Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LauraWawa

Takie słowa z ust faceta

Polecane posty

Gość zws
wkurzona twije konto mailowe takze ma w i z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
e no pewnie ze nie moj topic, ale podtrzymuje jego zycie, powinnas mi byc wdzieczna :P a on chyba musial duuuzo wypic, zeby tak powiedziec i miec taki podtekst, bo bylismy wrogami nr 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wypic, zeby tak powiedziec i miec taki podtekst, bo bylismy wrogami nr 1 dlatego tez byliscie wrogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do operaopera
kto sie czubi ten sie lubi!! mysle ze ty wiesz co chcial przez to powiedziec, inaczej nie skojarzylabys tej sytuacji z calowaniem sie z innym kolesiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
hmm ze co? dlaczego niby bylismy wrogami? mnie sie wydawalo ze dlatwgo ze notorycznie klamal i bujal, a ja takei cos wyczuwam na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
A ja jestem ZWG zacznijcie sie tak wpisywac na pomaranczowo to nas dopiero nazwa nie tylko smieciarzami ale i smieciami zwg, zws, wbz (zwb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
hmm ze co? dlaczego niby bylismy wrogami? opera ty wroc na podstawowy poziom kursu 'stosunki damsko-meskie i ich konsekwencje' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
do operaopera no wiesz, rozpatrywalam rozne mozliwosci. nie przecze ze wpadla mi do glowy mysl, ze byl zazdrosny, ale zeby stozunek seksualny od razu? :D ja nie z tych, a on hyba raczej tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
zws ja to byl nie wracala na tn kurs, ale bym musiala sie dopiero udac :P a moze przyblizysz mi pare podstaw?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
tak bezy uwielbiam ja nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws ja to byl nie wracala na tn kurs, ale bym musiala sie dopiero udac a moze przyblizysz mi pare podstaw? podstawa brzmi to co sie wydaje byc rzeczywiscie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
sorki ze zjadam litery, ale apetyt na slodkie mi sie chyba udzielił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws-->lubisz słodycze?od tego trzeba zacząć tak. czy ja nienormalna mialabym byc jakas? ale nie torty, bezy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a co lubisz? np ciastka kruche z ziarnami tez zaliczaja sie do slodyczy szybkie rzeczy. typu odpakowujesz, zjadasz, popijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
ta podstawa taka strasznie enigmatyczna :o a nie wydaje Ci sie, ze moze my kobiety to nadinterpretujemy? a faceci az takich zawilych znaczen wcale nie zawieraja w swoich wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operaopera
nie przepadam za tlustym ale za slodkim poszlabym na koniec swiata, prawie:P wlasne zjadlma drozdzowke z serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×