Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Jak można byc fanem Joli rutowicz?

Polecane posty

Gość inne aktorki też mają fanów to
czemu ona ma nie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i wyglądaja
tipsiary wszystko mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowanie
no ale kto to wogole jest ta Jolka ludzie, wszyscy o niej pisza a ja nie mam pojecia kto to jest!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jola zasłynęła jako kobieta-koń bo ma pluszaki konie ktore nosi ze sobą i wygląda jak koń :/ i ze była w Big Brother'ze. i ze chcieli ją wylansowac z jakimowiczem, ale chyba nie dał rady. i.. generalnie nic nie umie, ale lansują ją na prostackich skandalach. a ma fanów ??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem-3
ubiera sie jak dziw... a niby dziewica heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowanie
no dobra, zdjecie pudernicy, teraz wiem jak wyglada (i o dziwo nie czuje sie dzieki temu lepiej ;) ) tylko kto to jest, ze ludzie non stop porownuja, oczywiscie najczesciej innych do niej (teraz juz wiem ze po to zeby ich obrazic), nic z tego nie rozumiem, nikt jej nie lubi a non stop o niej gadacie...no to jak to jest z tymi jej fanami? wicie ze fani to 20 % slawy a reszta to przeciwnicy?? jak widze na prawde nie ma o czym sie rozpisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an56
Ludzie o niej gadają,bo właśnie takie pustaki są lansowane jak Jola i Doda ;/ zlosnica_fya rzeczywiście podobieństwo olbrzymie :D Chciałam dać jakieś inne zdjęcie no ale nie chciało mi się szukać bo na tym co wkleiłam to i tak nie jest tak źle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam jakiś czas temu wywiad z rutowicz i malinowską (żoną janiaka). jak malinowskiej nie darzyłam sympatią - wykazała się klasą. a jola? ciągle tylko przerywała i gadała: "Ty mi zazdrościsz popularności!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra cenzor, mnie chodziło ze mimo ze ją wszyscy oczerniają, a raczej tylko opowiadają o jej "dokonaniach" , znajduje sie grupa ludzi ktora jest glucha na te hasłą i ją uwielbia. za co? naprawdę ludzie lubią jak ktoś robi z siebie głupka? czują się wtedy lepsi od niego? zostaje się czyimś fanem bo coś się nam podoba w tej osobie. a co może w rutowicz? chamstwo i inteligencja pluszowego konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowanie
kojarze ten wywiad...ale nie mialam pojecia z kim ta dziewczyna (zona Janiaka) gada...szybko przelaczylam program, widze ze dobrze zrobilam :) ale co do Dody, wiem ze zaraz posypie sia na mnie grad, to z tym pustakiem bym nie przesadzala...tez uwazam ze ubiera sie kiczowato, spiewa kretynskie piosenki i zachowuje sie czasem jak zul spod spozywczego (a reszte czasu jedynie jak drobny pijaczyna ;) )ale to wszystko nie jest prawdziwa ona...ona glupia nie jest, robi tak wlasnie dlatego, zeby ludzie o niej gadali, to jest wazne w showbiznesie, a tak na prawde jej IQ jest sporo ponad przecietna, i nie piszcie tylko ze to nie jest miarodajne, bo jest, wiele ludzi mialo przebadane IQ i wyniki sa zestandaryzowane i odzwierciedlaja poziom inteligencji, cos jednak w tym musi byc, ze z kazdej utarczki slownej wychodzi zwyciesko, choc zazwyczaj w kiepskim stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waligruch hehe
fanem pomysl ze ona moze kiedys bedzie miala meża , ja postawił bym na naszego Gracjana.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda nie jst prawdziwa, ponoć ten test nie był wiarygodny a tak naprawdę - ten kto jej nie poznał nie może to ocenić, bo mnie się wydaje że laska wszystko robi dla kasy. Raz jest bardziej idiotyczna, raz mniej. a rutowicz to ciągle ta sama nudna juz idiotka. porównuję dodę do joli. hmmm nie przepadam za rabczewską ale w tym pojedynku dla mnie zwycięża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an56
Hmm... powiem tak-Doda udaje głupią ,a Jola jest głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowanie
ot co ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakruza
a ja powiem tak: jola jaka jest taka jest ale lubie ja. Wydaje mi sie ze dziewczyna ma dobre serce i jest ok. A ze gra taka idiotke to wszyustko dla popisu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fester78
Winą za taki stan rzeczy obarczyłbym media. To one ją wykreowały i nadal ułatwiają jej pokazywanie się na szklanym ekranie. Niestety media chyba nie mają pomysły na to jak poprawić swoją oglądalność. Kreują na gwiazdę taką kreaturę bo skandale rzucają się w oczy i ciekawią ludzi. Tym samy uwłaczają inteligencji chyba większości społeczeństwa (pomijam fanów tej AMEBY) proponując mu taką "rozrywkę". Słyszałem nie pamiętam przez kogo wypowiedziane mądre słowa "kiedyś gdy ktoś puścił bąka na salonach budził zniesmaczenie, obecnie gdy ktoś puści bąka inni zastanawiają się co chce wyrazić". To chyba najbardziej pasuje do wizerunku tego co obecnie dzieje się w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś500
A ja jestem fanką Jolki, fajna babka, szczera i nikogo nie udaje. Więcej takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka5325
durna jak pier_on jest ta baba.Dobre pytanie jak można byc fanem takiej pustej kobiety,która sobą nic nie prezentuje tylko płytkośc do potęgi n-tej:d masakra-żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Falatiozurus
Jola jest super. Zna trzy zdania, a dresiarze tylko 2 słowa (chu_j i kur_wa). Jeszcze nikt, nigdy tak brzydki nie zrobił kariery. Ona jest nadzieja połowy przegrańców z Kafeterii. Daje im nadzieje, że i oni maja szansę na lepsze zycie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Falatiozurus
O jaaa :D A mówią, że blondynki są głupie :D Jak widzicie dziewczyny, kazda za Was ma szanse na sukces, nawet anette_123 :D i Przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×