął (tudzież: nie chciał sięgnąć ;) )? Haris, wiadomo, jak to jest znaczy, że różnie to w życiu bywa - dziś jest tak, jutro może być inaczej, słowa czasami jedno, czyny - drugie itp. Wiem, że całkowitej pewności mieć nie mogę, ale chcę chociaz nie przyczynić się do ewentualnej zmiany przez niego dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
czyżbym czegoś nie pamiętała??? ja cie identyfikuje jako skrajnie racjonalna osobe, z ktora prawie nigdy sie nie zgadzam prawie dodalam na wypadek gdybym ja czegos nie pamietala jesli nawet mamy podobna opinie to argumentujesz to w obcy mi sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim faworytem
mój mi kiedys powiedział zę jak sie ma wszystko w związku to po co ma się szukać czegoś nowego i unnej?? chodziło mu głównie o sex. my głównie świetnie bawimy sie w łówku. nie ma rutyny. nawet ni emyśli o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslenie daj facetowi wolność,nie sprawdzaj go nie zastanawiaj sie czy Cie zostawi.Ty wiesz ze jesteś naj....to On też o tym wie... bedziesz za bardzo sie starać to pomysli ze wszystkie są takie same i bedzie miał ochote na zmiany:O facet jest jak dziecko we mgle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris, wiadomo, jak to jest znaczy, że różnie to w życiu bywa - dziś jest tak, jutro może być inaczej, słowa czasami jedno, czyny - drugie itp. no wlasnie tak jak piszesz jest rozmaicie moim zdaniem to tak: jak facet ma to w naturze to chociazbys i na rzesach stanela to nic nie poradzisz wiec nie warto sobie tym zaprzatac glowy oczywiscie nie jest to tozsame z tym ze w stalym zwaizku to juz zakladam bambosze i papiloty bo mi sie nie chce starac :p bardziej chodzi mi o to, ze nie mozna zyc w zwiazku w nieustannym poczucic katasrtofy i doszukiwac sie rywalki w kasjerce z lidla np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w jednym serialu był wątek zdrady... I morał był taki, że nie o to chodzi, że facetowi czegoś brakuje w związku i wtedy zdradza, tylko po prostu szuka jakiejś odmiany, świeżej krwii, powiedzmy. Złośliwa, co 2 dni, mówisz, karmić? Z ręki, rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnicaaaa
Kasjerki z Lidla fajne sztuki!! Jest o co byc zazdrosnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to niech on się stara, a ja będe doceniać i wynagradzać, czyli jak do tej pory.:P Czyli, generalnie rzecz biorąc, za wiele się zrobić nie da, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
i wlasnie dlatego nie mozesz NIC zrobic zeby go zatrzymac! najlepiej o tym nie mysl! pamietaj: czesto przyciagamy do siebie to, czego najbardziej sie boimy... A nasze mysli maja wyjatkowa moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gra trwa dokad ktos nie chce innego bo jelsi chce to fakt czy siegnie czy nie nie ma wiekszego znaczenia" wiesz, to śliski temat i zależy w dużej mierze od tego, jak interpretujemy słowo "chceć". To co napisałaś nie do końca jest prawdą. Człowiek, a zwłaszcza mężczyzna ;), niestety reaguje na to, co si dzieje wokół niego - patrzy, ocenia, cos mu się podoba, a coś nie, czegoś tam pragnie, ale nie może, czasem musi wybrać między czymś a czymś, czasem musi z czegoś zrezygnować dla dobra czegoś/kogoś innego ... To jest skomlikowany "system", w którym ogromną rolę odgrywają normy kulturowe, moralne itp. To, że facet nie sięgnie po inną kobietę, to, że kocha swoją , z nią chce być i jest jej wierny, nie znaczy, że widząc piękną i interesującą babkę, nigdy nie pomyśli "ale bym ją chciał ... np. poznać lub coś tam jeszcze innego ;) , gdybym tak mógł" - niestety, takie rzeczy zapewne zdarzają się naszym kochanym mężczyznom (kobietą zresztą też), również tym, którzy nie zdradzają i nie zdradzą. To, że by chciał, jeszcze nie znaczy, że zrobi. Nie da się tak naprawdę zmusić czy skłonić kogoś do tego, by nie reagował na pewne rzeczy i jeśli jakies kobiety myślą, że ich facet to absolutnie nigdy nie pomyslał o tej czy o tamtej w sensie "no chiałbym ją mieć, gdybym tak mógł" to się neistety okłamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
bym ją chciał ... np. poznać lub coś tam jeszcze innego , gdybym tak mógł" - klaudka. kazdy w kazdej chwili moze. i kobieta i mezczyzna. kiedy tak sie mysli nastepuje odbijany. tak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okpli
a ja czytałam że najczęściej zdradzają faceci, którym wydaje się że nie zasługują na swoją partnerkę, zeby sie dowartosciować. No i gdy mająokazję-100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
autorko bezsensowny dylemat takie jest zycie, ze czasami zmienia sie partnerow przeciez nie bedziesz wdrazac specjalnego zachowania by tego uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×