Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migdal

co z tymi facetami

Polecane posty

Mam pytanie do facetów.jak to z Wami jest? Potraficie kochac, macie swoje uczucia bo kazdy ma, kobiety po prostu sa bardziej wylewne.ale dlaczego tak szybko o nas zapominacie? czy tak latwo jest kogos skreslic i nie myslec o tym? wydaje mi sie ze nie.dlaczego wiec ukrywacie swoje prawdziwe uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
uwiez mi ze tak nie jest faceci tez maja uczucia naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze maja.ukrywaja je po prostu bo tak sa skonstruowani psychicznie.Kobietom sie wydaje ze to zimne dranie ale wiem ze tak nie jest.Pytanie tylko dlaczego nie potrafia np.przyznac sie do bledu.albo czuja cos . w srodku tesknia a na zewnatrz pokazuja zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawne ze same
kobiety to pisza. Moze po prostu wola w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiek
mysle ze chodzi to o sytuacje kiedy bylo sie z kims blisko...i nagle facet skresla, ucieka i idzie dalej przez zycie udajac ze nic go to nie boli.oni tak potrafia a w srodku dzieje sie zupelnie cos innego.ale dlaczego tak jest, tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiek
tez mnie ciekawi jak to jest z facetami, jakie jest ich zdanie tylo ze faceci na takie tematy ie chca sie wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiek
tak wlasnie, wszystko zalezy od czlowieka.Jest wiele potrafiacych kochac kobiet ale facetow tylez samo.nawet ci najbardziej zatwardziali w koncu wymiekaja i okazuja uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mojej teorii i doswiadczenia to nieokazywanie uczuć spowodowane jest obawa przed odrzuceniem. Wielu facetów uważa to za niemęskie postepowanie iszybko wiodące pod kapeć kobiety, albo powodujące jej znudzenie się. Jest w tym odrobina prawdy, bo kiedy mężczyzna robi się zbyt nachalny, przedwczesnie wyskakuje z wyznaniami, próbuje ja "kupić" kwiatkami, prezentami- to często po prostu nadrabia tym brak charakteru. Zimni dranie doprowadzają większosć kobiet do furii, ale zawsze maja w sobie cos pociagającego i niedostępnego. No i to dziala w obie strony. Ale najfajniej jest chyba wtedy kiedy obie strony trochę "miękną" w miarę poznawania się i wtedy wychodza fajne związki, ale to trzeba na odpowiednia osobe trafić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiek
jak jest z uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×