Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość f6enter

Jak wrocic do swiata zywych?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi proszę
f6enter - do dziela! zrob plan, rusz d... z domu, zyj!! zmien siebie , styl, zwyczaje - juz, od jutra! masz jedno zycie,wez sie za siebie!! warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f6enter
Do tego nawet doszlo ze nie zauwazylam nawet kiedys wiadomosci od mego kolegi ze chce sie ze mna spotkac. Przeczytalam jego wiadomosc na ggi na komorce dopiero po 4 miesiacach kiedy juz byl w Stanach ze swoja sympatia nowa. Tak sie zarzucalam praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f6enter
Chcialabym ale juz nie umiem. Stalam sie chlodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
depresja zwroc sie o pomoc do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musisz sie przyzwyczaić do obecnego życia, bo nawet jesli zaczniesz wychodzić i poznawać ludzi i tak twoja psychika sie nie zmieni, zawsze będziesz gdzieś z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszę
nie masz wyjsca. wez sie za siebie a nie pograzaj w tym wszystkim. praca Cie zmulila, juz do czegos doszlas-teraz kolej na CIEBIE. Zacznij od drobnych rzeczy . zobaczysz, ze glupi spacer po parku tez daje radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypracowałas sobie
w ten sposób pozycje zawodową i godziwą emeryturę. A teraz czas na MIŁOŚĆ . I taka sam werwa szukaj miłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f6enter
no to moze jutro pojde na ten spacer a ze mialam depresje przez te dwa lata to jestem tego pewna ,tylko ze radzilam sobie z nia w inny sposob zmulilam sie praca-dobrze ktos to okreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszę
f6enter mam nadzieje przeczytac tu za miesiac Twoj post ze poznalas jakiegos faceta albo ze wroclas wlasnie z superimprezy i jestes...szczesliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszę
f6enter a jesli uwazasz ze jest toalnie zle to tak jak ktos wyzej poroponowal moglabys pogadac z psychologiem. ale moim zdaniem jestes w stanie wyjsc z tego sama. widac zes ambitna, inteligentna i porzadna kobieta... zyj wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f6enter
Wiesz mi sie marzy pojsc na impreze i naprawde dobrze sie zabawic. Nie pamietam juz imprez... A o facecie nie mysle. Nie umiem byc juz z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszę
f6enter - i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×