Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujący

inny temat

Polecane posty

Gość pracujący

wklejam bo temat został wymoderowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAFE jest sterowane i schodzi na psy, tak jak ludzie piszący tutaj Jest temat na Kafe, pisze kochanek, chce sie umawiać z mężatką ale mąż wrocił, więc żona udziela niedoszłemu kochankowi wymijających odpowiedzi i co odpowiada typowa forumowiczka z Kafe: \"Pewnie jest mądrą kobietą, która nie będzie ryzykować wszystkiego, co ma, dla kogoś, kogo nawet nie zna...Kochanek z klasą cierpliwie czeka. Jeśli kobieta odezwie się sama i coś zaproponuje, wtedy dopiero ma prawo się pojawić. Nie obraź się, ale masz trochę za mało lat na tego typu zabawy...Sama jestem mężatką, mam 29 lat i jeszcze niedawno miałam krótki romans z 24-latkiem\" RAD jest o wiele więcej od forumowiczek! To jest problem! Jak sie umówić z mężatką żęby mąż sięnie dowiedział! CHore, Chore, kobiety na forum są chore, to wszystko jest chore!!!!! Zepsute!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujący
temat był 5 min. i został skasowany. Dopiekłem komuś pisząc prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiore cie wlasnie tam
CHore, Chore, kobiety na forum są chore, to wszystko jest chore!!!!! Zepsute!!!!" myslisz, ze te kobiety sa z marsa? sa z zycia "wziete"byc moze siedzi tu twoja zona, matka, siostra:P taki swiat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
tego kwiata jest pół swiata... jak sa mlode wykorzystac i wydymac bo potem sie robia zbyt przebiegłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×