Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esencja z Herbaty

Wstydze sie powiedziec mojemu facetowi ze z kazdym swoim poprzednim anal byl...

Polecane posty

Gość Esencja z Herbaty

Byl normalnoscia. Mialam 4 partnerow. Ale tego kochami zuje do niego to cos- jak mu to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz
nie mów,tak bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esencja z Herbaty
Ale czemu jezeli chce go w sobie to czemu mam sie wstydzic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
To wsadź sobie go w dupala ale nie gadaj tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym nie powiedziala...
... pomysli sobie, ze masz zadek jak wiadeko. Poza tym zacznij ten temat od dupy strony. Sprawdz co on o tym mysli itp. Pozniej sama bedziesz wiedziala czy mowic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym nie powiedziala...
Haha od dupy ztrony mialam na mysli to bys np zaczela mowic o gejach, bo oni tylko sie w tylek wala on powie, ze to ble a ty wtedy zapytasz co mysli o snalu, ale u hetero i wtedy on sie wypowie. Podpytaj czy probowal itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esencja z Herbaty, jeżeli ze swoimi poprzednimi partnerami uprawiałaś seks analny i z obecnym też chcesz, to zapytaj go otwarcie czy on również preferuje taki rodzaj seksu. Nie ma sensu się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam o tym mojemu obecnemu facetowi i jakoś nie uciekł heeh :P a wręcz odwrotnie, bardzo go do pozytywnie zaskoczyło, bo nie przypuszczał, że lubię takie zabawy ;) a on sam o tym też myślał... Także wcale nie jest powiedziane, że facet źle to przyjmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kropka, każdy facet jest inny.... TY wolisz niewinność, czystość i w ogóle. Ja to szanuje, ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach ciężko Ci będzie znaleźć taką niewinną dziewczynę, która ma mało doświadczenia w tych sprawach. Nawet tutaj przerażone 16-latki piszą że sie "wstydzą" dziewictwa ... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - no jasne, że nie... Tu się zgadzamy z całej rozciągłości :P Ale tak zapytam z ciekawości - dlaczego aż tak strasznie odrzuca cie informacja, że dziewczyna miała kiedyś stosunek analny??? Mnie nie chodzi o taką dziewczynę, która się puszcza na prawo i lewo i każdy ją posuwa w kakao :P Ale jesli dziewczyna była z facetem w związku przez dłuższy czas i kochali się w ten sposób, to też takiego kogoś skreślasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sie wstydzisz użadzcie sobie wieczór szczerosci przy winie i gadajcie swobodnie o wszytkim o tym też mój maż wie o mojej przeszłosci ( świeta nie byłam :D ) a ja o jego ( chyba jeszce gorszy był niż ja ) i nic z tego nie robimy bo po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż dziwne że sa tacy facei jak prawiczek :) szanuje to owszem ale ja osobiscie wolałam jak wacet jest doswiadczony i mąz tez chciał kobiety szalonej i po przygodach :D anal no cóż nie każdy go lubi to zrozumiałe ja nie jestem zwolenniczka choc czasem czasem tak sie zabawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...no chyba, że to Cię obrzydza....to wtedy jakoś jestem w stanie zrozumieć, że skreślasz takie dziewczyny... Każdy ma swoje zdanie i poglądy na ten temat. A może jest tak, że się po prostu boisz doświadczonych dziewczyn ??? Stąd takie a nie inne podejście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - ja Ci życzę, żebyś spotkał taką dziewczynę, która ma takie podejście do seksu jak Ty, no i żeby była dziewicą :)))... Tylko wiesz to będzie zapewne nie łatwe w dzisiejszych czasach....ale życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak ..sadzac po nicku Kropka ma 22 lata...wiec jeszcze jest mlodziutki..ja jeszcze do niedawna spotykalam sie z facetem lat....no okolo30 ..przez cale swoje zycie mial taka ideologie ze chcial to zrobic dopiero po slubie..ale kiedy doszedl do magicznego progu 30 stwierdzil ze to banal..zycie uplywa a on ..nawet kobiety nie mial....stracil dziewictwo z prostytutka....ja bylam jego pierwsza kobieta no bo za pieniadze tamtej to nie liczyl ....i tak byl spragniony kobiety...ze w minecie byl krolem ..w bzykanku rowniez...i mial taaakie zapedy ze nawet ja sie dziwilam skad ma czerpie pomysly....i cholera dalej z nim bym byla..gdyby nie to ze...sie ...oswiadczyk ...brrrrr...mam wysypke na malzenstwo... takze konczac swoje wywody - nie wiesz co cie czeka za lat 6...tylko krowa nie zmienia pogladow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alęocochodzi
skoro tak macie do czynienia z analem mam pytanie: mozna przez pomyłke nie trafić i zasadzić dziewczynie w tyłek? ostatnio chlopak mi to zrobił, twierdzi że niechcący a ja mam uraz chyba teraz, boje sie od tyłu bo może znow sie pomylić. Ja pierdziulę jak to bolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolalo bo pomylil...gdyby to zrobil z wyczuciem i wiedzial gdzie chce trafic to by nie bolalo...nastepnym razem zapytaj go czy moze mu zapodac gpsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie ogladalam wielu odbytow ale wydaje mi sie ze kazdy jest taki sam...po prostu ludzki.. a co do pytania..czy go chcialam ? chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to zmienia, że miała anala? lubiła to miała. jeśli były poważne związki a ona lubi ten rodzaj sexu to spoko. z nowym partnerem delikatnie, żeby nie pomyślał jak te małolaty co tu wypisują brednie, że skreślają dziewczyny po analu. może nie od razu. każdy facet o tym w jakiś sposób myśli. może nie koniecznie musisz mowić, że miałaś anala z innymi, ale podczas wojaży seksualnych można zaproponować delikatnie ten rodzaj współżycia. zobaczymy co powie. wg mnie wyznania przy winie kto jakie przygody miał prowadzą do rozgoryczenia i porównań, a to nic dobrego,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majke080
wiecie co moja doprowadzam do orgazmu potem anal jest bosko ciasno uuuuuuuuuuuuuuuuuu rarytas i tez to lubi sex to sex kazda pozycja kazda dziurka dla odwaznych a dziewczyny do was co analu nie próbowaly to spróbujcie najpierw pewnie boli a potem roskosz daajcie facetowi przyjemnosc ja uwielbiam anal i mam paartnerke co pozwala mi na to na sama mysl staje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×