Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haydi

Imię Adrian. Proszę o opinie.

Polecane posty

Bardzo ładnie.Mi najbardziej podoba się w skrócie Adi .Sama miałam miec Adrianka ale jednak jest Milenka :) Nic straconego.Jak mała podrośnie przyjdzie czas na urodzenie syna.Oczywiście Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeście mnie kobiety podniosły na duchu, że Wam się podoba :) Tak sobie mówię do brzucha raz Szymuś, a raz Aduś :) Zdrobniale bardziej pasuje mi ten Szymuś, no ale ogólnie imię Adrian podoba mi się strasznie no i dalej nie wiem co wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfh
Skoro masz Już kilku Szymonów w rodzinie, to nawet się nie zastanawiaj i nazwij synka Adrian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian - piekne imię!! Akurat mam 3 kolegów i wszyscy troje sa zajebiście przystojni hehe :D ładny skrót to Aduś, Adrianek :) no i jak tu inne osoby pisały Adi :) więc jesli ci sie imie podoba to sie nie wahaj! mi osobiscie dla chłopca podoba sie jeszcze Sebastian - Basti, Bastek Bastuś, Daniel, Adam, Jakub no i Adrian właśnie :) a i jeszcze Igor :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi mam szwagierke ktora ma synka adriana...i mozna do niego mowic aduś, adi,adrianek...to jest bardzo piekne imie...sama bym wybrala takie imie jak bede miala chlopca ale juz nie moge... aha mam pytanko skad wzielas taki suwaczek gdzie widac dzidzie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to jest to, że już kilku Szymków jest w rodzinie, w sumie w dalekiej no ale Adriana nie ma żadnego :) Chyba jedmak będzie ten Adrian. Tak strasznie mi się podoba, no ale właśnie rodzina pierwsze co to zapytała jak do niego zdrobniale będziemy mówić :( No ale w sumie jest dużo imion które wogóle nie mają zdrobnień i też może być :) Tak więc raczej zostanie Adrianek :) Sebastian tez mi się podoba, ale nie znoszę jak się mówi SEBA. Jakub też jest ładnie, ale znów mąż mówi, że sąsiad ma psa Kubusia i głupio jak my będziemy wołać Kuba do syna a sąsiad do psa ;) Bo to piękne imię ale ludzie nazywając psy i wszelkie zwierzęta Kubuś niestety ale trochę je \"zepsuli\".... Malutka_mg wejdź na stronę http://babystrology.com - tam musisz wypełnić kiedy miałas okres i takie tam no i się zrobi :) Potem musisz pokombinować z linkiem bo coś tam trzeba skrócić, ale jak ja dałam radę to Ty też dasz ;) Dziękuję wszystkim bardzo za opinie i pozytywne wypowiedzi. No za negatywne też oczywiście dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne imięeeee
Imię nie musi mieć zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_mg - teraz zauważyłam Twoją stopkę.Jak mi strasznie przykro..... Wiem co czułas lub nadal czujesz. My strasznie staralismy się o to dziecko, bo przez hormony miałam wszystko strasznie rozregulowane i długo nie zachodziłam.... A gdy już zaszłam jak jakaś nienormalna bałam się, że mogę je stracić. Do trzeciego miesiąca żyłam w strachu jak tylko cos poczułam albo wzbudziło moje obawy. Teraz już mi na szczęście przeszło, bo to już 6. miesiąc i codziennie czuję jak mały cały dzień kopie, więc się nie martwię. Ale wcześniej każde USG to byla panika, czy maleństwo żyje, czy serduszko bije itd. Naprawdę strasznie mi przykro z powodu tego co przeżyłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam...
tez mam synusia adrianka :) skroty juz sa podane wiec nie bede sie powtarzac,polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc...tak przezyla to bardzo...ale jakos wrocilam do normalnego zycia i ciesze sie bardzo bo znow jestem w ciazy w 3 miesiacu...juz nie moge sie doczekac jak bede w 6 tak jak ty...tez sa obawy ale staram sie myslec pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_omg no to gratuluję! I życzę żeby wszystko było jaknajlepiej oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1111111111111111
okropieństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabradley
moj synek ma obecnie 5 m-cy Dalismy mu imie Adrian Nigdy bym nie zmienila Adrianek albo Adi moje ulubione zdrobnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian to śliczne imie,do kolegi ktory ma tak na imie zwracamy sie albo normalnie Adrian albo Adi,jemu sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsze imie meskie
moj synek tak bedzie mial na imie...po tatusiu :) moj przyszly mazma na imie Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
a mi się podoba :) mamy w rodzinie Adrianka i to bardzo miłe i rezolutne dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żalowy!
Jak ci sie nie podoba Adrian, to loLL! Może wolisz: Waldek, Żywisław, Henio, Miecio, Baby, Kajetan - (Imie wymyślone chyba w kajaku ;//) A po za tym to mi nic innego nie przychodzi do głowy... ;]] Pzdro for MuM;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamutenka2
Tez wybralismy z mezem to imie dla naszego drugiego synka. Pierwszy nazywa sie Dawid. Adrian urodzi sie za ok. miesiac i juz mialam koszmary o wertowaniu ksiag z imionami, dlatego jestem szczesliwa ze w koncu mamy to imie. Rodziny jeszcze nie informowalismy, bo do tej pory wszystkie pomysly byly krytykowane i to doprowadza mnie do szalu, wczesniej Dawid tez sie nikomu nie podobalo... a jesli chodzi o zdrobnienia, to na to trzeba czasu. Jak juz to imie stanie sie wyrazem czystej milosci i bedziesz je wiazac tylko ze swoim dzidziusiem to zdrobnienia pojawia sie znikad. Tak mialam z Dawidusiem, ktory ma teraz prawie dwa latka i wymawia imie braciszka tak slodko, ze wszelkie watpliwosci odeszly precz :-) Zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjaaa
Mam syna Adriana,ma już 17 lat! to bardzo przystojny i wysoki facet (prawie 190 cm) w dodatku wysportowany, a także inteligentny.Imię jest super, polecam. Jego zodiak to lew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wd
Adiuśśśśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mamy 2015 rok, to raczej, już się moja opinia nie przyda, ale podoba mi się skrót Adri :D (Nie Adi, tylko właśni Adri, z "r") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem się, może komuś się jeszcze przyda. Mój mąż ma na imię Adrian. Uważam że jest to piękne imię, gdzieś przeczytałam że takie imiona typu Adrian to krzywdzenie dzieci, nie mam pojęcia z której strony, z tego co wiem mąż nie miał nigdy problemów z tym imieniem, jedynie czasem małe dzieci mają problem z wymową. Zdrobnienia to Adi Adrianek Dusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe. Kojarzy sie z patologia lat 90. Adryyjanek, Kryyyystianek itp.. dla. mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian Seba Przemo -z 15-20 lat temu spory % blokersów i chuliganów miał tak na imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian to piękne i ponadczasowe imie :-) ... ale jesli ktos woli miec "Briana" tudzież "Conana" to tez bardzo prosze ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Adrian to tak prawie jak ten Brian. Imie patologii lat 90. Adryyyyyjanekkkkk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze sie nudzicie i juz nie macie do czego sie przyczepic. Imię Adrian jest bardzo ladne zreszta jak wiele innych no, ale na 20 na tak zawsze sie znajda 2 osoby na nie jak ze wszystkim. Imie ma sie podobac rodzicom, ktorzy je nadają a nie komentatotom bo kazdy ma inny gust. Jesli jakies imie ci nie pasuje nie komentuj, w dodatku z nienawiścią. Po prostu zbyt wiele czasu i bez sensowne wywody i klepanie w klawiaturę. Ot nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian normalne ladne polskie imie. Podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×